Jump to content
Stefan Milev

Ретрофит на фаровете

Recommended Posts

И аз да питам нещо - ринговете към габарита ли са вързани?Тоест , вместо габаритите ти светят ринговете , така ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега :angry: много мисля за тези лупи ... и са сещам че имах едни от мерцедес ... от един симпатичен МЛ ... бях разглобил фара взех липите и халогените му .... ТА въпроса ми е има ли значение от лупата която ще сложа в фара ... понеже лупите останаха в ирландия и нямам достъп до тях да пробвам а и не знам къде съм ги ръчнал ... да обясня де да ги търсят и гледах обяви за лупи .от фиат,аудита,мерцедеси..... стават ли за нашите каляски :)че гледам се продават лупи от други автомобили на по 50-тина лева :]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си доволен от китаиските лупи доста добре светят

Редактирано от velko1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да използвам темата на колегата,извинявам се за което. Аз си закупих от Англия въпросните лупи с ксенон на 8000к...струваха ми точно 70 паунда с доставката...Много качествена работа ми изглежда като за парите си...Но пише, че са за дясна дирекция понеже не съобразих,че съм в английско :) ...та имали наистина някаква насоченост на светлинния сноп или понеже са за вграждане в оригинален фар, то те се насочват според фара....П.С. Ако някой е мераклия и иска да види от по-близо лупите, мога да снимам за да се види кое и как е в самата кутия.П.С.2 Става въпрос за китайските лупи :)

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто така наречения "shield" или пластината, която пада и се вдига за къси, дълги ако са би-ксенон или неподвижна ако са само за къси е с обратен наклон на среза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би-ксенон са...И как да обърнем тая ламарина е въпроса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би-ксенон са...И как да обърнем тая ламарина е въпроса :)

 

Ето и няколко снимки на въпросните ламаринки....Така като гледам,това нещо ще се вдига когато съм на дълги светлини...а когато съм на къси кое контролира лъча ми е интересно...

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

П.С. Колега Stefan Milev, ако прецениш, че спамим моля да ми delete'неш мненията, но може да е полезно на доста хора след нас си мисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тея лупи имат ли си обозначение коя е лява, коя дясна? Мисълта ми е не може ли да се сменят? Може да ми е малко тъпа логиката, за което се извинявам. И на мен ми е интересно, че сигурно и аз ще си взема такива от Англия това лято.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тея лупи имат ли си обозначение коя е лява, коя дясна? Мисълта ми е не може ли да се сменят? Може да ми е малко тъпа логиката, за което се извинявам. И на мен ми е интересно, че сигурно и аз ще си взема такива от Англия това лято.

Колега в BK tuning има страхотни лупи моите ги монтирах там и съм страшно доволен снимаха ми колата и сиг ще я качат скоро в сайта си. Работят мн добре и нещата са им нови дори й китайски пак са мн добри колегата Харпи или (Борил) ще ти даде и гаранция и ксенон и све за мн приятна цена не се занимавай с английски ще светиш жестоко на хората мисля че за около 250 - 300 лв взимаш и монтираш най добрите неща има избор така че не се замисляй ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Oх.... първо се извинявам, че up-вам темата, но нямам друг вариант...Миналия уикенд минах през новата част от магистралата през нощта - и заради тоя черен нов асфалт осъзнах, че фаровете ми са опасни за здравето и живота ми - тъмно, направо ужас.... Та, по тази причина, току-що си купих същия комплект от BK Tuning (лупи + ксенони) и тъй като съм гъзорък (разбирайте, след моята интервенция, най-вероятно няма да имам нито лупи, нито ксенон, нито дори фарове :rolleyes: ), бих искал да Ви попитам кой може да ми помогне с монтажа (разбира се, срещу заплащане). Предварително Ви благодаря !

Редактирано от Moonchild

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам за фаровете на accord tdi 2000 1996г. мома англичанка, хела маdеин UK, има ли пластамосово набраздено под стъклото което да се махне, стават ли да се сложат прожектори/лупи и какъв тип трябва да са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата изглежда интересна, но снимките не се показват. Ако е възможно автора на темата да ги качи наново ? Предварително благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...