Jump to content
Vlado R

Прецака ми се централното

Recommended Posts

Прецака ми се централното заключване ... :o На друг случвало ли му се е и евентуално за поправка колко се е охарчил ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По този начин зададен въпрос мога да ти отговоря с " Да случвало ми се е " ... Бъди малко по-конкретен какво се развали на централното ?! На кое централно на заводското, на такова което е слагано от после ?! Не отключва , не заключва ?!Чуват ли се машинките ?! Батериите в дистанционното как са ?! Моля уточни си въпроса ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прецака ми се централното заключване ... :) На друг случвало ли му се е и евентуално за поправка колко се е охарчил ? :)

На мен ми се прецакаха 2 от машинките. Взеха ми по 20 кинта на машинка + 20 лева труд. Говоря за сервиз в Русе, който е най добрия за автоелектроника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Какво съвпадение, и на мен вчера ми се прецака централното. Очевидният симптом беше, че копчето на шофьорската врата беше блокирало в отключено положение и не можеше да се натисне да заключи. Срещу 20лв и смяна на някакво цилиндърче на машинката проблемът се реши в един добър сервиз за кар аудио-видео и аларми. :)

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпата машинка струва 5лв и се монтира за 5мин!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпата машинка струва 5лв и се монтира за 5мин!!!

Така е, но като разгледах подробно инструкцията за разглабяне на вратата предпочетох някой по-опитен да поеме отговорността за строшаването на иначе здрава врата.Най-тъпото е, че показват някакъв инструмент за откопчаване на щипките, който дори нямам идея откъде да намеря и как да използвам, тъй като щипките са вътре в кората (има само 1 външна с винт)!Иначе имам огромното желание да си отворя и другите 3 врати, защото външните дръжки имат нужда от притягане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вратите се отварят лесно колега. Не ти е нужен инструмент, щипките могат да се откопчаят с дърпане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох я на сервиз днес :) И я оправиха срещу 20 лв. Иначе заводско е централното заключване :) Нито 1 от вратите не се заключваше, нито с ключ, нито с дистанционно. Оказа се, че някакво лостче било блокирало и от там цялата система в кръга :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ул.Люлин, в Надежда ІV, има един магьосник Краси, който прави чудеса с централното-включва го към алармата, инсталира машинки, поправя модули, и сега моята Хондичка Сивик се заключва с дистанционното на алармата. Посетете тоя юнак, заслужава си, не е скъпчия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аantonov: Според твоите писания, половината форум сме магьосници, щом успяваме сами да си свържем алармата с фабричното централно заключване и ли пък да добавим машинки за централно на коли които им липсва фабрично!!! Стига бе хора, елементарно е!!!Не е философия, просто трябва да се погледне в менюала кое, как и защо, схемата на алармата (в повечето случай са идентични на 90%), и всичко става ОК. Нищо лично към когото и да било, но познавам доста хора които са попарени яко от "алармаджий специалисти"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...