Jump to content
backstage

Как да сменя цвета на километража на Сивик англичанка?

Recommended Posts

Искам да сменя цвета от стандартния оранжев на червен, но как става?

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най лесно ми се вижда със смяна на крушките с червени, другия вариант е със смяна на самите циферблати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моя е с диоди..ама е голяма играчка..вътре са 65 диода, щуро облепяне и какво ли още не :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или слагаш диоди, желаня цвят (ама мн играчка) или взимаш плазми. То даже се продават тука във форума едни за англичанка, километражи направо с плазми на тях само слагаш и караш. Все пак ако решиш да се заиграваш с диоди може да се свържш с колегата Harpi има секви такива щуротиики гледаи е тука ---> http://bktuning.net/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или слагаш диоди, желаня цвят (ама мн играчка) или взимаш плазми. То даже се продават тука във форума едни за англичанка, километражи направо с плазми на тях само слагаш и караш. Все пак ако решиш да се заиграваш с диоди може да се свържш с колегата Harpi има секви такива щуротиики гледаи е тука ---> http://bktuning.net/

Aз съм с плазми от там супер са :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си червени диоди за габарити 4 бр. Изтъргваш с кот намериш вътршмата част на километража както си го разглобил на снимката за по голяма яркост защото не се вижда почти нищо инъче. Вътрешната част е оцветена по начин който да пропуска жълтата светлина ,но да не дразни шофьора .Ако искаш ще направя снимка на моето табло как свети по тъмно и ще си прецениш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да тикажа- чак лесно не ми изглежда с тия мънички и мънички жички и диодчета и какво ли още не. Аз лично ако почна да правя това със сигурност ще си купя ново табло, щот нищо няма да остане от моето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре слагай едни плазми ако вече не си го направил:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...