Jump to content
go6i11

как се убиват ХОНДИ В АМЕРИКА

Recommended Posts

Кво толкоз е станало, мачкат желязо. При това конфискувано --> значи е безплатно.Ако някой толкова много се трогва и милее за чуждата собственост да вземе да стане политик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Състезанието е за писта, не за улицата! Щом си нарушил правилата, трябва да си поемеш последствията!П.С. И ако тук знаеш че ще ти смачкат колата дали ще се правиш на рацер??

Щеше да е добре и в нашата мила държавица да се практикува по този начин :tooth:Ако си голям рацер беж на пистата , ако ли не ... колата ти става на кашонче ;) п.п. Аман от шматки с псевдо автомобили по улиците:);)

като цяло съм съгласен с вас НО.. назовете ми 2-3 писти около София примерно кудето Събота/Неделя може да отидеш както по цял свят да си платиш и да си караш както намериш за добре !мда тук няма такива места има псевдо писти като дракон която на мен ми е на 150 км ! не толерирам гонките по улиците напротив но просто не може да казвате ходете на пистите пр липсата на такива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това като филм на ужасите :huh::P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което направиха с колите, все едно го направиха на хора....Направо ми се гади.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тези трепането им е малко. Какви са тези закони да трошат коли незнам. Колата вина няма че задволанното устройство не го слуша главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неприятна гледка...и на мен ми стана гадно за горките колици,но може би така се утвърждават законите,защото сега тези "пичове",може би няма да си позволят втори път лукса да се състезават по улиците.Подобна сцена имаше във филма "Зад решетките" със Силвестър Сталоун,където едни затворници бяха направили в затвора един Мустанг и едно хлапе,въпреки,че знаеше правилата,го подкара в двора на затвора...тогава надзирателите накараха другите затворници да го потрошат пред очите на тези,които са го направили....(аз съм голям фен на американските машини и като малък,като го гледах филма,направо ми се дорева) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале мале направо ми се прирева иде ми тия да ги изтрепя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не успях да изгледам целият клип (от начало до край), но това, което видях ме ужаси. Наистина е брутално. Не смятам, че това е решение на проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да не се заблуждаваме .И на мен ми се къса душата като го гледах но законите са за това да се спазват .Само да ви питам е такъв рицар ако се забие в колата ви или ви бутне какво, ще поемете ремонта по колата да си я кара.Да не говорим че ме е страх да си оставя детето само ,за пет минути само ,защото се лети не се кара,разумно.Когато си вкарал много пара и труд в такава кола и знаеш че ще я смачкат малко или много ще се замислиш ,което е под въпрос за някой хора.Да не говорим че за щатите има ограничения за тунинга /силовия/.Гледал съм клипове как в италия се мачкат полицеиските коли които излизат от употреба и ми се е плачело защо повечето имат по капака зверове не двигатели.Живи и здрави.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма то имало тема.Трънчо дебне така че внимавайте :P Отфрат е повдигна ми се и собенно като ръчка капака - озлобих се, закони закони ама мани ти тея далавери, скачам с сечещ удар с ръка в главата на краниста, поне да покажа че съм лоялен към колите, а ако беше мойта ......... щях да се обадя на майка и щяха да видят тогава какво е бой с точилката :P:help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, така е по-добре. Дали ще ти я конфискуват и няма да я видиш повече, или ще я унищожат и пак няма да я видиш повече.. По-добре да знаеш че поне не е с друг :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти споделя , вече се дразня като ми оглеждат колата - ма ко я гледат ве тя си е моя ама хаааааа, се едно да оглеждат дупето на мойта и да прецъкват доволно.Ако няма да е с мен по - добре да не е с никой( за колата, жената да въри дето си иска, жени много)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq
Отговорено (Редактирано)

Могат да гледат колкото си искат,ама не и да пипат :P По темата-Одобрявам мярката.И тук би имало сериозен ефект:P Нали бяха почнали при над 1.2 алкохол да конфискуват колата...? И какво стана-не е редно...едната е 200 лв а другата 2млн.евро :P Ама нали е оръжие в опит за ПРЕДУМИШЛЕНО УБИЙСТВО:help: И за пиене и за нелегално каране-за скраб и ебати глобата:P

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук чух доста неща верни и недотам верни неща. От малкото си личен опит там ще кажа няколко неща. Да там е прието двигателя да е резервна част и не се следи чак толкова строго за суапове. Да много строго се гледа на стрийтрейсинга.Да има ужасно много рестрикции за illegal mods. Да америкаците ужасно много не харесват японските автомобили и особено Хонда. (Като изключим тунерите де).Но не само за стрийтрейсинг се инпаундват коли. Много строго се следи дали колата ти покрива критерийте за street legal.На мен лично ми се е случвало да се возя е един тунингован нисан 350з и през ноща да ни спрат и да мерят с линийка ширината на гумите/джантите, обиколката на аупуха, нивото на звука от ауспуха, окаването, под капака, в купето дали всичко е в такт и е по местата си (заяждат се ако си свалил кори или други дори за ремонт), даже искаха документ със сертификат за бодикита (подобен на нашия TUV в Европа). И това при рутинна проверка, не сме участвали в стрийтрейсинг. За съжаление обаче има огромна дискриминация, американските мъсълс и европейските екзотикс МНОГО рядко ги конфискуват дори да са ги хванали в същата ситуация както японските бегачки, тъжно но факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли на 2:25 как Хондата не си дава двигателя и колко време му отне да го свали :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се дава ама срещу тоя кран к'вот да е ще се даде... направо ... сега ще сънувам кошмари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли на 2:25 как Хондата не си дава двигателя и колко време му отне да го свали :help:

Въобще не и се изкаше да се разделя със него :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...