Jump to content
svetli3008

Един човешки живот бе отнет брутално! Нека не си мълчим!

Recommended Posts

Моля разгледайте следния линк ---> http://www.peugeotclub.info/forum/viewt ... 30#p482930 и ако имате възможност, разпространете го максимално във форумното пространство. Става въпрос за убийството на роднина на един съфорумник от Пежо, предизвикано от бивш военен. Случаят е потресаващ и целим вдигане на шум, за да не бъде опорочено делото. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега линка не ти го отваря нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата говори за Това линка който не работи е към форума на Пежо. този е към личния му блог.няма да говоря нищо ;( човека си го е написал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите саболезнования :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасна трагедия просто лека му пръст на момчето :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте,Аз няма повече какво да пиша - всичко съм описал в основни линии във форума на Пежо.Тези дни бях на Иракли, разговарях лично с двама от свидетелите на убийството, и научих потресаващи новини, които засега ще се въздържа да коментирам. Когато адвокатът прецени, ще станат публично достояние.Говорих с брат ми, който живее повече от 30 години в Германия. ТОй ми каза, че там ВСИЧКИ, КОИТО СА БИЛИ ЗАЕДНО С УБИЕЦА, ПО НЕМСКИТЕ ЗАКОНИ НОСЯТ СЪЩАТА ОТГОВОРНОСТ КАТО УБИЕЦА!!!За съжаление, тук законите са коренно различни. Останалите участници в побоя са на свобода ... а по лицето на Гого имаше следи от подметки ... какво да ви кажа.И е жив късмет, че има само един смъртен случай ..... можело е преди един месец да погребваме още двама души .....Който има интерес, нека да следи темата във форума на Пежо, може да се абонира за нея. Не мога да пиша във всички форуми, време не ми остава, за което моля да ме извините.На 08.08.2009 ще изнесем 40 дена на Иракли на мястото, където е бил убит нашия Гого. Палатката му е още там ... никой не иска да я пипне, да я махне. Там са му дрехите, обувките ...ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ИДИОТИ И НЕ ВЛИЗАЙТЕ В КОНФЛИКТИ ЗА КАКВОТО И ДА БИЛО - ПАЗЕТЕ СИ ЖИВОТА!!! Нашето момче го бяхме научили да отстоява своите права ... това и го закопа на двата метра под земята.Мир на прахта му.

Редактирано от Misho 605 SVti

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите съболезнования ;) всички военни са болни мозъци,надявам се да не се потули случая.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования. Нека почива в мир ;) и нека виновниците си получат заслуженото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте най-искрени съболезнования.......за пореден път си доказвам, че хората са изперкали нацяло.....не ми го побира акъла как ще застреляш някой от упор просто ей така за една глупост......мам..а му и изруд, дано да лежи доживотно в най гадния затвор, който предлага нашата прекрасна нещастна държавица. Жалко, че съдебната ни система е в гъза, ще има да мотат делото с години, а през това време тоя ще е на свобода, дано да не стане като със Ставийски и да го осъдят тоя поне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи...Човешката простотия няма граници... МИР НА ПРАХА МУ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лека му пръст на момчето, а за такива боклуци като тоя военен ли е , къв е, може би рамбо- само линч. ;) . да го дадат на хората да му решат съдбата като е толкова силен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивай в мир.... п.п. ето за това съм ЗА смърното наказание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...младо,хубаво момче убито за нищо!Какъв човек трябва да си за да сториш това?Явно не е бил човек и мястото му не е сред обществото ;) .Моите съболезнования на всички роднини и нека има справедливост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв затвор Викторе,смърт и тва е!Друго не мога да кажа,думите ми ще звучат слабо!ЛЕКА МУ ПРЪСТ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен този 100% е виновен, но на 1000 човека 1 да излезе невинен това наказание си е необратимо. Така че не казвайте "смърт" никога! Пък и на мен смърт ми изглежда лесно. ЩЕ тръпне известно време, после почти сигурно ще се примири и после бързо ще се отърве.За този боклук доживотна присъда. Нека влезе за 40 или на колкото години съответства доживотната. Така и на всички негови близки, в чиито възпитание е участвал и той самия, да се събуждат редовно с мисълта какво може да се случи, ако случайно са прихванали нещо от него. Съответно и той ще има достатъчно време да се наслаждава на екстремния дискомфорт, които му се полага... за дълго.Дано го вкарат в затвора, защото чета, че има влиятелни хора о/о него, което за съжаление в нашата държава често си е сериозен фактор... във всички слоеве. ;)Моите съболезнования за момчето. Дано има възмездие за смъртта му.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази случка е от доста време. По спомен поне месец и половина. Остава само да вярвам, че няма да се потули, а убиецът ще получи заслуженото. Ама странно разбиране имат хората за почивка - с няколко кучета и пистолет ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано нещата наистина не останат така. Трябва да има справедливост , даже и доживотна да е ! Мир на праха му ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования...да почива в мир момчето..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къв затвор Викторе,смърт и тва е!Друго не мога да кажа,думите ми ще звучат слабо!ЛЕКА МУ ПРЪСТ!

Пеца, смърта е твърде лесен начин да се отърве, по-доброто си е да гние в някоъ затвор до края на скапания си животец, за да може всеки ден да му е гадно и да съжелява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как можем да помогнем? Дали да организираме някакво шествие? Да гръмне малко пресата, че иначе наистина ще се потули!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се постараем да запознаем колкото се може повече хора със случая би било добре - блогове, форуми, портали ... аз по принцип гледам новини и следя събитията, но тази ужасяваща случка съм я пропуснал, наистина не трябва да се мълчи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)


Боже ... Боже ....... да застреляш човек на 20 години от упор в главата :cool:
да се оплискаш целия във кръвта му
и най-спокойно да си довършиш играта на табла с приятели,
докато кръвта на момчето изтича в земята, Боже това е нечовешко ;) ;)


Нека братчето ти почива в мир :P

Редактирано от slus4o©

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почивай в мир.... п.п. ето за това съм ЗА смърното наказание!

И аз се присъединя и да изкажа съболезнования!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля разгледайте следния линк ---> http://www.peugeotclub.info/forum/viewt ... 30#p482930 и ако имате възможност, разпространете го максимално във форумното пространство. Става въпрос за убийството на роднина на един съфорумник от Пежо, предизвикано от бивш военен. Случаят е потресаващ и целим вдигане на шум, за да не бъде опорочено делото. Благодаря предварително!

Мойте искрени съболезнования!Да почива в мир,момчето!p.s.Това не са хора,това са ИЗРОДИ!!! Те нямат място на Земята,а трябва да са 2 метра под нея!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панахидата ще бъде в събота, 08.08.2009 от 18ч на плажа на Иракли. Надявам се да успеем да намерим някой поп от Обзор или Бяла. Ако ли не - ще си го почетем както ние намерим за добре, след което ще накладем огън и като се стъмни ще го запалим.Който се чувства съпричастен, има желание и възможност да дойде - ще бъде добре дошъл. Ще има възможността да се запознае с тези "пройдохи", "измет на обществото", "боклучета" ... да не изброявам повече епитети, които се изсипаха по техен адрес. Тогава всеки сам за себе си ще може да прецени що за хора са това. И после да си вади изводите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера защо на всички пенсионирани военни им оставят разрешителните за бойни пистолети - та те 50% след 65г нямат акъл в главата за какво им е бойно оръжие - за да превят такива простотии, да ги наемат за охрана на някой строеж за жълти стотинки, да си спреш колата вечерта в 2часа до строежа и той пиян залян да излезе да раздава правосъдие (нали е шериф и пистолет има), че фаровете му осветявали фургона всяка вечер и не можело така да продължава, ти му казваш да се прибира и да си гледа строежа че е пиян на мотика той ти отоговаря: сега ще видиш ти кой е пиян и бърка да изкара пистолета - добре че е толкава пиян, че не може да го изкара от кобура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...