Jump to content
TYPE-S

Фарове Depo

Recommended Posts

Колеги днес тръгнах да разглабям фаровете на моят английски 'лебед' :P но останах разочарован отватре пластмасовите щипки са изпочупени фара е спукан и влиза вода вътре, а и на всичкото отгоре много ама много са потъмнели. Поразрових се и открих ДЕПО фарове на сносна цена чисто нови струва ли си да ги сменя, защото и ксенона сега не свети както трябва.Хората по магазините казват, че не са никак зле за цената си имам приятели карат с такива и нямат проблеми. А и Все пак са нови предполагам, че раликата в осветяемостта ще е коренна.Вие какво ще кажете? :)

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста се продават да ти кажа. От към цена и качество е може би най-доброто решение :)Един съвет: вземи ги от КОСЕР, те са вносителите и предполагам там цените ще са най-добри :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес тръгнах да разглабям фаровете на моят английски 'лебед' :) но останах разочарован отватре пластмасовите щипки са изпочупени фара е спукан и влиза вода вътре, а и на всичкото отгоре много ама много са потъмнели. Поразрових се и открих ДЕПО фарове на сносна цена чисто нови струва ли си да ги сменя, защото и ксенона сега не свети както трябва.Хората по магазините казват, че не са никак зле за цената си имам приятели карат с такива и нямат проблеми. А и Все пак са нови предполагам, че раликата в осветяемостта ще е коренна.Вие какво ще кажете? :)

Колега кръгла нула са.Аз на моята 5-ца бяь с чисто нови,реглаж на стенд и нищо светят кадето си искат,принудих се да си купя от колега от форума 2-ра ръка оригинални-коренна разлика.А колкото до цена-качество те за 20 лева да ги вземещ като не ти вършат работа?????? Това е мое мнение и опит,избора е твои,нека и др.колеги да помагат.Успех :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка не искам, защото платмасата най отпред с времето потъмнява. A ти може да си попаднал на кофти фарове просто:) А един път в сервиза на хонда видях Акорд 2006 година с един фар Депо и другия оригинален и светеха еднакво :P

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, няма ли някой с такива фарове да сподели, искам да си купя защото ми предстои пътуване и искам да съм с читави фарове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Olmy си прави неговите и ефекта е поразителен,фаровете са му като нови.Обърни се за технологията към него :)

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега относно фаровете има доста теми по този проблем ето и моето мнение за тях --> Tyk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при мен е че щипките са счупени и фара ми е бил лепен от предишните собственици със лепило и силикон за да не мърда иначе съм чел темата на Olmy е много идейна, но на този етап искам нови фарове застрахователите ги вграждат след щети и доста коли сас такива, затова питам дали е оферта марката ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал Депо и съм доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам... ;)вече 5-та година съм с такива на Сивика и нямам никакви проблеми!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предишните ми фарове бяха DEPO и бях доволен от тях,но си сложих ейнджъл айс и старите ги продадох :lol: .Според мен DEPO-то от към цена/качество са си екстра :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви и аз мисля да заложа на ДЕПО, пък поне ще са нови, че моите са да не ви разправям :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, кажи си мнението като ги сложиш, може и снимки да сложиш да може да се поразреши тоя спор който се получи в темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже обещах да споделя и ето казвам: Купих си фаровете ДЕПО, монтирах ги според правилото и сложих нормални халогенни крушки и отидох на реглаж на фаровете.Хората ми ги регулираха, но тъй като беше през деня и нямаше как да разбера вечерта резултата беше :worthy: с нормални халогенни крушки светеше 2 пъти по добре от преди на старите и захабени фарове.След това си монтирах ксенона поиграх си малко с настройката и сега имам фарове за чудо и приказ.Няма неправилно разсейване на светлината, свети там където трябва, доста напред и леко встрани.Тея коли можели и да светят разбрах накрая и съм много доволен.Може би ще питате от къде ги взех от Евро 07 ходих и в Косер но там ги нямаха налични цените бяха +/- 2-3 лева разлика . Поздрави :lol:

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече е късно, но все пак да си изкажа мнението. абсолютно НЕДОВОЛЕН съм от фарове и мигачи от ДЕПО! адски несполучлива "сглобка", отделно че и не светят като хората! явно има проблемни партиди, не знам, щом има и доволни и недоволни, но аз определено не съм доволен от тях.един много добър съвет - когато можеш купувай си оригинални части. за съжаление в българия такива можеш да намериш само в лицето на частите втора употреба от съфорумци. дори и ползвани, оригиналните японски части са много по-добри от новите китайски имитации.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега TYPE-S, как точно прецени че няма разсейки в светенето на фаровете ти с ксенон? Помоли ли някой да ти кара колата срещу теб, а ти в същото време да се движиш с друга срещу него? Питам чисто информативно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прецених много лесно. Заставам пред колата в напълно тъмна улица на 50 метра пред нея прав и клекнал после.Блести като на предишните фарове а свети доста по добре на пътя малко по надалеч и малко по наситено.Никой не ми присветква и прочие, настоил съм ги така че да не блестят а и когато карам в тъмни улици използвам ел. регулирането на фаровете и нямам проблеми пускам ги надолу и ако ми трябва осветяемост напред пускам дългите и така :D Едни недобре регулирани нормални (с халогенна крушка) фарове на кола след челен удар блестят повече отколкото регулиран ксенон :D

Редактирано от TYPE-S

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям мнението ти и особено поседното изречение. В една друга тема спорехме именно за регилирането на фаровете и кой заслепява повече ксенона или обикновената крушка?Ако се регулирани както трябва на машина а не на някоя стена и двата светят без да заслепяват като ефекта от ксенона е доказан.Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това очаквах да прочета. На кратко казано, си решил че не заслепяваш, а не че си видял. Гледната точка ти е от вътре в автомобила. Не се заяждам, просто исках да си изясня какво точно имаш предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си бях взел Депо за сивика , с лупи, изобщо не може да става въпрос за сравнение. Лупите насочват и фокусират светлината, а за ксенон са перфектни просто. За 2 години съм нямал никакви проблеми. Но ти колега май си с точно такъв сивик за който лупи няма.... :)

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента карам с един фар Депо и един оригинален - така съм купил колата. Определено има доста голяма разлика между двата като качество на изпълнение и като светене и не е в полза на Депо-то, както можете да се досетите. В общи линии - Депо-то е и значително по-евтин, така че върши някаква работа. Относно ксеноните на фарове без лещи - твърдо съм против. Дори с лещите блестят много, а без лещи е ужасно!!! Преди време посред бял ден в ранният следобед бях заслепен от джип с ксенонови фарове, дори мисля, че беше Хонда. Представям си през нощта ако ми се изпречи на пътя това нещо... Много е хубаво да виждаш, но не си сам на пътя. По-добре да си караш на дълги, ксенона заслепява много по-неприятно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре а може ли на фар с лупа да се сложи биксенон H4 при положение че повечето са H1 И H7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...