Jump to content
Fiend

Айде и мен ме удариха

Recommended Posts

Както се вежда от заглавието преди малко прекрасното Акордче за малко да стане хеч-бек. Ситуацията е следната : както си карах, един колега пред мен реши да спре на пешеходна пътека (лошо няма) аз реших както винаги да се включа в инициативата и си спрях зад него но едно девойче зад мен с Опел Астра ОПЦ не беше на това мнение и................... (май не ни хареса инициативата с колегата).

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Много бих се радвал ако някой ми препоръча сервиз където да си я оправя кукличката, като цяло не е кой знае какво но най-вече ме притеснява гредата зад бронята, доста е хлътнала.

 

П.С. Много държа на качествен ремонт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гредата не ти е проблем, по-големия проблем е пречупения заден капак. за да се оправи е много вероятно да се наложи да се разкопчеят точковите заварки отвътре, а после трудно се прави отвътре така, че да не се личи. но като цяло не е голям удъра и ще ти го оправят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай нов багажник ми звучи май най-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гредата не ти е проблем, по-големия проблем е пречупения заден капак. за да се оправи е много вероятно да се наложи да се разкопчеят точковите заварки отвътре, а после трудно се прави отвътре така, че да не се личи. но като цяло не е голям удъра и ще ти го оправят.

Жената трябва да има гражданска ... следователно отиваш в най скъпия сервиз или нещо такова и ти дреме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като му дадът някаква смешна сума от застрахователната, как да отиде в най-скъпия сервиз. Ако имаш каско и може да се прави колата в доверен сервиз си избираш един. ако ли не най вероятно ще трябва да се бръкнеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно наистина! Винаги се притеснявам, когато ми се налага да спирам внезапно! Щот не знам кой идиот е зад мен с какви спирачки е и какво си чопли в този момент. Капака изглежда като за нов! Предполагам, че имаш застраховка?! Моята при щета дори без да е установено от кого е влиза в доверен сервиз и ми я правят. А при твоя случай трябва да си вземат парите от гражданската на овцата зад теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив имам къде да те насоча, но вероятно ще искаш в Бургас да се прави .. Иначе разсъжденията на колегите са правилни като цяло и за цените и за щетите. Огледай се и за друг капак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите!Днес минах през застрахователите ми (за каското) и за моя изненада ми приеха щетата без проблем, досега не се беше случвало. След ден два ще дойде и протокола от СОТ-а и карам колата за снимки. Ще искам по-експертна оценка защото застрахователите имат 2 доверени сервиза, единия правиха колата на баща ми а от другия са излизали коли на приятели, ТРАГЕДИЯ И ДВАТА. За момента добрата новина е, че има частите във Варна налични и то със същия цвят като моята. Ще изчакам да видя зад бронята ми какво е положението (багажника е доста хлътнал) и след като ме снимат почвам да си я правя, независимо дали ще съм отгоре или не, искам да си я направя както трябва !!! п.с. Пък как ми се иска да я пръсна цялатаааа :D май това е момента !!!

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

След дълги мъки и велико чакане, вече съм в бокса и я мятам цялостно "my precious" До края на седмицата пак съм на манежа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е че защо беше това голямо чакане?! Решил си да си опресниш и боята на предната броня?! Моята беше преди 3-4 месеца за боядисване на част от 1 врата калник и задна броня (врата след това изкара здрава между 1 и 4 дни и после я видях охлузена заедно с предната). Та ми я направиха за 3 дни. И в момента който ми приеха щетата до момента за ремонт времето беше много малко - няколко дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разправия със застрахователите и чакане на протоколи, събиране на средства за части и труд защото все още нищо не съм видял от застрахователя а и цената за цялостно пребоядисване си е друга, намиране на точния (надявам се) майстор, като включа и малко служебни и лични отклонения ето месец два без кола. В крайна сметка сега стоя и чакам края на седмицата да си я взема (надявам се без забележки в качеството на труда) и ще и скъсам ......................... километража от километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам ти всичко да е ОК и да не си личи, макар че щом ще е цялостно поне в цвета на отделните панели разлика не би трябвало да има. В последствие следи от пребоядисването вероятно ще откриеш тук таме по пласмасите и гумените уплътнения , но при желание се отстраняват. Пожелавам го и на себе си тъй като днеска някой абдал ми е охлузил шофьорската врата, но поне няма "разкъсни рани" , дори не е стигнал до метал. Е вратата си е хлътнала, но поне стъклото се сваля (даже огледалото е здраво)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямата радост се завърна, вече по-лъскава и перлена от всякога.

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Огромни благодарности на момчетата от Варна, те са знаят кои са ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита радост ;) остава само едно Н да и лепнеш и :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...