Jump to content
NikolaiN

И аз съм вече хондаджия :)

Recommended Posts

Голяма мания е тази количка :dry: Цял ден не съм се спрял, голям кеф ;) пожелавам на всеки да изпита такава радост...за сега само един AMG ми се опъна :) много съм доволен.. буквално излита ;) син металик с ел.таван,утре ще и сложа спортна изпускателна система и ще го снимам :(следва едно тапециране на седалкитетунинг брони и прагове, затъмняване на мигачите на стопа и ламбо дорс, но малко по-нататък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито и от мен колега,радвам се че клуба се снабди с още един рекс,да си го караш с здраве и без авариено :dry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална количка имаш, и честита да ти е със здраве да я ръчкаш напред-назад. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма мания е тази количка ;) Цял ден не съм се спрял, голям кеф ;) пожелавам на всеки да изпита такава радост...за сега само един AMG ми се опъна ;) много съм доволен.. буквално излита :( син металик с ел.таван,утре ще и сложа спортна изпускателна система и ще го снимам :)следва едно тапециране на седалкитетунинг брони и прагове, затъмняване на мигачите на стопа и ламбо дорс, но малко по-нататък

Колега видях ти колата в карнобат на Лукоийла, беше с транзитни номера, ако не се лъжа беше с баща си който беше с Мерцедес рег ТХ. Много ми хареса хондата имаше наистина мн добър външен вид и за това те запомних, и сега съм много изненадан докато видях Добрич и викам тоз дали ше да е моя човек :dry:Айде много безаварийни и да я юркаш яко, но умно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийна. Качвай снимки да ти завидим малко е благородно, със здраве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колеги, утре ще я снимам :(Maho точно така, нас си видял :dry: от Добрич мисля, че няма друга...поне аз несъм виждал и който съм питъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега постни снимки да видим машината :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :) Мелион безавариини киметри :) и дамо радостни моменти с нея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се колега за теб, честито и да я караш безгрижно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки, за сега е без спортна изпускателна система и затъмнени мигачи, днес не остана време за това...и е мръсна ;)

 

за сега съм и сложил тези джанти+гуми(които се оказаха доста малки, скоро може да ги сменя) и аларма

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от NikolaiN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега колата е супер , много безавариини км ;) би ли ми казал какъж модел е апарата ти с които си правил снимките че наистна са перфектни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега,със здраве да си я караш... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито със здраве да и се радваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички скоро ще кача снимки с подобренията ;)пламен1 апарата е Lumix FZ-28

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Много як Дел Сол :punk: със здраве да си го караш и големите гърбици да се чуват по-често!

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей браво за хубавата колица! Много здрави джанти между другото, сигурен съм, че ще намериш и по-красиви, но тези са много здрав модел :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей тя много лачена! Браво колега и нека това зверче те радва мнооооого киломентри занапред!А да и друг син Дел сол в Добрич няма :thumbs1: П.П. Ако искаш обади се да се запознаеш с останалата част от Хонда сектата в града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен ... много много безаварийни километри! Найстина е голяма красавица... пази я като очите си!

keep it JDM

Май работата стана out of JDM

...скоро ще кача снимки с подобренията...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива машинка, браво.Внимавай с дупките на Балик :thumbs1: .

Редактирано от swift

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей браво за хубавата колица! Много здрави джанти между другото, сигурен съм, че ще намериш и по-красиви, но тези са много здрав модел :)

снощи едната я кривнах леко в една дупка :P

Брей тя много лачена! Браво колега и нека това зверче те радва мнооооого киломентри занапред!А да и друг син Дел сол в Добрич няма ;) П.П. Ако искаш обади се да се запознаеш с останалата част от Хонда сектата в града.

искам, но как?събирате ли се някъде? :)swift вече си изпатих :Pмерси още веднъж на свички за хубавите думи :) Редактирано от NikolaiN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От една седмица и аз се сдобих с тъй очакваната Хонда. Сивик 5ген хеч. Отдавна сън фен на тази марка и се надявам да нямам проблеми с новата бегачка. Светло сив металик, черния салон, Д15б2. За съжаление запазените коли като тази са рядкост, но на късмет излезна тази и се сдобих с нея от Димитровград. Радвам се, че този форум не прилича на останалите които съм посещавал и наистина се надявам тук да срещна нови приятели и да водя дискусии без зяждания и недвусмислени спорове. Това е в обши линии за сега. Форума има още един почитател на марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.vbox7.com/play:dd2a651a ;) с новата изпускателна система с клапа за регулиране на звука(забравих да снимам разликата от затворена и отворена;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен за реализираната мечта. И нека колицата ти да ти служи вярно мноогоо.... години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.vbox7.com/play:dd2a651a :) с новата изпускателна система с клапа за регулиране на звука(забравих да снимам разликата от затворена и отворена:) )

Aaaa Koлега голям изрод е Дел Сол-а :) страхотен звук вади, много ме радва ;)П.П. Издай как се казва песента от клипчето, че много ме надъха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събираме се естествено. Виж в тази темаили ми се обади на 0899992274, поради липса на друг аз го играя координатор в момента :( И отново честито за красавицата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички :( сега ще и слагам накрайници, ще и направя стоповете по готени :) и ще покажа пак какво се получава :) а песента от клипа е Lil Jon - Machuca (Prod. By Lil Jon & Jim Jonsin) (NoShout) ( 2oo9 )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво ще кажете за новият облик на моторчето:angry:;) голямо търкане падна, втори път няма да се хвана да правя нещо подобно :zen:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от NikolaiN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеше да изтъркаш целия капак и да минеш буквите с червена или черна боя, така изглежда малко недовършен, но като цяло е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми стои незавършено... ама ще трябва да го запечаташ с лак, преди да се окисли, така че най-добре го полирай и между буквите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стои малко недовършено, но ми писна да се занимавам с него след 2-3 дни ще си поиграя пак, а за лака ми казаха че нетрябвало защото от горещината щял да се олюши за 2 дни а и нямало каде да хване на тази гладка повърхност :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооооо много е готена количиката аз съм се заглеждал там по ковачев като минавам ) хвърлил съм око на джантите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е лачена ЧЕСТИТО малко със закъснение.а за двигателя евала мен не ми се занимава чак толкоз да лъскам. много ми е интересно кво ше стане със седалките и за колко ще ти ги тапицират,че аз имам едни за продаване и се чудя колко да им търся иначе са за този модел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...