Jump to content
bebcho

Спирачна, хидравлична течност

Recommended Posts

На снимката кое за каква течност е, че съм малко нов. Точното наименование на течноста ако може да ми кажете.

Как е добре да се карат на макс. на мин. или по средата.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 - спирачна 2 - съединител3 - хидравлична :Pна всяко казанче си има написан капацитет на пълнене огледаи ги и ще разбереш до къде точно трябва да е пълно.

Редактирано от B7_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1 и 2 е една и съща ДОТ4 препоръчителна на 3 е хидравлична за предпочитане огиринална на Хонда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В какви разфасовки се продават и като цена как са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Като отидеш в магазина и ще видиш какви разфасовки са, и ще си закупиш каквато те устройва, и ценичка ще ти кажат даже :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което е 2 , няма ограничение колкко да е пълно и колко празно , и аз имам сущото и винаги съм се чудил колко да е пълно . ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което е 2 , няма ограничение колкко да е пълно и колко празно , и аз имам сущото и винаги съм се чудил колко да е пълно . ?

Кой ти каза,че няма?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е щом няма може да му сложиш 1 туба :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам нещичко.Трябва ли както спирачната течност се сменя на 3 години приблизително и тази на съединителя да се сменя често или.. ? И как става подменянето ако може малко обяснение :worthy: Извинявам се на колегата че пиша в темата му :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Източваш старата, наливаш нова и обезвъздушаваш. Най-лесно става на машина в сервиз :worthy: . За съединителя не съм сигурен но понеже там няма загряване както при спирачките логично е да се сменя и по-рядко. Нека по запознатите да кажат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже спирачната течност ми беше на макс. а сега е на мин. след 1 година каране някъде се чудя дали да я допълня. Същото е и с хидравличната, може ли само да се допълни до максимум. За това ме интересуваше в какви разфасофки са да не са в 1л а на мен да ми трябва 50грама. И да знам колко пари ще са ми нужни за това Войводо попитах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е на мин, значи ако нямаш теч си за смяна на накладките!Иначе като долееш а накладките са изтънели в един момент феродото(скоро) ще свърши :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са на свършване, скоро ги гледах накладките и има още доста живот в тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като сменях моята течност си купих на Феродо за 4 лв 0.500л. а мисля че имаше и по малки от тази по 0.400л. но се пак 4лв. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми така няма както при спирачното казанче мин макс просто си седи и на капачката пише с какво да се пълни ..... та се чуда дали да го пълня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...