Jump to content
J's Racing BB8

Екшън в Бургас

Recommended Posts

Голям екшън стана в Меден рудник. На кратко ще ви разкажа случката,Стана около 13:00 може би и 13:10/20 минути.Само видях как викаха някаде на долу и по едно време 2-ма трагнаха да се гонят.Та бягащия избяга (помислих че му открадна ключовете на мотора,щот тоя беше с мотор.)Върна се с 1 кола хора,и почна филма :) .Трагнаха да са гонят и патрулката дойде (ПЪЛНИ ОБИТАЦИ,Никфа полиция,само мутрите около тях с пистолети и ножове и онея само ги бутат нито белезници нито нищо им сложиха.) с 2-ма човека тоя с мотора го прибраха вътре другите искаха да го вадят да го колят.4 човека обикаляха патрулката да вадят тоя с мотора да го бият да го колят с пистолети обикаляха и се опитваха да го извадят.Накрая като минах покрай тях вече покриваха един човек с човала.Явноо.... :lol: Само знам че мутрите много бяха ядосани.Май тоя с мотора утрепа някой тяхен човек,незнам.Голям филм стана очаквайте довечера да го дадат по новините :)

Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btV:

Убиха криминално проявен мъж в Бургас

 

Криминално проявен млад мъж е убит в Бургас.

 

Убийството е извършено днес в комплекс "Меден рудник", близо до блок 410, съобщиха от пресслужбата на полицията в града.

 

Мъжът е от Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btV:

Убиха криминално проявен мъж в Бургас

 

Криминално проявен млад мъж е убит в Бургас.

 

Убийството е извършено днес в комплекс "Меден рудник", близо до блок 410, съобщиха от пресслужбата на полицията в града.

 

Мъжът е от Бургас.

Точно до 410 на кръстовището.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тези не ги убиват без нищо...достатъчно зло са направили на хората..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го на, пак полицай(бивш), ама то нали казват, че бивша к...а и бивш полицай нямало-ACTION

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го на, пак полицай(бивш), ама то нали казват, че бивша к...а и бивш полицай нямало-ACTION

Това обяснява всичко. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя че този бившия полицай май си е бил в ред защото са го гонили тез рижите които са имат за голямата работа ,на плаж утиват голи с препасани с ножови ,кви са тез хора споре двас? Те са засекли въпросните недосегаеми и са си мислили дай да го пребием ся от бой ,ама уви моториста е бивша кука и е гръмнал баш бабаита и станала тя кват станала .Долколкото знам са хора на очите и затова са се имали за недосегаеми .Както и да е едвали това е тема за тоз форум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво е станало, че го е гръмнал ама да беше гръмнал и другите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...май имало пълно щастие ама в Рая,иначе най добре за него е да беше убил и другите тъпанари дето заплашваха пред камерата ама трябваше да е Батман за да се отърве от закона,щото то тоя закон не важи за тия кухи хралупи дето реваха като животни и заплашваха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам,че това е идеалният пример за сентенцията "Всеки си намира майстора"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей го на, пак полицай(бивш), ама то нали казват, че бивша к...а и бивш полицай нямало-ACTION

Това обяснява всичко. :)
кое кво обяснява,вас май никой не можа да ви разбере кво искахте да кажете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дано не осъдят човечеца,затова че се е защитил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дано не осъдят човечеца,затова че се е защитил

И аз на това се надявам да няма пагобни последствия за човека

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще е по-добре да го оставят за малко в ареста ако го пуснат знае ли човек какво ще му се случи като ги гледам тия ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не го съдят, все пак е самозащита и то от такива - не знаеш дали ще отнесеш само боя или някой кретен, надрусан с кфо ли не няма да те заколи. Само ако го пуснат наистина ще трябва много да внимава, защото едва ли ще оставят всичко ей така ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен ще е по-добре да го оставят за малко в ареста ако го пуснат знае ли човек какво ще му се случи като ги гледам тия ...

Дано не го съдят, все пак е самозащита и то от такива - не знаеш дали ще отнесеш само боя или някой кретен, надрусан с кфо ли не няма да те заколи. Само ако го пуснат наистина ще трябва много да внимава, защото едва ли ще оставят всичко ей така ...

Едва ли "широките" ще го оставят ей така.Със сигурност като излезе ще го намерят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо отписахте "стрелеца"!? Работил е в СОБТ и СПООР(доколкото се подразбра), не е за подценяване! :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа заслужава и той пресъда!!

Хората са казали " зъб за зъб око за око". Ако си мислите че полицая е по чист от него много се лъжете доколкото четах из нета пише че преди е убил пак по същия начин някои, хванали го с 24 бидона някъф наркотик смисл нещо течно от което се правило амфетамин на стойност няколко милиона. Адвокати са му били някъф биш министър на вътрешните работи и още някой. Ако това е вярно според мен тоз и той засложава смърт :P. Не гарантирам за достоверноста на това което съм написал в поста! се пак още в началото написах че това съм го чел във интернет! може да не е за същия човек! може да е просто съвпадение на име и фамилия!

 

Линк относто наркотока с който са го хванали може да видите ТУК и ТУК

 

Всъщност Петко Лисичков е толкова професионален водач на тежкотоварно МПС, колкото е... образно казано, и професионална нестинарка. По принцип той е родом от Дупница, а в частност, според осведомени, е бивше спецченге (или барета), който си вади хляба с високорискови поръчки. Ето защо не е чудно, че още от самото начало негови адвокати са именно Виктор Михайлов - бивш министър на вътрешните работи (1993-1994 г.), и бившият благоевградски следовател Стоян Стоянов.

ТУК е цялата статия Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове,Лисичков не е ходил из Бургас да пребива беззащитни хора за кеф,нали?не сте чували за него до момента в който не гръмна рижия.докато за рижия и групичката му списъка с такива деяния е много дълъг.не ме интересува , че Лисичков не е ангел.напротив-хубаво е че не е ангел,щото ако беше щяха да го погребват сега него,а ония да продължават с безчинствата из Бургас и наоколо.държавата ни е насрана и затова муртоподобните взимат връх.аз съм твърдо за Лисичков за смелостта и доблестта в ситуацията.ще му помогна с каквото мога,за да не го шибат от системата първо,а после и онези дебелите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя че този бившия полицай май си е бил в ред защото са го гонили тез рижите които са имат за голямата работа ,на плаж утиват голи с препасани с ножови ,кви са тез хора споре двас? Те са засекли въпросните недосегаеми и са си мислили дай да го пребием ся от бой ,ама уви моториста е бивша кука и е гръмнал баш бабаита и станала тя кват станала .Долколкото знам са хора на очите и затова са се имали за недосегаеми .Както и да е едвали това е тема за тоз форум.

Много хубаво е станало, че го е гръмнал ама да беше гръмнал и другите!

е то пълно щастие няма :)

...и както винаги става у нас,опира пешкира тоя дето не трябва,тоя дето ако не се беше защитил щеше да е очистен....няма оправия:worthy::lol: Редактирано от dida87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...