Jump to content
WingMan

Въпрос относно ЕТ на джанти

Recommended Posts

Здрасти, най-накрая му дойде момента на купето да се оборудва с подобаващи обувки, но тези които съм избрал са с ET30 и ширина 8.5J. Въпроса ми е тези говеда дали ще се съберат в калниците и дали ще опират някъде. Нямам възможност да ги пробвам на място, понеже не се намират във Варна, така че всеки отговор ще е от помощ преди да съм си опразнил портфейла.

 

За това нещо става въпрос :D

Публикувано изображение

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ-то е ок но ще ти опират в калници 100% заради това че са 8.5J , трябва да си раздуваш калниците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ET28 и 7J малко опират на 6 ген, тези които си посочил направо ще излязат извън калника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за отговорите. Явно ще търся друг вариант. Иначе са много красиви, но...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради ЕТто че е 30 съм на 100 % сигурен че НЯМА да ти опират в калниците! Ще опират ако е по малко от 25 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам 100лв. една каса с бира и 5кг. вратни пържоли че ще опират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемам облога, бас давам че колата му даже не е толкова ниска че да опрат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще видим кой ще спечели баса , стига младежа да си купи джантите , който спечели баса следващата седмична среща ще е направим на зелено и загубилият ще почерпи колегите.Сашо само ще ти кажа че джантите са 17 цола :) , така че се пиши загубил и се готви да черпиш ;) И нека повече да не пишем в темата на колегата , че модераторите са от София и няма да присъстват на паржолите и ще ни сакционират :) .От тук нататък чакаме колега да каже кво става .

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Малко личен опит, като не помня ширината на джантите, но може да се ориентираш по ширината на гумите:ЕТ 28 с гума 205/50/R15 - зле, опират в задните калници;ЕТ 38 с гума 205/50/R15 - ОК;ЕТ 34 с гума 185/60/R14 - ОК;ЕТ 42 с гума 185/50/R14 - ОК;ЕТ 42 с гума 175/70/R14 - зле, предните гуми опират във вътрешната част когато навиеш волана докрай.Ситуацията е еднаква на Хеч 5г., седан 5г и дел сол, от което правя извода, че и при теб на купе ще е същото. Успех. :)

Редактирано от pavle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще видим кой ще спечели баса , стига младежа да си купи джантите , който спечели баса следващата седмична среща ще е направим на зелено и загубилият ще почерпи колегите.Сашо само ще ти кажа че джантите са 17 цола ;) , така че се пиши загубил и се готви да черпиш ;) И нека повече да не пишем в темата на колегата , че модераторите са от София и няма да присъстват на паржолите и ще ни сакционират :) .От тук нататък чакаме колега да каже кво става .

Offtopic: Ако загубилият ми покрие 50% от транспорта (20 лв) бих се разходил в събота да ги премеря, колкото да ви реша спора :).Благодаря на всички за отговорите и се извинявам на модераторите за получилия се Offtopic.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с 16ки 9J ЕТ-то не го знам и мога да ви кажа че гумите ми стърчат по 5 пръста от калниците и си опират много доволно ...... та и при мен ще следва доволно раздуване ......заключение: и аз съ ЗА ЩЕ ОПИРАТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...