Jump to content
Newbie

Подкалници и долна кора

Recommended Posts

Здравейте колеги искам да ви попитам от къде мога да закупя подкалници (нови) и нова долна кора която е под двигателя в Пловдив ? Търсих в един магазин там до Васил Априлов но имали само ляв, а на мен ми трябват и 2-та, че делкото прави парчета :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах че ми трябват НОВИ, и плюс това пича няма сивик 6-та генерация хеч за продажба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.avtosklad.bg/6/%D0%91%D1%80%D0%...ic+(95-01).htmlОбади се на посоченият телефон, мисля че ще ти помогнат хората....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.euro07.bg/catalog/catalog.php?a...ar&id=20043само,че цени няма за подкалниците....провери по телефона ако искаш и успех :angry:ааа,кора няма между другото Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е по-скоро нещо като манта, която пази двигателя от пръски.В магазина оригинално (ново) е 280 лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко странно.Ако намериш НОВО оригинално например за 20лв. може и на мен да поръчаш. :hondarulez: Сори ама не се сдържах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми не пич ама за тия стари кочини дето караме за 1 пластмаса да ти искат 280 аиде мерси... все пак е кола на 10 години (стара кочина) мисля че цените на частите са доста измислени...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е любопитно как ги мислиш тея.Матеряла вложен ли е?Машини ползвани ли са?Минали ли са качествен контрол?Предполагам се сещаш какъв е отговора на тези въпроси.Ха сега ми обясни защо цената на чарка за стара и нова кола трябва да се различават драстично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех подкалник за 25лв.. няма да ти описвам колко е крив и как не пасна грам на колата. от 10 дупки 2 съвпаднаха... абе трагедия с 2 думи. Счупих го и взех само парчето което ми липсваше и го завинтих за моя.... и така ще карам докато си намеря ЗДРАВ и ОРИГИНАЛЕН... та колега ако намериш нов подкалник за 20лв. дет да пасва ме пиши и мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес изхвърлих няква диплянка за нови кори и подкалници в SPS - хотела до Метро, иди питай там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкалници си купих по 19лв парчето тайвански дупките пасват, просто на 2 места не полепват плътно до калника но това мисля да го оправя с пистолет с горещ създух и ще заспи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си беше хвзел втора употреба оригинални нямаше да има нужда от пистолет за горещ въздух ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кори под двигателя - "Васил Левски"№66 За информация - 032/969551, 0895802080. Със сигурност цените са под 100лв. :)Ако имаш късмет може и подкалници да имат.

Редактирано от Jorko.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...