Jump to content
Dilqn_Mitev

J35 V6 в 6-та генерация сивик!

Recommended Posts

Случайно се натъкнах на това http://www.ek9.org/forum/projects/8806-splats-v6-build.html в ек9 форума..и реших да го споделя с вас,защото проекта е много интересен и описан подробно,а и избора на двигател е нестандартен като се има в предвид масовите Б и К серии!Надявам се да ви е интересно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледах доста вномателно проекта на тия пичове.. и стигнах до извода "Няма нищо не възмижно" и сивика бая варви ..... мн добре е направен бих искал да осетя как върви не само да гледам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИзрУдия... пълна! Броните, джантите... само капака ме дразни, но то с това моторище няма друг вариант. Ебаси... Сивик 3.5 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има тук един такъв двигател, който щяхме да купуваме за слагане в Сивик, но филма се оказа прекалено голям и се отказахме.Беше монтиран на Лотус Елис със задно предаване ;).Ако някой има интерес да свирка ще проверя пича дали не го е продал вече, защото мина доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американска работа, не си играят на дребно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изроди са! Само дето са забравили да щракнат лайсничките на предните калници ;)(финалните снимки)

Редактирано от chipko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно са изроди, невероятна е станала.Не тежи ли този матор на колицата?И дали не трябва да е AWD?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално този мотор,мисля е свален от Одисей(ван),а те ако не се лъжа са на предно!Не знам до колко тежи,като се има на предвид че тя е ще бъде стрипната до безобразие..маниашки проект и маниашки резултати..за сток двг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, браво на колегата за ентусиазма :P . Колата е станала доста добре, като изключим изборът му на преден капак :PНадявам се скоро темата да има продължение и да видим какво време дава на 1/4 mile, защото с тоя тежък двигател отпред за друго не става - представям си само какво недозавиване ще има в завой. Но все пак колата е правена в Америка и за техните условия е супер - широки пътища и подчти никакви завой. :P Още веднаж браво за ентусиазма и ще следя развитието на темата с интерес - все пак за догодина е решил да слага друг двигател :bye: Второ, как да не им завиждаш поне малко на тези Американци :P Частите са им евтини, заплатите далеч по-високи от нашите (говоря за еднотипна работа), как да не хвърлиш 5-10 хилки за да си направиш колата както желаеш. А лично аз предпочитам този вариант. Това е сайта на тия пичове и за скромните 10 х. евро получавате изтребител (410 - 550 PS ) :bye: - "that's more like it".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала на момците извратена работа си е тва,иска ми се и в бг да има подобни проекти!!!кога ще ги стигнем хамериканците????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато почнем да им получаваме заплатите :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ненормални проекти правят тези хора.Евала :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера защо си мислите, че в щатите е много лесно да отделиш 10 000 долара. Болшинството фенове като нас се затрудняват да отделят и 1000 долара и тези, които правят подобни проекти като номинален брой са много, но като процент от феновете не са повече от нас в България. Да, наистина заплатите им са от порядъка на 3-4 хиляди долара на месец, но само който не е ходил там си мисли, че това са МНОГО ПАРИ! И те като нас купуват части втора ръка един от друг, защото не могат да си позволят нови. Да не говорим колко е скъп труда на майсторите - тенекеджии и механици, ако не можеш сам да си направиш нещо.

 

И за да не съм съвсем в графата оф-топик - не съм сигурен до колко подобен проект е използваем, но за хвърления труд, време и средства - евала (любимата ми "българска" думичка :worthy: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за труда.Не знам дали резултата си е струвал усилията но....браво за лудата работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убав двигател аз лично имам J35A4 под капака на хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...