Jump to content
TYPE-S

Препоръчайте ми безшарнирни (aerotwin) чистачки...

Recommended Posts

Без коментар.... :)

Публично се извинявам на колегата marto 1.8 - коментара е за цената на официалния представител!!!:) Просто моля за извинение!!!Колегата ми помогна за спецификацията на резервната част, за което му Благогаря!Ама и аз съм, патка заспала....
:)))Обидата се измива само с БИРА (може и Ракия) :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след смяната на 2 вида от нормалните чистачки в порядъка на 3 месеца най-после ги захвърих и си взех за 9 лв броя(с отстъпка, иначе бяха по 14) някви казах японски чистачки и чесно казано и за миг не съжалявам, че ги дадох тия кинти. не знам колко време ще чистят така, но за сега са просто перфектни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е болната ми тема, миналата есен си взех от Бриколаж три такива "плоски" чистачки за 8-9 лв. парчето, останах доволен от тях, въпреки че зимата като се обледят не чистеха добре, просто оставяха следи там където има парченца лед. Цяла зима си карах така, най-вече градско, но като се запролети някое келешче си ги хареса и ми ги отмъкна и трите. Пратих няколко клетви по адрес на неизвестния крадец и още същия ден отивам пак в Бриколаж, оставам изненадан, че цената на чистачките е още по-ниска, нещо от порядъка на 6-7 лв., взех си две и доволен се прибирам. Не се мина и една седмица и отново ми ги откраднаха. Тогава си купих само силиконови пера, които сложих на старите "метални" чистачки, които придвидливо не бях изхвърлил. След това ми стана като навик да се оглеждам коя кола с какви чистачки е и установих, че покрай нашия блок няма кола с плоски чистачки, дори едно ново Субару Форестър, което съм убеден, че е купено с тези новите чистачки и то е вече с метални. Така че и аз подкрепям мнението да не се дават пари за скъпи чистачки, освен ако нямате гараж, че иначе рискувате да си припявате песничката на Тодор Колев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип на всеки 6-7 месеца ги сменям и чесно да ви кажа нямам проблеми. ;) Погледнато реално през лятото ги пече слънцето и малко или много губят свойствата си а през зимата замръзват и се получават малко или много деформации които неменуемо засягат качествата на честачката. :lol: В колата си имам винаги два три комплекта различни чистачки ;) номера е да експерементираш :lol: .аз лично съм доволен от Бош но не този които се продава в БГ ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм привърженик на старата школа. Карам само и единствено с Champion, повечето ми приятели и приятелката ми - също. Имат живот поне 6-9 месеца преди да почнат да мажат.

Дам , даже повече изкарват. А и тези новите стоят много смешно на наш'те стари брички. Като на свинче - звънче :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AC Delco е истинската марка. Предишните изкараха близо 2 год. докато започнат да мажат. Сега са на голфа на баща ми с малко орязване и служат добре. Отново си взех същите и никога няма да си купя други. Размер 650мм и 450мм сивик 6-та японка :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже от къде да купя безшарнирни чистачки за Акорд 7-ма генерация. Последно си купих чистачки от Бултрако за 80лв и след няколко месеца вече за нищо не стават. По бензиностанциите и в Метро няма моя размер (65см и 38см). Мисля да пробвам с AC Delco, защото от Бош не съм много доволен. Ще съм благодарен за координати в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...