Jump to content
Майната

Тръгране за националната от Пловдив и ВСКИЧКИ ОКОЛНИ ГРАДОВЕ - Пазарджик, Асеновград и др

Recommended Posts

Понеже имам доста запитвания на лични пускам отделна тема, в която колегите от Пловдив и околните градове могат да стиковат ден и час за тръгване. Аз ще пътувам в четвъртък сутринта, затова не се съобразявайте с мен а пишете на кой-кога му е удобно. Ще ви чакам там, приятно пътуване на всички! :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгвам Събота сутринта, рано сътринта кам 5:30-6:00 до 9-10 да съм там !ако има желаещи да заповядат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз тръгвам Събота сутринта, рано сътринта кам 5:30-6:00 до 9-10 да съм там !ако има желаещи да заповядат :(

Алекс и аз ще пътувам в събота от къде ще тръгваш аре да се разберем нещо.Ти в манастира ли си или лесопарка? Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги защо Събота аиде да се саберем всички Петък след обяд към 7 ако искате ??? тъкмо можем да хванем Софииската група ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Алекс, в палатковия лагер не се приемат пациенти толкова рано

Преди 10 не ми се мяркай :(

 

 

От Пловдив се минава по Карловско шосе, през с.Калояново, гр.Хисаря, гр.Баня, с.Калофер, с.Шипка, вр.Шипка, гр.Габрово, гр.В.Търново, с.Шереметя! Там със сигурност Ще има табели

Карловско шосе е затворено от отбивката за с.Калояново до след Чокурлийския баир, точно до другата отбивка за гр.Хисаря

 

Има втори вариант през Брезово и Павел баня, но съм чувал, че пътя е доста разбит и никога не съм го пробвал. Ако някой го е минавал скоро, да каже какво е положението

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През Брезово пътя е супер зле.не Ви съветвам.а и нищо не се печели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой да тръгва петък през деня, щото аз смятам да пътувам тогава.Ако има-да драсне едно ЛСП.С: Добре,че шефа е разбран и ме пусна в отпуска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разбрахме на срещата няколко човека - за сега сме 3 коли - аз, брат ми и Дончо с 2фаст2риал. Смятаме да тръгваме в 7 часа от Лукойла - то по-рано май е безпредметно, така че ако има още навити за тази уговорка ще се радваме - пишете ако има нещо друго да се до-уговорим. В купето и петата сме по двама човека, можем и двамата да натоварим по още някой ако има липса на транспорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като е писала сетра ми мисля,че е най-добре!Алекс ти братле в 5.30 тръгване!Да не пътуваме до Русе,с нормално каране за 2.30ч сме там!Много ми се иска да се саберем повече Хонди-по приятно ще е!Аз лично в Събота в 6.30ч съм на бензиностанцията преди Карловския надлез!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегиАз съм от гр. Карлово и смятаме да тръгваме към 19:30-20:00,тоест тези които вече са се разбрали да тръгват от Пловдив в 19:00,ако може да се разберем нещо и някаде по пътя да се присъединим.От Калофер ще се присъедини още един човек.Само трябва да се разберем каде да ви чакам???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя през Хисаря не е чак толкова зле - скоро минах оттам има дупки, но се търпи ако не се кара бързо. Мнооого по-зле е преди разклона за с. Шипка. Дупките са по педя дълбоки на прав път със сенки, където се кара здраво. Там зверски изкривих джанта на 2 места скоро и изкарах цял ден в Казанлък при колегата target (да е жив и здрав) има гумаджийница и спаси положението. Съведа ми е след Павел Баня карайте до с. Шипка с 60км/ч да ви е мирна главата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колегиАз съм от гр. Карлово и смятаме да тръгваме към 19:30-20:00,тоест тези които вече са се разбрали да тръгват от Пловдив в 19:00,ако може да се разберем нещо и някаде по пътя да се присъединим.От Калофер ще се присъедини още един човек.Само трябва да се разберем каде да ви чакам???

Извинявам се за неточното обяснение - на Лукойла уговорката е за 7 сутринта за групата, която тръгва в събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля зада може на свички да ни е по лесно с организацията за тръгването пишете ден и примерен час . Аз ще тръгвам в Петак към 18:30 - 19 :00 Ако има желаещи да пътуваме заедно да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с Пловдивската група в събота сутринта,моля ако има изменение някой \ДОНЧО\ да ми се обади 0886166060

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги вчера се върнах от тази дестинация по странно стечение на обстоятелствата бях точно в с.Ресен по работа:D Предопреждавам Ако искате минете през Стара Загора и Бузлоджа. Шипка с тези ремонти е отвратителна, нече през Бузлоджа е по-добре няма ремонти. Минаваите през Хисаря но е много натоварен пътя има дупки, да внимават колегите с по-ниски коли. Наз излизане от хуисаря има почти винаги полиця. Табелата за исхода на града е доста далече. А И от с.Самоводе до ресен патя е много неравен с големи бабуни пак го имаите предвид недеите да карате барзо има едино гадно мосче на кето има дупки преди него отсреща колте неса с предимство но в тези села не се знае аз лично щях тамда се ударя. Прятно пътуване без авариино и неиюркаите много по патя има всякъкви идиоти. Ако минавате през шипка несе отпускаите много нищо че няма камиони в момента:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен за съботната група.Колкото повече коли сме толкова по добре. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам да послушам съвета на taz1 и да мина през Стара Загора.За 30 км просто не си струва слалома между дупките при условие че пътя и пътя е в ремонт!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ние май още не сме уточнили от къде ще минаваме, ще го решим демократично като се съберем предполагам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях до Хисар - пътя е приличен - няма грижи да се мине през там, а и това си е най-правия и кратък път. За пътуването, аз съм в петък между ранния следобед и вечерта - още немога да дам точен час .. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътя през Хисар си е ок.Изобщо не се колебайте, а минавайте от там.Само ВНИМАВАЙТЕ ,движението е много натоварено!Приятно и безпроблемно пътуване! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че ние май още не сме уточнили от къде ще минаваме, ще го решим демократично като се съберем предполагам

Напълно сам съгласен с теб както преценим на място.Последни уточнения за мястото и часа ще направим на седмичната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всички които се включват към Пловдивската група в Събота,Пазарджик,Асеновград както разбрах и Смолян,знаят:КОЛЕГИ,НЯМА ПРОБЛЕМ ОТ КАДЕТО СЕ РАЗБЕРЕМ ОТ ТАМ ЩЕ МИНЕМ.САМО КАТО ИЗЛЕЗЕМ НА МАГИСТРАЛАТА ЗА СТАРА ЗАГОРА,НЕКА ЗАПАЗИМ СПОКОЙСТВИЕ И ЦЯЛОСТТА НА КОЛОНАТА!КАКТО КАЗВА МАЙНАТА,,ЕФЕКТА ОТ КОЛОНА ХОНДИ СЪС ЗАПАЛЕНИ ФАРОВЕ,, МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ Е ПО ДОБРЕ ОТ СНИМКИ НА КОЛИ КАЧЕНИ НА ПЪТНА ПОМОЩ!А колкото повече сме ще е по ефектно!В Ресен има писта там ще ги пробваме коя колко може!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе майнички, да ви дам един акъл. За голяма жалост няма да мога да дойда понеже съм наработа събота :( :( но само да ви предложа. 1.Маршрута през Хисаря е с много натоварено движение и ремонти, а от Павел Баня до разклона на Дунавци за Шипка просто пътя е меко казано еб..н, и аз съм кривил джанта по него, но за щастие мойта беше стоманена и после направо я хвърлих.2.Маршрута през Стара Загора и оттам към Казанлък и Шипка ми се вижда в ПЪТИ по-добър.До Ст.З магистрала, от Ст.З до Казанлък джижението е слабо а пътя е широк и без дупки и изключително приятен за каране.Може да повъртите 20 километра в повече, ама ще си спестите нерви, изкривени джанти, чупени брони :D:blink:http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=179...4f68f685bd61e17Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.Много ми е мъчно, че няма да мога да дойда :( пожелавам ви невероятно изкарване и после като се върнете искам някой с подробности да ми разкаже. А и лек, безавариен и безпроблемен път нататък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танки разлека през загора някаде към 40 км и пак се минава през Шипка или през Бузлуджа и в 2 случая пътя е лом ,особено през Бузлуджа,ама всеки да си преценява ,аз бих минал през Хисаря и през Шипка и без това на връщане се минава през Бузлуджа че пътя е отклонен на върха на Шипка.Проверено лично,защото бях до Габрово,но повтарям всеки да реши сам.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да се разберем по няколко въпроса момчета, за да можем да си организираме една найстина яка, но и подредена колона от Пловдив и околията като Асеновград, Пазарджик, Карлово, Пещера и вскички други(да не ги изброявам подробно).1. Смятам, че часът 7 сутринта е добър за тръгване(очаквам мнения)2. Кой маршрут ще се предпочете от мнозинството- а) През хисар и Карлово за Шипка или б) магистралата, Хинбуас?3. Ако може да ми напишете на лични кой ще участва в СЪБОТНАТА СУТРЕШНА колона, с по едно телефонче, за да можем да се проследим ако има някакво разминаване или закъснения и да няма забравени хора.П.С. Телефоните ми са 0889 79 79 26 или 0898 72 42 29 - ако някой иска да се разберем да звънка - аз съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп - грешката е моя - магистралата и пак през Шипка е втория вариант

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги сега говорих с бащата той често пътува до търново и каза че през хаинбуас е най-добре,бузлуджа бил мнго разбит пътя и за да няма нерви предлагам да минем от там защото не ми се рискува.начи остава в 7:00 само тряя се разберем къде.

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили колеги ... съветвам ви да минете по магистралата ... СЗ-КЗ-Бузлуджа-Шипка-Гво-Вт ! Не се занимавайте да обикаляте през Хайнбоаз , който има ремонтни участъци и ше го "ядете" ! Проверен маршрут ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и Шипка е в ремонт но се минава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за лъжливата информация, прохода вече не е в ремонт , проверено днес :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам в 7 часа на ''Лукойл" ,на карловско преди моста,и на място дошлите да вземем решение от къде и как :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак си оставам събота сутринта. наработа съм немога по рано! Тръгвам към 6 сутринта . хладно няма трафик ! ако има желаещи Събота 6- до 6:15 съм на лукоила на карловско с още един хонда фен. ако на някой му е удобно ще изчакам 15 мин там и потегляме . тел. за връзка с мен 0896 752 152 Е евентоално ще се разберем утре на седмичната среща :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и сестра ми Пеми,ще сме в 6.30 на въпросната бензиностанция,имаме уговоркаи с групата от Пазарджик който ще пътуват заедно с нас!Те или ще дойдат на Лукойла или ще се включат при надлеза за с.Труд!С Казанлък сащо се разбрахме,те ще ни чакат на разклона за Шипка.АА да знаете прохода от днес е освободен и се минава спокойно!Алекс изчакай още 30мин за да сме заедно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиди да идва сьбота че неиздьржам вечиии :):):o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи в краина сметна ще тръгваме (една голяма група) Събота 7:00 от лукоила на карловско в 6:30 сме там за кафе и гас на горе :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, във връзка с Националната среща, вижте информация в тази тема и по-конкретно свързано с тръгване/пристигане/график - вижте точка 3 там.

 

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Пловдив ще тръгнем с 1 кола по малко!На ПЕМИ купето вече не е между живите!Днес на обяд преключи славната си кариера на един завои след с.Брестовица!За наше щастие се разминахме само с тенекии!Е и ръката и е гипсирана,но нищо и няма!От колата нищо не става-,,Така правим ние Яневите,че 1 път удряме кола,,!Скоро и снимков материал ще има,но тя сама ше си го качи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ми говори ..лошо ми стана кат разбрах! както си карах ми се обади принцесата и кат чух щях да са бльсна! важното е че е добре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас ,няма значение ко е станало важното, че е добре коли се купуват :( пс.Успех и приятно прекарване на националната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разбрах вчера и се облещих кат недовиждащ бухал, а после като и чух разтреперания глас и съвсем са стреснах, но важното е че тя е добре. Доколкото разбрах на перфектното купе само багажника му е здрав, ама майната му, това са тенекии. Скоро ще отида до Тодор да видя какво е останало от Хондичката...лека му пръст на купенцето, не беше лошо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...