Jump to content
Слави CR-V

Въпрос към админите!

Recommended Posts

Колеги имам в ПДФ чудесна книга на руски за хонда CR-V книгата е цветна и информацията е почти като от пиле мляко за първата версия на CR-V. Как може да се качи някъде този ПДФ за да може всеки които иска да стигне до него да си го свали.Големината на фаила е около 160мб, единственото което искам е след като се качи фаила от долу в темата под линка да пише, "Фаилът е предоставен с любезното съдеиствие на crvclub.ru специални благодарности на техния администратора Кирил. Това е, книжката е уникална показва какво и как се проверява и диагностицира переодично, почти цялата кола като ремонти и обслужване, технически данни, забележки и неща за които да се внимава.Книжката ми я изпрати кирил поради голямата си големина я беше нацепил на малки рарнати парчета и в вид на 12 меила ми я прати, все пак чрез тези няколко реда като благодарност искам да покажем че оценяваме труда му.Ако мислите че искам много, то нека които иска книжката д ами пише на ЛС и ще намеря начин да му я пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Попринцип имаме специална тема за сервизни и експлоатационни ръководства, за сега е малко сложно да я качим някъде с постоянен линк. Попринцип не е проблем да сложим от кой ни е предоставена. Ще се опитам да я качим някъде къде да можем да я позлваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип имаме специална тема за сервизни и експлоатационни ръководства, за сега е малко сложно да я качим някъде с постоянен линк. Попринцип не е проблем да сложим от кой ни е предоставена. Ще се опитам да я качим някъде къде да можем да я позлваме.

Благодаря колега, когато имаш вариант пиши ЛС да се разберем как да ти я пратя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни ми сега да организираме нещата.0898 614241 - Емо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eмо имаш ЛС , свържи се на скаипа да ти пратя фаила :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори че в същата тема, ама аз се утрепах да търся схема на климатроник за 6ген тайп-р, накрая я намерих в един руски pdf, в който има и описание на колите с десен волан, ако има къде да се качва да пращам и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...