Jump to content
H22_turbo_Vtec

Гледам и не вярвам на ушите си.

Recommended Posts

Колеги попаднах на това видео.Ако някой знае японски да помага хаха.http://vbox7.com/play:59fb9a16Представяте ли си да се изплокате на бмв събора да избиете рибата и накрая да вдигнете капака и да кажете ми момчета просто мотора е на хонда (поне главата).Само забележете в-тека като вкючи за какво иде реч.Имам чуството ,че си хвърлят клучовете момчетата.Поздрави на жълтурковците.искам да видя нисан ГТР в тек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е яко, гледал съм го и преди това. Доста готино клипче да го покажеш на някой собственик на BMW. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тез "жълтите" са ненормални, иначе евала за това което са направили. Това БМВ сигурно никога не е вървяло така :D:):D:P:P:Pпс: Баси как му пълни оборотомера :P

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

F20C матаретка от S2000 ... Power output is 240 bhp !! ... а Батко ти Кейчи как раздруса мацката по завойчетата ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то и в българия има подобни миксове :D

 

Публикувано изображение

 

има и още няколко за които знам, но нямам снимки :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И естествено, кой е на снимката... как кой, то няма друг кой да е на снимка с Опело-Хонда :thumbs1:П.П.: Защо не съм чувал за този проект, жив ли е, нов ли е?

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на Иван Шопов, ралиджия. Съвсем наскоро колата излезе от бокса, но за съжаление точно преди състезание е кръмнал ECU-то (AEM) и не можа да я тества в реални условия :DДарко помага за настройките, иначе не е пипал по двигателя :thumbs1:Като се има предвид колко е скопен двигателя (доста липси, няма си дори EACV и е рязан картера...) работи доста стабилно.До колкото знам сега се прави един Опел Спеедстер пак със хондов двигател, но не знам подробности :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото хубаво, ама защо Опел?! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е чувал обратното хонда с опел двигател или с на бмв.Май никой не си е губил ума до сега.Как ли се чусват съфорумците ни като техните колеги предпочитат хонда моторите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че спамя в темата ама имате ли идея с каква кутия и полуоски се кара тва нещо?Може би с 6 степенна от К серия?Мотора Ф20 или Ф22 е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя как успяха да го сложат напречно, ма щом са успели значи може :lol:Ех, ако разликата между F20B? и F20C беше само 1 глава... :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Другото хубаво, ама защо Опел?! ;)

Сори за офа!Избрали са точно този опел поради простата причина че тежи по-малко от 900кг с 2ма души вътре,а и е със задно предаване ;) Как ли ще двищи с 240коня и 9000оборота ? ;) Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кутия от TypeR (К*), мотора мисля че е F20 (несъм 100% сигурен), поуоските са микс опел/хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...