Jump to content
fenabg

ключодЪржател

Recommended Posts

нещо малко но готино.човек като си няма работа :thumbs1: . С любезното садействие на ''Бай Лазар'' и колежката ''Корал'' :)http://bg.fotoalbum.eu/fenabg/a323282

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус колега :thumbs1:.Направо казвай каква е цената да ми майсториш и на мене такъв един :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравус колега :).Направо казвай каква е цената да ми майсториш и на мене такъв един ;)

По принцип сам разучил и този вапрос и цената ми се струва много добра, но ефекта ще е ако се саберем повече хора цената ще е многа по ниска.Незнам дали няма да ме хулят колегите ,за опит да правя ''бизнес''. :thumbs1: А не е така .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който смята че правиш бизнес да не си купува ! То защото все някой като се опита да направи нещо хубаво все излиза че иска да прави пари .... и заради това нищо хубаво няма ... Казвай какви са цените ! Ще има доста хора където да искат :thumbs1: п.п. Пък някой ако смята че не е редно човек да си сложи малко отгоре поне да си покрие разходите и разправията да се хване той да ги направи за безпари, а не да коментира .....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ед бр.- 3.50лв50 бр.- 3.00лв100бр.-2.60лвед бр с лак пок.-5.00лв50 бр с лак 3.20лв 100 бр с лак 2.80лв цените са с халкичка.за доставка нямам и идая. :thumbs1:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лака достатъчно устойчив ли е ? В смисъл ако лака се бели по-добре да се поръчат без лак .Това с БГ е добра идея !!! Хубаво е да ги уточним и да са еднакви :thumbs1: п.п. Доставката по еконт е 5 лв. минимум. Ама ако ги пратиш по градове ще излезе без пари.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши ме мене сигурен за 1 бр.!!! Пиши ми на лични да се разберем :thumbs1: Ако е възможно след "Fan club" пише BG, демек "Fan club BG"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм я разучи как мпже да стане с доставката и да си поръчваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лака достатъчно устойчив ли е ? В смисъл ако лака се бели по-добре да се поръчат без лак .

моя си го правих с авто лак .предишния преди да го игубя за около два месеца беше добре до толкова имам наблюдение :thumbs1: . даите идей за лак .П.П дайте идей за дизайн това ми роди празната глава за 10 минути мислене :) Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шрифта на Хонда е супер, може би този дето е изписан "Фен клуб" да го смениш с някой по-четлив .. Иначе всичко друго ми харесва .. особено идеята с ник-а отгоре е супер! :))) 'Фръгаш си ключовете на масата и ти пише името, а отдолу Хонда фен клуб .. ахааа :thumbs1: С лепенка на клуба неможах да се уредя, ама ключодържател ще си взема!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега и за мен един брои ,много е як,на лично ше се разберем за доставката :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова идея ... за два три дни да уточним дизайна,доставка,начин на поръчка и др. предложения, нали нямате против.приемам всякакви идей .че ако го караме на лични ........ :thumbs1: само вечер когато имам време . дайте идея как да направим списък. П.П идеята е на всеки ключодаржятел да пише името.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е на всеки ключодърчател да пише ника на този който го е поръчал(в случая - yokozuna™ ) и нали пак стандартното HONDA Fan Club Идеята е страхотна аз със сигурност ще си поръчам след като се доуточни дизайна

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е добра!На времето, като правих ключодържатели беше по-висока.Малко куца "дизайнерството".Намерете някой отворен на Corel да ги пооправи и ще имате успех.Аз искарах някой лев, но този, който се захваща с организацията да знае, че ще му се запали телефона, колата му ще стане линейка между лазера, дообработката (ако има такава), куриерите и градските му "клиенти". Препоръчвам да си начисли 20-30 % за всичките простотии, които му предстоят. При мен се получи от самосебе си, защото ми направиха отстъпката за бройки след като вече бях обявил цените.Още една препоръка: Направете няколко модела. Някои хора предпочитат по-агресивните модели, а накои по-изчистените.Разгледайте мойта тема и вижте дали ще си харесате някой от моделите.Успех!Edit: Сега видях, че искате да ви пише никовете на всеки по отделно. За лазерджиите това означава, че за всяка бройка(или две бройки) ще правят нова обработка. гарантирам на 100%, че това ще ги угорчи МНОГО!!!

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то тогава трябва да се види да ли е проблем да са с различни никове. Ако е проблем ще ги направим без никове :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с вас колеги !!! Това с никовете е добра идея ...дано да стане,ако не стани нищо -здраве да е :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова идея. Безплатно получавате това:

 

Публикувано изображение

 

 

 

А и малка подробност, палщате новия Акорд преди това... :)

Голяма щедрост няма що... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за ника няма проблем.проблема е ''спиьк'' с никовете и евентуален дизайн. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какъв е проблема със списъка и дизайна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизаина си е добър ;) Аз съм за ;) пускаите списъка и да се почваме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то е ясно значи:----------------------------------Nick-------------------HONDA-------------Fan Club BG------------------------------ Да не става цапаница в темата, който иска ключодържател да ми праща ЛС, а аз на няколко дена ще изкарвам списък в темата. Така ако празната ми глава е пропуснала някой да може да го допълним. Някой друг ако иска да се нагърби с това да казва. Ако ли не пращайте на мен ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па Батка Ване набъзгаи и на мене един.И ас съм сигорен ;) да знаеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то е ясно значи:----------------------------------Nick-------------------HONDA-------------Fan Club BG------------------------------ Да не става цапаница в темата, който иска ключодържател да ми праща ЛС, а аз на няколко дена ще изкарвам списък в темата. Така ако празната ми глава е пропуснала някой да може да го допълним. Някой друг ако иска да се нагърби с това да казва. Ако ли не пращайте на мен ;)

Мерси за помоща, град задалжително.направил сам малко промени .размера е малко по голям с по три мм. и сам го по изчистил да седи по пригледно,намалил сам шрифта на ника за да може дасе саберат повече букви.http://bg.fotoalbum.eu/fenabg/a323282П.П това или стария дизаин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен стария ;) и ако може "bg" да е с големи букви ;) " Fan Club BG"

 

п.п. Както каза fenabg пишете и от кой град сте.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре остава стария.а размера, малкия или големия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия :D иначе много ще ни късат джобовете :D Само ще помоля тези който са писали тука в темата че искат да ми пратят ЛС с ника и града :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия ;) иначе много ще ни късат джобовете :D Само ще помоля тези който да писали тука в темата че искат да ми пратят ЛС с ника и града :)

утре ще проверя с точност но за по големия ще проверя и да се разбера за цената да не се променя ;) Позрави .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е този надпис "Power of dreams" бре хора :) От Honda са чели няколко кубрилиона йени за реклама на своя слогън "The power of dreams", а с това по горе дори и смисъла на посланието изменяте.Все пак като е гарга нека да е рошаваПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за втория вариант не се променя ,остава само бройката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай, че се намесвам пак. Консултирай се с дизайнер или поне някой, който прави визитни картички. Вижте ми последния проект, ако ви хареса го ползвайте като идея

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, извинявай, че се намесвам пак. Консултирай се с дизайнер или поне някой, който прави визитни картички. Вижте ми последния проект, ако ви хареса го ползвайте като идея

Публикувано изображение

хубава идея да. все още се сабират мнения.ас го написах дайте идей за дизайн.........

все още не сам ги пуснал,нали за това е тая тема ,вече .да ги направим добре .

 

П.п какъв материал е ?метал предполагам?

П.п2 това че сам си го направил не ме прави дизайнер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ti6000 - Плевен

teror1sta - Габрово

AMD - Габрово

doctor - Габрово

yokozuna™ - Варна

Nikolay Kozloduy - Козлодуй

Kolio - Пловдив / София (hondarev_accordov)

kytila - Пловдив 2 бр

Oblaka - Сливен 2бр.

Mitkoto -Дупница

speedfan - Добрич

 

 

за сега толкова. Някой ако го няма да праща ЛС. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо маи не съм разбрал ,кои ще баде в краина сметка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

само дето надписа отдолу ще е " Fan Club BG"

 

п.п. На накой ако съм объркал ника или каквото и да е било казвайте!! Че все пак празна глава нося :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва ли първо да се уточни дизайна,и тогава да се прави поръчка.Не пребързвайте,някой може да покаже по-хубав дизайн,като например AERO-ШМИРГЕЛ.Иначе и аз бих си поръчал,само да разбера какъв ще е дизайна.

П.С.Това с никовете е супер идея :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С лепенка на клуба неможах да се уредя, ама ключодържател ще си взема!!!

Днес взимам от еконт пратка с лепенки на клуба.Можеш да дойдеш на Joker's club след 4:15, или ми звънни на 0895613238 (Станимир)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мисля, че колегите за сега правят само списък на желаещите и ще изчакат уточняването на дизайна, а ако греша и по 2 ключодържателя няма да са в повече на никой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...