Jump to content
west bam

Драг Враца

Recommended Posts

;) корсата не е спечелила защото е имала сликове а ти си изгубил защото нямаш .... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги както и да го гледаме истината е че имаше добре потготвени автомобили, поздрави на момчето с корсата добре я е пипнал и просто няма какво да се оправдаваме, той просто беше най добре потготвен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги както и да го гледаме истината е че имаше добре потготвени автомобили, поздрави на момчето с корсата добре я е пипнал и просто няма какво да се оправдаваме, той просто беше най добре потготвен ;)

:) много точно казано ;) Там отиваш и показваш време. Един автомобил не е двигател, окачване, гуми и т.н. по отделно, а всичко заедно. Човека се е подготвил най-добре като цяло и резултата е на лице. Така ще имате стимул да барате още хондавелките ;) Мен колкото повече ме бият толкова повече имам стимул да я правя :D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се струва, че Корсата не върви така както е вървяла преди ... все пак влезна в 13ките на Божура, ако не се лъжа ... и съм гледал 14-14.1 на Дупница. Хондата е силна ... но нещо не е наред с Корсата щом със сликове още на 200м е застигана от Хондата. Може и да си е наред, но Пацо да е свалил нещо от нея преди да я продаде ... да не е била с валове преди? :) Вчера, ако стартовете бяха на 400м ... Хондата явно щеше да е отпред на финала ... което ме кара да си мисля, че или е 13 секундна ... или Корсата не върви както преди ... явно е 2-рото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля,че Пацо караше колата перфектно и затова постигаше по-добри резултати(с това не целя да омаловажа уменията на новият собственик на Корсата)ПС:Всъщност има един човек,който караше Корсата по-добре от Пацо - Парго1 !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момци на Сливен трябва да изригнете с црх-совете и на стълбичката да не виждам Опел да няма !!! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господар,не бъди толкова краен!Аз от сега мога да се обзаложа,че победител в следващите две състезания и шампион отново ще е Опел !!! .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да поздравя сички от Враца с това че днес влязоха в новините за това как трябва да се прави "трак дей" в България! :D :D :D!!! RESPECT !!!;);):wub:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то трябва да е някои опел драгстер... иначе.. незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си подготвя колата по на4ин по който сам си е избрал и ние по никакъв на4ин неможем да го съдим за това , а то4но обратното - трябва да сме наясно, 4е това е 4овек да постига целите, които си е поставил по един или друг на4ин.Докато няма строго регламентирани класове , които да разграни4ават драгстери от стриит коли - вси4ки ще си гледаме в пани4ката и нямаме право да хокаме определена ли4ност , 4е е номер 1, защото знае как да го постигне :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Максо е прав, че Корсата не върви както преди, но причините са две: 1-вата е, че Влади му е първо състезание с нея, и въобще не и е свикнал (който е бил там е чул прекъсвачите на всяка скорост които страшно бавят) и втората е, че колата бе със стандартната (сток електроника) :D Корсата не е била НИКОГА с валове :wub: След Сливен на 13-ти вече ще си е с чип и на Враца! Мисля и аз да я покарам някой следващ път там, за да видя що за писта и настилка има там .......... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В големия клас почти е сигурно ако пернишката Астра не се счупи по време на състезанието че тя ще тормози всички , но в клас А невиждам коя марка би се доближила до средните 13ски без принудително пълнене... все пак пожелавам успех на всички съфорумци да се представят на ниво.пп. Аз винаги говоря в кръга на шегата понякога звучи доста пряко , но аз съм весел усмихнат човек с чувство за хумор :wub: ако съм казал нещо което убижда или пренебрегва другите марки се извинявам. Опел си остава най достойния съперник на Хонда и това е факт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В големия клас пернишката Астра няма шансове ... има шансове за стрийт класа.Все пак в големия клас има коли, които са на прага да слезнат под 10сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че си в грешка ... все пак коментира средни 13ки ... което е за 400м ... а не 200м във Враца. :wub: Но това не е от голямо значение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха в темата ми има бая раздвижване като чета гледам, че Пламен си е продал корсето наистина варвяща кола помня последния път като я видях беше на Божура в клас А тогава се бореше с реното на НАДИН и падна с малко май тогава даде висока 13ка но и Пламката си я караше доста добре сега непознавам новия собственик на корсата и нищо немога да кажа искам само едно да пожелая на всички фенове на хонда винаги да сте първи и да покажете какво могат нашите машини :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още две нови попълнения във Врачанския Хонда клуб...

 

Сивик купе д16з9...

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

...и д16з6 Турбо в Сивик 4г. седан 4х4

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...много готина предна броня има купето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...много готина предна броня има купето

Радвам се,че ти харесва...

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра е фен колето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още две нови попълнения във Врачанския Хонда клуб...

Не са само 2, не саа..... :) Дай Боже до началото на драга да съм в бойна готовност! :) (не че имам некви шансове ама... :D )И за да не съм напълно ОФФ, да питам, някой знае ли кой месец започват гонките, тая година?! :P Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още две нови попълнения във Врачанския Хонда клуб...

Не са само 2, не саа..... :) Дай Боже до началото на драга да съм в бойна готовност! :) (не че имам некви шансове ама... :D )И за да не съм напълно ОФФ, да питам, някой знае ли кой месец започват гонките, тая година?! :P
Миналата година започнаха на 24-ти Май сигурно и тази година ще започнат тогава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес въпреки влажното време, ходихме малко да сверим машинките :) както се убедихме тези които ходихме на пистата, явно на пролет Врачанската група ще изкара на бял свят няколко добри попълнения :) лошото е че нямаме клипове от днес :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес въпреки влажното време, ходихме малко да сверим машинките :) както се убедихме тези които ходихме на пистата, явно на пролет Врачанската група ще изкара на бял свят няколко добри попълнения :) лошото е че нямаме клипове от днес :D

Имам само два на мойта Хондаhttp://vbox7.com/play:a5a2f758http://vbox7.com/play:16b46580

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имате ли някакво клипче на Тая едновалак 4х4 с турбото много ми е интересна тя :) :) :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имате ли някакво клипче на Тая едновалак 4х4 с турбото много ми е интересна тя :) :) :D:P

Още се разработва,че е след ремонт.Като се разработи ще снимаме клип. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес въпреки влажното време, ходихме малко да сверим машинките :rolleyes: както се убедихме тези които ходихме на пистата, явно на пролет Врачанската група ще изкара на бял свят няколко добри попълнения :rolleyes: лошото е че нямаме клипове от днес :rolleyes:

Значи тази година явно ще има какво да се види! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...