Jump to content
H22_turbo_Vtec

Първата любов ръжда не хваща.

Recommended Posts

Първата ми любов е HONDA CR-V.Отначало беше несподелена, т.е. аз я обичах но тя не знаеше за това.Преди 10 месеца събрах кураж да и кажа и оттогава сме неразделни. "В добро и зло и ..."А иначе книжка взех на един ГАЗ 53А самосвал. Шофьор станах карайки ВАЗ 2101, една лична и една служебна едновременно.Между другото съм имал около 18 връзки, но без да влагаме много чувства!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първата ми любов е HONDA CR-V.Отначало беше несподелена, т.е. аз я обичах но тя не знаеше за това.Преди 10 месеца събрах кураж да и кажа и оттогава сме неразделни. "В добро и зло и ..."А иначе книжка взех на един ГАЗ 53А самосвал. Шофьор станах карайки ВАЗ 2101, една лична и една служебна едновременно.Между другото съм имал около 18 връзки, но без да влагаме много чувства!!!

Колега, направо ме уби :cool: .Ти си бил много влюбчив :cold:....важното е да не ти изневерява! :yes: Редактирано от PARUSHEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Sierra 2.0 OHCхах моита първа любов беше Сиера 2000 кубика 1983г. със задно....много луда кола е (все още е жива), много и се кефех...за първа кола беше перфектна....но още ми липсва задното предаване!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моито първо автомобилче беше Роувър 214 :D Кефех му се яко,но след време ми омръзна...не ме е оставяло никаде ;) Вторият ми беше Сивик малкия витек,от тогава разбрах какво наистина означава "автомобил" :cool: третата ми беше Фиат Мареа,след това Браво 1.8 ГТ което не може да се върже на малкия пръст на д15б2 :cold: и сега карам д15ка,и не мисля да я сменям за квото и да е :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата беше Рено 5 1,1 :) последваха още две такива после типо,клио, астра,примера,корса,а4,пунто,лагуна,селика,а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, направо ме уби :plane: .Ти си бил много влюбчив ;)Нали казах, че не съм влагал чувства!!! А и бяха по-възрастни и дърпаха много средства!!! Т'ва "дрехи", "грим", "доктори"... а сега само "кафенце" през 10 000км. и някой чифт "обувки" (то добре, че и зиме и лете ходи с едни и същи)!!!....важното е да не ти изневерява! ;)Щях да съм притеснен ако беше англичанка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми имаше жигула и трабант - та това са ми първите трепети :plane: После първата лична беше опел вектра 92г - ставаше колатано покрай брат ми се запалих по любимата марка и взех едно акордче 2000га сега вече година и нещо се кефя на новия сивик - пожелавам го на всеки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашето се семейство всички сме се учили на Трабант 601 включително и аз още го пазим за да се учат и мойте деца ,когато имам такива разбира се. Иначе взех книжка и баща ми ми даде старата HONDA QUINTET 82г. наистина страхотна кола .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата ми кола беше опел астра 1.6mi още си я имам но само лови ражда пред блока

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят първи автомобил беше Форд Ескорд 1400 куб.см производство 1992 г.Имаше много як тунинг: сини стелки,синьо калъфче на скоростния лост,син калъф и на волана,CD-SONY и говорители Елит хахахахаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Кви барутници сме карали.За раждата имах предвид, че когато мине същият автомобил като 1вият ви се заглеждате и се сещате с носталгия.Помеждодругото моята няма грам ръжда нищо, че е 91г.Хондата ми е 97 и има хаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та и аз да се включа във форума, отскоро съм официален шофиор иоще преди да взема книжка си взех хонда сивик 3-та генерация, преди съм карал и др коли но тази количка наистина ми грабна сърцето, малка пъргава и здрава количка. Та тя ме запали на тема хонда и нямам намерения да сменям марката на возилото, е от време на време нещо и прихлопва но иначе няма грешка, в студ и пек върви като невидяла. И да се върна на темата наистина първата собтвена кола си е перфектната, и да чука и да лопа ще си е номер 1:):D:) поздрави за всички собственици на хонди :P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zaz Tavria 1102 скърцаше,тропаше и кво ли още не ама още си ми е на сърце

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хааааааааааа на тати бясното ренде 21 diesel цели 80 и няколко коня :P бяло със лепенка на капака дракон ! ;) не съм го лепил аз ;) !! така е било купено далечната 95г от Австрия :P:dry::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форд Фиеста 1.4 80к.с. доста прилична кола и мн ми харесваше даже в момента ми се кара ама майка ми:"ти нали си имаш кола,карай си я нея" и до там http://prikachi.com/files/1333150U.jpghttp://prikachi.com/files/1333151y.jpghttp://prikachi.com/files/1333152a.jpghttp://prikachi.com/files/1333169Z.jpghttp://prikachi.com/files/1333156i.jpgи най-важното не е автоматик... :P;):D баща ми искаше да я продава още миналата година ама заради мен я остави

Редактирано от daraduda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата на която започнах да се уча беше Сивик Д14А2(английски) и честно да ви кажа, кара ми се пак англичанка :D . Единственото, което бих сменил е мотора :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първа кола баща ми взе Сивик англичанка D16Y3, която преживя ужасно много !!! Започнах да се уча на нея от нулата, и такива извращения преживя, че не мисля, че НЕ японска / немска кола би издържала такъв тест. :D Останах с много добри впечатления за хондите, винаги бих си взел ВТИ или Тайп - Р, само да има парички. :D Количката до последно си движеше идеално, имаше рейка и някой друг шарнир за смяна, но за съжаление преждевременно приключи съществуването си с тоталка в стълб. ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата кола, която се качих да карам беше един Fiat Uno, двигателя трябва да е бил 1.3D - 45к.с. Иначе съм карал курсовете на жигула, а реално съм се понаучил на градско в София ако може така да се каже на Golf 3 и УАЗ-469 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада 1500 S, по наследствоКарах я 7-8 години, после остана във фирмата да влачат боклуци с нея , миналата година предаде богу дух .вдигаше 150 км/ч , бях и сложил 94г. музика дето е по-скъпа от колата и боята и беше по-скъпа от колата.Никога не ме оставяла, а в багажника имах инструменти за цял сервиз , "горена " тел и сезалец :)))

И тогава беше дивак на пътя, а помниш ли как катереше макаданови пътища?Моята беше застава ГТ55 и много си я харесвах...когато вървеше...:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята първа любов е Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Това ще си остане първата ми любов,завинаги. С малко пари и мноооого желание, правех, всичко възможно, дая превърна от ръждива и непривлекателна малка количка в едно красиво и спретнато лебедче.

Но каквото било било, ще ми останат, премеждията и добрите спомени с нея :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята първа и най-голяма гордост - Бенц 300Е, '87 г., 177 к.с. Шефа в Щатите ми го даде без пари, ама трябваше да се ремонтира и обслужи за $700. След това 15 000 мили за 5 месеца. Да имаше как да си го докарам тогава... !!!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа и настояща: Accord 6 ген. F18b2, CH6... за почти три години и 45 000 км никви ядове - само кеф :lol: П.С. И до Иракли се качва без да закачи никъде :D Какво повече да иска човек :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...