Jump to content
Perko28

Честита победа, БЪЛГАРИ

Recommended Posts

Въпреки че не съм от ЦСКА, честитя на всички от сърце !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен при такива двубои не се делим на отбори тогава е България-????????честито и от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лудницаааа ;) БРАВО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен при такива двубои не се делим на отбори тогава е България-????????честито и от мен

не трябва, но на улицата като ти тажат "там пере, там не пере" неможеш да останеш безучастен ;) все пак честито Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също не симпатизирам на ЦСКА, да не кажа нещо по сурово. Но гледам обективно на нещата и смело и отговорно казвам, че е голям пробив два български отбора в груповата фаза на УЕФА. Даже честитих вече на няколко приятели, въпреки че когато мояите фаворити безславно отпаднаха от Шампионската доста хора ми се обадиха по телефона, за да злорадстват. Ето това не го разбирам. Както и не разбирам защо трябваше от радост феновете на ЦСКА да строшат стъклата на няколко коли долу пред блока?!?! Това за мене си е дива селяния и простащина!Както и да е, да им е честито на ЦСКА, заслужиха си победата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм си Цесекарче :D От одавна не са ме радвали така тези момчета ;) Дано продалжат така борбено и на там ;);) Честито :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм АРМЕЕЦ,но преди всичко българин!Поздравявам ЦСКА за великолепната си игра,евалата на момчетата,макар че голяма част от тях бяха на по 18 години,поклон;)Страшно много съжелявам за Литекс,заслужаваха да продължат :huh: Успех на Цска и на Левски в групие на Лига Европа!БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не съм червен, но когато играе български отбор няма значение! Честито на всички армейци и българи и дано тези момчета ни донесат още много радости!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРАВО и от един попринцип заклет Левскар но нали сме БЪЛГАРИ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...хубаво е,че два отбора продължават все пак,но ме е яд за Литекса с тоя калпав треньор дето още го търпят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...