Jump to content
Guest Al_Capone

Месечна среща София 30.08.2009

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Да не забравите че другата седмица имаме месечна !!! от 19:00 часа зад Булгарплод.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква сресща !!! кви пет лева :D:worthy: Естествено , че съм там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С'я кат половината са на море ще си бъдеме тия почернелите от морето :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее ,че сте бързи ама тази седмица неделя е 23-и ,значи другата седмица :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малко повече късмет ,ако стане прелюда. Идвам !! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И този път няма да пропусна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 вече не е ли малко късно... в 9 вече е тъмница навън... иначе сме там :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй тея хонди вече без фарове ли ги правят? :) Е паа оно... таковата... и аз мисля да цъфна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам и аз да дойда, че много ми станаха пропуските

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги, Привет от Клуб Мазда На 16 август имахме редовна месечна среща на Булгарплод, и бяхме неприятно сюрпризирани- навсякъде бяха поставени знаци "забранено спирането" Нямахме "гости" този път като никога, но при Вас може да доидат, и се гответе за разправии. Знак няма само от мястото, където се подреждат двете коли за дръпките, до автобусната спирка. Пожелавам весела и безпроблемна среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Да може и в с.Лозен или Нови хан, за да ми е на 50 км. път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Да може и в с.Лозен или Нови хан, за да ми е на 50 км. път!
Така ако стане цена няма да имате, това в кръга на шегата и аз съм на срещата мисля, че Булгара си е класика в жанра и няма да се премести мястото на провеждане на мероприятието :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се да успея да дойда този път с моята кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Да може и в с.Лозен или Нови хан, за да ми е на 50 км. път!
пич,аз като живея далече от булгарплод-а мрънкам ли?или ще ходите там докато не започнат сериозните проблеми и тогава ще се сетите да смените мястото?резиденцията е предложение само,ако имаш друго,по-добро според теб-слушаме те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Да може и в с.Лозен или Нови хан, за да ми е на 50 км. път!
пич,аз като живея далече от булгарплод-а мрънкам ли?или ще ходите там докато не започнат сериозните проблеми и тогава ще се сетите да смените мястото?резиденцията е предложение само,ако имаш друго,по-добро според теб-слушаме те.
Има си хора които решават къде ще са срещите,предложения не давам! Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искате ли предвид информацията от колегите с Маздите да преместим срещата на резиденция Бояна?Хюндай си правят техните срещи там и май няма проблеми.Сигурно "състезателите" няма да се кефят много на промяната,но може пък да е за добро....

Да може и в с.Лозен или Нови хан, за да ми е на 50 км. път!
пич,аз като живея далече от булгарплод-а мрънкам ли?или ще ходите там докато не започнат сериозните проблеми и тогава ще се сетите да смените мястото?резиденцията е предложение само,ако имаш друго,по-добро според теб-слушаме те.
Има си хора които решават къде ще са срещите,предложения не давам!
т.е. не искаш или не можеш да носиш отговорност и си кибичиш кротко в стадото,така ли? :) добре,това е правото на личния избор.но като има кой да го решава и не си ти,защо ревеш че резиденцията ти е много далече?опитваш се да повлияеш решението на хората от които зависи избора ли?хем така,хем иначе,а?Капоне,ти до кога мислиш че може да се ходи зад Булгарпод-а без да сме трън в нечии очи?Т.е. трябва ли да дойдат и да ни разгонят като хулигани,за да се преместим или имаме акъл до толкова че да предвидим събитията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На резиденцията сме правили ,или поне се опитахме да правим збирки ;) Иво, ти поне би трябвало да ги помниш :P Аз нямам добри спомени от там :dry: А и на последък не съм забелязал да има проблемации на Булгара :) Ако ще се сменя мястото :) Най-правилното е с анкета ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На резиденцията сме правили ,или поне се опитахме да правим збирки ;) Иво, ти поне би трябвало да ги помниш :P Аз нямам добри спомени от там :dry: А и на последък не съм забелязал да има проблемации на Булгара :) Ако ще се сменя мястото :) Най-правилното е с анкета ;)

не ги помня тези срещи,явно съм ги пропуснал.но преди там беше права,на която можеше да се гонят коли.сега има легнали полицаи и поне такива изцепки няма да има.а и става дума,че занапред може да има проблеми,а не досега.нямам против анкетата,обаче хората дето идват на тези неща да си извадят главите от пясъка и да вземат малко инициатива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

@prelude Ами аз лесно мога да си паркирам колата така че да няма гонки. И да не ни гонят :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е че вече имало знаци забранено спирането.какво и къде ще паркираш тогава без да има проблеми?а представи си като дойдат още 20-30 коли какво ще стане....за това говоря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prelude ти видя ли ги знаците?Има ли знаци на паркинга където е до пътя преди мястото на срещата?Ти в Бояна ли живееш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма знаци в началото.Има най-вече там където се паркираме,а не на правата.Проблема е в това,че там минава автобуса и ние пречим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма знаци в началото.Има най-вече там където се паркираме,а не на правата.Проблема е в това,че там минава автобуса и ние пречим.

ами малко ли е?:oточно там където трябва да се събираме и където сигурно ще спират колите има знак,който го забранява.....а ще е крайно просташко ако се мине по адрешковски и се спре преди знака на тясното,само и само да не сме в нарушение.всъщност правете каквото искате,аз ако идвам ще дойда с мотора,а него мога и в тревата да го спра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да се съберем преди завоя,където се местим вече няколко пъти.Няма знаци и най-вероятно няма да имаме проблеми.На завоя е първият знак.За тези дето се пускат могат да са спокойни,няма знаци примерно за ограничение 30 км/ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-лесно си е на булгара ! няма смисъл да сме сменя мястото на срещите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите от Пловдив си правят такива хубави разходки на месечните, ходят всеки път на различно място, а вас ви мързи да си мръднете задниците и да пробвате веднъж друга опция, и то на някакви 10тина км от Булгарплод. Пеша ли идвате на тия срещи, кво ли? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа само....Хора много :huh: Мненя много :) Неможе да се угоди на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,така е.Никой не го коментира това.Обаче трябва ли да правим нарушения само за да сме на булгара?Или да блокираме тесния участък към колелото на рейса?Затова го говорим това.Ясно е че ако ще се решава нещо ще е с анкета от всички,но въпроса е дали имат желание да мислят по въпроса или им е през оная работа.Не ми дреме дали ще съм на резиденцията или на полигона в Елин Пелин,ако искам да дойда ще дойда без да мрънкам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булгарплод е удобен с това че там няма трафик няма случайни хора и има условия да се съберат много коли ! аз лично се сеюам за едно друго място което бихме могли да използваме и всеки би намерил лесно +няма условия за гонки и нарущаване на закона-паркинга на МЕТРО /огромен е,безплатен е и едва ли има човек който не знае къде е метро .Това е само предложение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък до колкото знам управата на Метро е забранила подобни мероприятия и то точно от горчив опит. Точно защото там няма условия за глупости, но това не е в състояние да спре някои "колеги".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли крайно време да се организираме от всички форуми, или поне от тези които искат и да поискаме от Столична община удобно място на което да са разрешени подобни мероприятия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

blueeye Напълно съм съгласен.Едно много смислено мнение :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите че другата седмица имаме месечна :rolleyes: от 19:00 часа зад Булгарплод.

колеги тука едни самохвалковци само ме дразнят че им били много бързи колите и че щели да доидат и да ни направят всички хонди смешни.Та молбата ми е ако е вазможно да дойдат колегите с по бързите хондички че да им затвориме устите на месечната сбирка.Некви си с ланча и опел вектра.ще се радвам ако стане .ще се видим на сбирката с уважение към всички чао за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите че другата седмица имаме месечна :punk: от 19:00 часа зад Булгарплод.

колеги тука едни самохвалковци само ме дразнят че им били много бързи колите и че щели да доидат и да ни направят всички хонди смешни.Та молбата ми е ако е вазможно да дойдат колегите с по бързите хондички че да им затвориме устите на месечната сбирка.Некви си с ланча и опел вектра.ще се радвам ако стане .ще се видим на сбирката с уважение към всички чао за сега.

 

хаха,абе ти на колко години си?

четеш ли какво пишем досега в темата?

идеята е да няма селски изпълнения с гонки,а ти какво каза ? :rolleyes:

нямате ли воля да устоите на провокациите?да си карат ръждивите легени и да се оправят.

набийте си го в главата един път - винаги ще има по-бърза кола от вашата.

 

Напълно съм съгласен.Едно много смислено мнение wink.gif

айде сега отиди и се опитай да го отвоюваш това място пред общината и ще си говорим пак до колко е смислено.

не че е невъзможно,но ще отнеме сигурно към 500 години докато това стане-успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...айде сега отиди и се опитай да го отвоюваш това място пред общината и ще си говорим пак до колко е смислено.не че е невъзможно,но ще отнеме сигурно към 500 години докато това стане-успех.

Точно с това мислене НИКОГА няма да стане! Ако се организираме и подходим по подходящ начин поне ще имаме шанас, иначе нямаме никакъв шанс и това е 100% сигурно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква среща кви 5лв аз в 19:00 съм на опера :) хората през деня са по свободни в неделя замислете се ! но има по виши органи те решават кога да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно май остана 19:00 Булгарплод а?:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...