Jump to content
Йордан

проблем с запалването

Recommended Posts

колеги кажете ми от какво може да е това,значи заредих си акомулатора сложих го и пак неиска да пали,давам на контакт светва всичко и като завъртя да паля и цялото табло угасва,даже и не се мъчи да пали.имало някакъв таралеж ли е там където се пъха ключът,дали може да е от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като въртиш, всичко по таблото угасва, или е напълно загинал акумулатор, или лоша връзка +/- от акумулатаора до стартера...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи от някой един акумулатор/или прехвърли ток/ и ще видиш да ли е от него. Същия симптом (беше на Рено 19 ) , се оказа накрая че стартера му се е*ава.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Миналата зима акумулатора на Сивика ми умря съвсем ненадейно. Паркирах пред блока на родителите ми и след 20сек реших да преместя колата, но... същите симптоми като при теб. Сглабях/разглабях клеми, бушони, ел.табла, почти щях стартера да свалям ... зареждах акумулатор и нищо. Сложих акумулатор от друга кола и запали от пърия път. Вземи акумулатор от някого и тествай... мисля си, че и с кабели може да запалиш, но само колкото да стигнеш до магазин за акумулатори... макар че си мисля,че не е добре да се кара изобщо с този акумулатор, за да не се прецака нещо по системата за зареждато...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...