Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Ситуация:В ъгъла на една стая гори купчина хартии, гори не много силно, но има реална опасност от голям пожар. Наблизо има чувал с пясък. Как действат различните хора:Инженер-практик: Влиза в стаята, вижда огъня и засипва огъня с пясък.Физик-теоретик: Влиза в стаята, вижда огъня, посипва с пясък около огъня и наблюдава явлението.Математик: Влиза в стаята, вижда огъня, вижда чувала с пясък и след като осъзнава, че задачата има решение, губи интерес към нея и излиза от стаята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това незнам дали е пускано, ама се разцепих от смях :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Няколко интересни факта за колата, които със сигурност не си знаел. В много американски щати пътната полиция винаги има в патрулката си 2 галона Кола, която й служи за измиване кръвта от платното след катастрофи. Направи си експеримент - сложи в дълбока чиния пържола и я полей с Кола - и след 2 дни няма да я намериш там. За да почистиш тоалетната чиния, излей в нея кутия Кола и... не пускай водата до 1 час. Лимонената киселина в Колата ще премахне петната от фаянса. За да премахнеш ръждивите петна от хромираните джанти, изтъркай ги със смачкан лист алуминиево фолио, накиснато в Кола. За да премахнеш корозията от бронята на колата, я залей с кутия Кола и тя ще изчезне. За да развинтиш ръждясал болт, намокри парцал с Кола и го обвий около болта за няколко минути. За да почистиш мръсни дрехи, полей купчината мръсни дрехи с бутилка Кола, добави прах за пране и изпери в пералнята както обикновено. С Кола можеш да почистиш прозорците на колата от прах. За твое сведение - активният ингредиент на Кока-Колата е фосфорната киселина. Нейното рН е равно на 2.8. За 4 дни тя може напълно да разтвори ноктите ти. За превоза на концентрата камионът, с който се пренася, трябва да бъде оборудван със специални платки, предназначени за предпазване от висококорозивни материали. Дистрибуторите на Кола вече 20 години я използват за почистване на моторите на камионите си. Все още ли искаш бутилка Кола?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа не такаааа. за Колата само хубаво или нищо... :hondarulez::thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Че аз нищо лошо не съм казал за колата само хубави неща! И директни приложения в практиката!П.С. Пък не е като да не си виждал в какви разфасовки си я купувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че един мъж ако няма корем или е беден или е болен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Из съдебните протоколи:" Признавам се за виновен и искам да бъда наказан, за да ми доиде акълът. А ако не ме пратите в затвора, ще се оженя..."" Съпругата ми започна да краде пари от джобовете ми, и то обществени пари..."" От опит знам, че когато жена ми заговори против чуждите мъже, значи е започнала връзка с друг мъж..."" Законната ми жена си има съпруг, с когото живее, както тя казва, щастливо, поради, което аз нямам нищо против..."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Какво е П.У.Т.К.А ?Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...иии така се получи, че двамата с нея се озовахме от двете страни на един презерватив...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Както знаем от физиката, 1 калория е количеството енергия, което се разходва за да се повиши температурата на 1 грам вода с 1 градус по Целзий. Значи, ако изпиете литър студена бира с температура 4 градуса по Целзий, организмът ви ще изразходи за стоплянето й до телесната ви температура следното количество енергия: 1000 грама Х (370С - 40С) = = 1000 Х 33 = 33 000 калории. Ако се вземе предвид, че литър бира съдържа около 10 000 калории, все пак остават 23 000 калории чист разход на енергия, който може да се приравни към 30 минути бягане по баир с наклон 15 градуса. Следователно - пийте студена бира, за да отслабнете!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Глобализация е това, когато английска принцеса се вози в германска кола с египетския си приятел. Колата е управлявана от белгийски шофьор пиян с шотландско уиски. Колата е преследвана от италиански папараци през френски тунел. Колата се блъска.Американски доктор се опитва да спаси принцесата с бразилски лекарства в болница в Куба!Но все пак принцесата умира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest puma

Относно Ваша обява в mobile.bg:,

 

Марка, модел: Honda,Civic

Запитване:

interesuva li te barter za golf 3?

Изпратено от: Radoslav

e-mail: Rado_89_@abv.bg

:rolleyes::D:D:rolleyes::rolleyes::cool::dry::P:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запитване:interesuva li te barter za golf 3?радвай се че не ти е предложил фиат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят е съвкупност от части, които не си пречат.изказване на вра4анин

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" ми и аз незнам,ма така ми казаха,,че на т........ конете,са по мощни от на другите марки,,, " :geek::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Събрали се учени - лингвисти на симпозиум, за да обсъждат езиковите проблеми. По едно време така се обърнала посоката на дискусията, че всеки взел да хвали колко съвършен е неговият език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т. н. Нашият пред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Боже, спаси ни от чума, глад и чалга!Из "Белградските графити"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

:rolleyes:

Мда, Хонда произвеждат и самолети :ph34r: Хехе, THE POWER OF DREAMS, man!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

ЕТО И МАЛКО ИЗЦЕПКИ НЯКОИ СА ДОСТА ОРИГИНАЛНИ Другият автомобил се удари в моя, без и

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Определение за ЛАПТОП от жена:„Цената му е колкото на един мобилен телефон, а има десет пъти повече функции”

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://dreal.net/wiki/index.php/Голф_3Е не знам, дали е пускано, ама, като го четох се съдрах ...Давам направо линк, че е големичко и с картинки. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авто бисер !!!Баща ми, лададжия по душа (всичко кара мега рязко, с почти никакъв съединител и на минимум 3000- 3500 оборота) се ъпгрейдна наскоро с Голф :shock: ... И един ден ме звъни да ме пита какво да прави, защото му светела някаква "ЕЛХИЧКА" на таблото МУХАХАХАХАСлед известни описания на връхчето и клонките на елхичката... разконспирирах мистиката- ставаше дума за лампичката за охладителната течност хахаха... ходи му обяснявай, че всъщност е плуващ във вода термометър, пък и... защо ли е до температурата :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Из дебрите на мобиле.бг...Допълнителна информация:Колата е GTI и е голяма резачка, единствния проблем е че е без задна скорост, но всичко друго е перфектно.Мощност (к.с.) - 136 к.с.За какво му е задна на човека, като има 5 предни :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Косово - актуално :huh: Eдин косовар жени сина си веднага след обявяването на независимост.Хваща го и му казва:Сине довечера пред прага на спалнята хващаш булката и я внасяш на ръце през прага, да не стъпва по земята щото Косово е гордо, мяташ я на леглото щото Косово е силно, сваляш и дрехите щото Косово е открито пред целия свят...На сутринта хваща сина си и го пита: Кажи к'во стана?Ами тате, внасох я на ръце през прага, да не стъпва по земята щото Косово е гордо, метнах я на леглото щото Косово е силно, свалих и дрехите щото Косово е открито пред целия свят ....и си забих една чикия щото Косово е независимо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, глупости правя... http://www.vensel.snimka.bg/album.php?albu...17&photo=13 ...действието се развива на един светофар в Северна Ирландия

:rolleyes::) Ще му се :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...