Jump to content
baljy

Ремък на климатик

Recommended Posts

Онзи ден се опитах да си сменя ремъците,и го направих 2 от 3 хаха този за климатика минава през нещо си и така и не разбрах дали има някакъв трик чрез който да ми е по лесно /по телевизията съм гледал как го правят разни илюзионисти, но не мисля, че Астор ще се навие да ми смени ремъка/това в кръга на шегата търсих из форума но неуспешно пък ми е спешно да го сменя ако някой може да помогне ще съм му благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

P.S. Става въпрос за сивик 6ген разхлабването на ролките ми е ясно как става незнам само как да измъкна ремъка и да сложа другия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да махнеш ремъка на хидравликата,след което да отпуснеш компресора на климатика и си готов :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да но има нещо, което минава през ремъка мисля че е част от окачването от едната страна е хванато за престилката на колата а от другата страна май за компресора и незнам ако махна престилката дали ще мога да измъкна ремъка иначе изваждам ремъка от ролките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се сваляше единия тампон на мотора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че се сваляше единия тампон на мотора

:D Десния (левия ако си на шоф. седалка) основен тампон се сваля.Да подпреш отдолу мотора обаче, да не накъсаш другите тампони! Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале мале и това само за да си сменя ремъка ужас. Ако има някакви тънкости около това действие моля да ги споделите, защото ще ми е за първи път, а не искам да оплескам нещо предварително благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така,сега се връщам точно от смяна на ремъците и майстора ми каза че се разкача единия тампон на двигателя.И аз смятах сам да си ги сменя и добре че не се хванах че... :D .Ако нямаш условия,по-добре иди на майстор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо сложно няма!Този тампон е за обиране на вибрации,не е носещ,т.е. може и да неподпираш мотора.Работата е за половин час има-няма,стига да не си скаран съвсем с монтьорската работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Този въпросния тампон като се прецака, възможно ли е вибрациите на двигателя да са по-големи и да се увеличават дори повече когато се включи компресора на климатика? Вибрациите дори се виждат по скоростния лост и когато климата се вкл. стават чувствително по силни?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен единия е скъсан а другия го няма... още не съм усетил проблем да има, но е добре да си ги имаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за отговорите колеги много ми помогнахте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...