Jump to content
atoma

Изработка на генерация

Recommended Posts

Здравейте,интересува ме, къде могат да ми направят евтино но качествено (незнам дали има такова животно) генерация на 55мм алуминизирана или неръждавейка това на място ще се решава, във Варна? Казаха ми до ч-ще Маяковски, ходих там но ми искат по 45лв на метър тръба, което ми се вижда малко множко (за алуминизирана тръба) при положение че тръбата само е около 10-14 лв за метър. Някой ако знае някое място и е ходил там или някой ако се занимава ще се радвам да сподели. Благодаря предварително.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела до моргата да говориш с Ники или се му се обади , той скоро ходи някаде покрай езерният път и останал много доволен и не било скъпо :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще намина утре по някое време :thumbs1: да проведа един разпит :fun: пс: Вече имам много да те черпя :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наминаваш пък покрай Враца можем да ти посочим един мноо добър майстор. :fun: Хем работи добре, хем ефтино. Пък и ако го хванеш в добро настроение може да отнесе някоя черпевка вместо ефтиното заплащане. :thumbs1: Само тръбички ще трябва да си намериш, но има от къде. Цялата генерация на Явор той я направи, само изпускателния колектор е афтърмаркет - натам всичко до крайното гърне е заварявано. Справя се с Ф63, така че 55 няма да е проблем мисля. :thumbs1:

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Ще намина утре по някое време ...

След като отидеш да провериш на крайезерният път мини после да си кажеш впечатленията на по кафе :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво стана с генерацията направи ли я, къде я прави и колко ти излезе. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,за момента финансовата криза при мен отмина и отново подновявам темата. Някой да е правил нещо на скоро :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...