Jump to content
stany68

Accord F18a3

Recommended Posts

Колеги,някой знае ли за какво става въпрос:при движение не по-малко с 80 км/ч,при дори и най-лек завой,се чува нещо като тупкане,много начесто.Първо беше отпред в ляво,сега и отдясно.Като изправя след завоя,изчезва.Що е то ?По-рано бях питал,но никой явно не знае: откъде да намеря читав шалтер на делкото ? Не пожелавам на никой да има този проблем - не пали изобщо.На Раковски и Сливница го оправиха - разкостиха ,побългариха и т.нПали като пушка,но не знам до кога? Към оргиналния стартер Валео не става нито шалтер Бош,нито накакъв тайвански Карго,нито нищо !!!!!!Дайте идея откъде да намеря нещо читаво?Последен въпрос - карам на газ и вероятно съм за реглаж на клапани.Изминах около 18 000 км и напоследък колата е като удушена;на бензин е малко по-добре,но е далече от истината.Дали е само реглаж или да махам катализатора? Или нещо друго?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си вътрешните карета и махай катализатора !За клапаните - реглаж задължително... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По първият въпрос, най напред си провери балансаторите на полуоските, да не са отлепени и да се разкарват по самата полуоска...По вторият въпрос,последно за шалтера на стартера ли говориш, защото делкото май няма шалтер ?...А по третият, sebulba вече ти е отговорил, но първо си провери клапаните и виж дали няма да се оправи от тях, тогава махай катализатора ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам този проблем при мен се оказа външно ляво каре...първо тропаше само на ляво ама сега и на лек десен с по висока скорост пак потропва като вибрация на волана го усещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене вибрации няма.като слушам ,най-вероятно са карета.като установя и оправя - ще споделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за шалтера на стартера ! Откъде го измислих това делко...:lol:Благодаря за другите идеи - ще споделя,като ги оправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга Японска кола, гледал ли си дали няма да пасне, щом не можеш да намериш за Хонда ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...