Jump to content
joro__

Да пожелаем успех на БГ отборите по футбол

Recommended Posts

Да пожелаем успех на 3-те наши отбори в тези важни за тях мачове.

Искрено се надявам утре любимия отбор ЦСКА да спечели и да зарадва привържениците, които са дошли на стадиона като мен :) .

 

 

Да развеем всички знамена

 

За отбора в нашите сърца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на отборчета та :) Дано не ни разочароват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ми аз всеки път им го желая ама те горките хич ги нема в Европа.Литекса направо ме съмнява да прескочат трактористите.ЦСКА-то ги бива срещу по сериозните отбори пък Левски са на приливи и отливи дано сега хванат прилива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и успех и късмет да им пожелаем си остават същите леваци ..... и маникенчета .п.п. колкото и тъжно да звучи :)п.п.п. И винаги ми е било чудно как може да се карат разни фенове (на различни отбори) заради една игра :) И то при положение че българския футбол е една голяма пародия. Дали били Левски дали ЦСКА и т.н като всичките са супер зле и как може да им се радват хората не знам ..... Последните мачове на България дето съм ги гледал са през 94-та от там нататък .....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и успех и късмет да им пожелаем си остават същите леваци ..... и маникенчета .п.п. колкото и тъжно да звучи :)п.п.п. И винаги ми е било чудно как може да се карат разни фенове (на различни отбори) заради една игра :P И то при положение че българския футбол е една голяма пародия ..... Последните мачове на България дето съм ги гледал са през 94-та от там нататък .....

И все пак....УСПЕХ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички довечера съм на мача да подкрепям отбора ;) да но ни зарадват и утре и другите два отбора също ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на всички българки отбори!!Аз съм левскар!! ^_^ Аман от песимистични депресари!! Които не му харесва футбола, да се занимава с плетене и бродиране, а не да бълва помия!!Успех!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прави разлика от песимист и реалист ;) Докато има хора дето да се радват на "помията" дето я предлагат тея балъци нищо никога няма да се промени ! Винаги съм за Българското ! Никога не пропускам примерно волейболен мач с нашия тийм , защото момчета играят с воля. Това че има по-добри от тях е друг въпрос. УСПЕХ и "нека силата бъде с тях " ^_^ ^_^ п.п. Ами по същата логика който харесва помия да си я гледа :(

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...