Jump to content
cobra89

дайте мнения за Prelude...

Recommended Posts

е колко искаш сток да дава на FWD 200k.s и н/а .... 13ки ли ?

НЕ 12КИ ИСКАМ ДА ДАВА, А НА МЕТАН 11КИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Позьорса кола! :rolleyes: Тв'а означава че освен визия,Прелюда е най-големата барака от сички Хонди по зле е и от Калибра.Не е японското ферари а японската бангия,освен визия друго няма.Както я купиш и се разпада;)нищо че е една от най-здравите и надеждни Хонди,и както беше написано в една статия и най-слабия мотор на Прелюд поддържа 200+(Ф20а4)който е и един от най-здравите мотори дори и малко тромав,няма да казвам аз колко съм дигал с моя мъртвец да не се засегнат хората с бегачките :DКъде отидоха сплотените и винаги готини Хонда фенове а!?Стигнахте до тука да си плюете колите а?+ още една подобна тема """ http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40019 """"" ГОЛФАДЖИЙ.Тая набирала повече оная по малко :D Ако гледате само т'ва земете си по една ЛАДА изкорубете всичко от нея (5000лв. за силов тунинг)да имате само двигател и"ВЪРТИ ЯКО"Нема Хонди нема Ферарита,Ладето яде наред:D.Минусите на Прелюда-давам мнение в сръвнение с другите ХондИ дето съм имал-не е много маневрен ако не е с 4ws,то и сивиците не са:Dотзад е доста тясно,чистачките не смогват да разкарат пу.ките от предното стъкло:D:D:) Е то т'ва майче са му минусите.Сичко друго му е в ++++ от повечето коли дори и +2000г.Като смених сивика (125 коня) с Прелюда не можах да повярвам колко е голяма разликата в + на Прелюда:DЕто ви и един сайт за сръвняване на бегачките ви http://www.zeperfs.com/ Аре поздрави на всички ГОЛФ фенове в Хонда форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА заводски прелюд който дава 14.5 !. Това че си направил някакъв хибрид 3ген прелюд и х22а и си дал примерно 14.5 незначи че и другите са така. Най доброто им е 14.9-15+ което е слабо в сравнение с другите коли с по спортен характер.Май прелюд сектата много се засегнахте :rolleyes:

хаха,я кажи с кои коли го сравняваш,че май там ти е грешката;)?14,8-15 секунди на 400м за заводска кола си е екстра според мен особено за обикновена такава.ако ще я сравняваш с някой нарязан ковчег,който е 300кг олекотен и вътре няма нищо е глупаво.все пак колата си е както е от завода,с климатик,ел.стъкла и т.н.а и кой избира кола само по резултатите й на драг,и без това това е най-тъпото възможно състезание?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА заводски прелюд който дава 14.5 !. Това че си направил някакъв хибрид 3ген прелюд и х22а и си дал примерно 14.5 незначи че и другите са така. Най доброто им е 14.9-15+ което е слабо в сравнение с другите коли с по спортен характер.Май прелюд сектата много се засегнахте :rolleyes:

хаха,я кажи с кои коли го сравняваш,че май там ти е грешката ;) ?14,8-15 секунди на 400м за заводска кола си е екстра според мен особено за обикновена такава.ако ще я сравняваш с някой нарязан ковчег,който е 300кг олекотен и вътре няма нищо е глупаво.все пак колата си е както е от завода,с климатик,ел.стъкла и т.н.а и кой избира кола само по резултатите й на драг,и без това това е най-тъпото възможно състезание?
Правилно :D колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл от спор .Всеки си има вкус и предпочитание. Аз бих искал да имам от всички модели по една .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз си мислех че хондаджиите сме пекани и сплотени...

Ние сме сплотени обаче прекалено много "голфаджии" се намъкнаха между нас и виждате какво става :| Как да не се гордея, че членувам тук. Вижте как добре можем да си го оплюем Сойчиро за ковчезите, конете, магаретата, бараките и т.н. и т.н. които е създал.Я да видя сега има ли мъже тук с топки, които да се извинят на всички ФЕНОВЕ на Хонда, които обидиха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз си мислех че хондаджиите сме пекани и сплотени...

Ние сме сплотени обаче прекалено много "голфаджии" се намъкнаха между нас и виждате какво става :tooth: Как да не се гордея, че членувам тук. Вижте как добре можем да си го оплюем Сойчиро за ковчезите, конете, магаретата, бараките и т.н. и т.н. които е създал.Я да видя сега има ли мъже тук с топки, които да се извинят на всички ФЕНОВЕ на Хонда, които обидиха?
Май и аз попрекалих,макар че коментирах модели на акорд нямащи общо със Сойчиро:)И понеже топките ми се клатят но не падат:БатВ,Сашо,извинявайте ако има нещо , както е казал Влади въргала.Обаче БатВ има да се реваншира за "Паляка" Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извън спора, да дам и аз мнение за прелюда:Определено прелюд не е най-бързата, най-комфортната, най-практичната, най-икономичната, нито най-красивата кола НО откакто карам прелюда изпитвам невероятното усещане, че това е колата, която най-добре ми пасва, и всеки път като се кача, се ухилвам почти налудничаво от кеф!Страничните ефекти са :Перфектно стои на пътя, дори и с най-"мъртвия" мотор на обикновен път си държи 140-160, на магистрала 180-200 не са проблем, разхода е приличен, но усещането е невероятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...