Jump to content
doctor

НАЙ-КРАСИВАТА

Recommended Posts

Е никой не може да отрече че шеста хеч е НАЙ-КРАСИВАТА кола на света, нема друго като нея, нищо излишно няма в нея, всичко си е на мястото, е това е най-готината кола на света, фарове-мигачи-2врати-прагове-фън от всякъде. Никой не може да ми докаже че има по-красива кола на света.

НЕ Е ЛИ НАЙ-КРАСИВАТА. Най-готина за каране е 4г.-Хеч ама това е друга тема.

Публикувано изображение

Абе FUN-отвсякъде...завинаги в сърцата ни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каква е целта на темата? всеки си има мнение..за мен пък 5та е най-красивата. въпрос на личен вкус е :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колегата всеки си има вкус и за мен 5 генерация хеч е с пъти по-добре от 6 генерация, но това си е мое мнение :lol:

Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги съм казвал "това е възможно най-грозната Хонда правена някога!" :P За мен най-хубавата Онда е 4 ген хетч ;) п.п. Нищо лично към притежателите на 6ген ;) въпрос на вкус .п.п.п. Пък за най-хубава на света ..... там вече дума да не става. Това може да го каже човек, който не е виждал тойота селика или НСХ :):Pп.п.п.п. Темата ще стане интересна. Само че трябваше да я пуснеш като анкета ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука май се заформя батъл :) трябва да се направи анкета..макар че не е хубаво да се цепим на четворки,петички,шестички... Важното е да има [H] на капака ;)

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда, анкета ама да е "коя е най-грозната" , а не коя е "най-хубавата" . :)

 

п.п. батъла щом не е с лоши чувства няма нищо лошо ;)

п.п.п. в отговор на Benji :напред с материала ;):P Бързо го разкри обаче :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, взе ми го от устата... тъкмо щях да питам дали е пил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз подушвам злоупотреба с огнена вода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви технически параметри /еталони/ мерите красотата?

Я го поставете спора на научна основа - :P:);) , че заприличва иначе на седянка пред блока :P

Съществува и израза - "въпрос на вкус " , казало кучето и си облизало ....

;) ;) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-велик е ТЕЛЕВИЗОРА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ококорени ми идват на ме 6ците, 5цата е много добър баланс между ръбатостта на 4г и ококореността на 6г :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим от 5 г. сивик по красива кола няма. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а са де секи си го кефи неговата си !ако ше има анкета да бъде кой какво кара и накрая да му ударим чертата и да видим кво става:) аз съм за купетата се тая генерацията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторе,а мезиш ли? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха нереалната тема...все повече се изумявам влизайки тука :hondarulez: Всеки има право на избор и на вкус...3-та 4-та 5-та 6-та няма значение..мисля че важното беше колата да е Хонда? Темана на колегата няма много смисал(без да се обижда),но какво веднага го зачесахте ококорени били не знам си кво...аз много си харесвам колата,но това пречи ли ми да се радвам и на 5-та и 4-та и т.н? НЕ!! Всяка е уникална сама по себе си :hondarulez:П.С и нека не забравяме че 6-та е първия сивик на който така да се каже е обърнато малко повечекоо внимание..тоест първият Сивик Type-R :hondarulez: Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ата рулира , най добрият модел :hondarulez: 5-тата все едно съм я дялкал с чекията ! 4-ата е още по зле , но пък тя си има някакъв особен чар :hondarulez: затова момчета купете един HKS R33 като моя и няма да сбъркате :hondarulez:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее много сте груби...чак "дялкана с.." кажи "не ми допада" примерно!Сега ще стане лудница в тази тема,всички ще отворят големите усти и ще се изпокараме за глупости...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Моето гардже е най-хубаво....." нали я знаете приказката :hondarulez: И аз така, преди да подкарам 6тата си мислех, че е мнооо грозна. И като си я купих открих красотата й, но никой не може да ме накара да кажа, че Сивик Шатъл '84 е грозна кола, ръбеста - може, но за мен е най-прекрасната кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ата рулира , най добрият модел :hondarulez: 5-тата все едно съм я дялкал с чекията ! 4-ата е още по зле , но пък тя си има някакъв особен чар :hondarulez: затова момчета купете един HKS R33 като моя и няма да сбъркате :hondarulez:

С риск да ме треснат модераторите,ама що не идеш да се делнеш нещо друго...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей ДОК, защо си купи и 4-та ген. като си толкова влюбен в 6-та :hondarulez: ?Моето мнение е, че Сивиците като цяло са таралясници, ама не знам защо постоянно си ги купувам :)Иначе по темата:4G RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :hondarulez: :hondarulez:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ококорени :hondarulez::hondarulez::hondarulez: 5та е най-красивата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам наистина е "моето си е най-хубаво" :hondarulez: Ама аз като имах англичанка пак 4-та си ме кефеше в пъти повече :hondarulez: (все пак винаги съм си мечтал за такава)

 

Ако не говорим само за сивици, както спомена Питбула РЕКСА няма равен :hondarulez:

 

п.п. activity , хората не си купуват Р33 може би защото нямат толкова пари , а и да имат е последния модел който биха си купили .....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука май се заформя батъл :hondarulez: трябва да се направи анкета..макар че не е хубаво да се цепим на четворки,петички,шестички... Важното е да има [H] на капака :D

Подкрепям колегата важно е H -то но все пак 5г е най-красивата :hondarulez::hondarulez: Aйде наздраве :) Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка кола тунингована може да изглежда прекрасна, гледайте си базовите варианти и то най вече като излизат с железни джанти как са :o))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е колегата да не се обижда, ама тука последните месеци във форума взеха да излизат Ба..и безсмислените теми и тая влиза в тях с пълна сила. Като толкова много си се кефиш на 6-тата ген, пусни анкета всеки да си гласува ще е по-интересно и няма да прилича на махленски спор.айде със здраве :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ококорени ми идват на ме 6ците, 5цата е много добър баланс между ръбатостта на 4г и ококореността на 6г :o

Абсолютно ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...е тая е най красивата :o

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа, подобна тема имаше, но сега е някаде в небитието!Иначе мисля, че е приятно предизвикателна, и на който не му харесва да не я чете! ;) За мене почти няма модел и генерация на Хонда, който да не ми харесва, обаче като цяло май Прелюдите са най-красивите Хонди!Друг е въпроса вече, кой какво му е на сърцето - за мен това е Сивик 5-та хеч :o , а по красота на формите 5-та купе (че и 6-та купе)!Рексовете пък са съвсем друга мания - важното е, че е ХОНДА мания! ;) Една анкетка в случая ще е много добро решение на спора, а и нагледен резултат! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...