Jump to content
acu

Къде мога да сменя следните неща

Recommended Posts

Днес мисля да си куп Honda Civic и понеже "разбирам" от коли се интересувам къде мога да сменя изброените по долу неща + втулки. Става въпрос за София.-двигателно масло-Ангренажен ремък(+труда по смяната!)-Ангренажна ролка-обслужващ ремък-въздушен филтър-маслен филтър-горивен филтър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок мерси много ще се обадя към 10 дано да могат още днес :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този серивз всичко хубаво но чак средата на август може да се отиде там . Може ли някой да даде някой където е по свободно и може да се отиде тези дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юби КО на Горубляне. Официален сервиз на Хонда. Качество - момчетата си бачкат много добре. Цени - от 15 до 30% по-високи отколкото при Омбре, в зависимост от проблема и нужните части. Отношение - прилично, но не като в клубен сервиз. Дали ще имат часове в близките дни - не се знае. За една седмица на колата нищо няма да и стане. Аз бих изчакал Омбре (и то не заради цените).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега то за маслото и филтрите не се изискжа образование ;) . Това на майтап. Намери си стабилен майстор най-вече заради ангренажа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами запазих си час за 11-ти щом двама казах там значи найстина е добре. За маслото и такива неща при все че качванията ми на кола се броят на пръстите на едната ръка с изключение на курса ;) нормално да задавам въпрос от типа на "ква е тая клечка дето стърчи от двигателя" (където по късно се оказа нещо за маслото ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами запазих си час за 11-ти щом двама казах там значи найстина е добре. За маслото и такива неща при все че качванията ми на кола се броят на пръстите на едната ръка с изключение на курса ;) нормално да задавам въпрос от типа на "ква е тая клечка дето стърчи от двигателя" (където по късно се оказа нещо за маслото ;) .

Нека аз да съм третия за Омбре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...