Jump to content
honda_25

КОЛЕГИ ВНИМАВАЙТЕ

Recommended Posts

та значи аз съм БОБИ и съм собственика на ника боби_хонда а момчето което продава е ДАНИ.не бях в БГ и несъм го виждал от месеци.знам само че в момента не е тук.и не става въпрос за "не бях аз а беше тои" искам просто да се разбере че него го няма и в момента в които разбера че е тук аз ще оправя нещата.неговия ник не го знам защото не ме е интерисувал.НЕ СМЕ ТОЛКОВА БЛИЗКИ...а просто хора които са се засекли на една от срещите и единия е помолил другия за услуга.и така все пак до къде са стигнали нещата къде е въпросния радиатор в еконт или не.аз съм на разположение да помогна с каквото мога.относно ДАНИ предлагам да не вадим краини заключения.случват се какви ли не неща.нека да се върне и може да се окаже че сме изписали тон глупости напразно...

Боби, не те укорявам, но нека ти е за урок. Иначе съм на мнение, че чрез отстъпването на акаунта си на 2-ро лице, ти си искал да направиш добро, но не си преценил, че не го познаваш достатъчно добре, за да го направиш. Сега има големи последствия, моля не го прави пак и веднага си смени паролата на акаунта ако не си го сторил вече. Защото, сещаш се, ако оня измамник още веднъж продаде нещо от твоя акаунт, аз и доста други колеги ще се усъмним в правотата ти и в това, че не го познаваш добре.Относно този индивид Дани, нямам думи. Оправдание няма. Недейте да си мислите, че ще получите логично и честно обяснение от него. Ето, колегата Policeman изстрада с H22-ката от Дани. Четох темата му по въпроса преди време и само Policeman си знае, с колко хилядарки се е набутал. И к'во, да не е получил парите си обратно от оня. Абе този си е за натрошаване, за да разбере, че пари на чужд гръб на се вадят, камо ли от форума. Ето и колегата Хонда 25 същата история с радиатора, той си купува радиатор за Аккорд, а радиатора се оказва за Прелюд. Ми ако Дани не е бил сигурен, от какво е радиатора, защо го е продал!? Отговора е прост.....Знаел е и си е казал.."ако мине номера". Ако това момче беше отговорно, отдавна да се е разбрало с всички недоволни колеги, а не да се скатава като мишка. Нямам думи, това си е поредната българска педе.астия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти купуваш лаисни не щипки стига сте рогали само не ви ли писна бахти и племето каде сте както и в друга тема за двигателите от него и т.н. за втора употреба квото вземете ще си го чукате в главата и няма да спорите с хората за кво са ви дали боклук примерно те хората ви помагат вие пак недоволни ми ходете в пеша ве...... а по темата на колегата дано тоя да ти варне парите

Ти пък какъв се явяваш та се обаждаш? Да съм казал нещо лошо за Драгича? Казах е единственото, което съм си купил без да е строшено фатално е от него. И наскоро исках пак да си взема нещо, но беше продадено... И за твое сведение хората които продават автомобили на части това им е бизнес и не мисля че съм длъжен да плащам за боклуци, само защото някой искал да ми помогне... Ако някой не може да се оттърве от счупените си части (в случая с автора на темата - непотребен радиатор), по-добре да не "помага" на хората и то срещу пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще е най-честно собственика на ника да върне парите на момчето и да си вземе радиатора та да му служи за обеца на ухото да не си дава ника на друг особено почти непознат другото е мижи да те лажем което би трябвало да получи награда БАН.А към колегата

iliq

имам едни скъсани чехли ако изкаш да ти помогна с тях да не ходиш бос САМО за 100лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък какъв се явяваш та се обаждаш? Да съм казал нещо лошо за Драгича? Казах е единственото, което съм си купил без да е строшено фатално е от него. И наскоро исках пак да си взема нещо, но беше продадено... И за твое сведение хората които продават автомобили на части това им е бизнес и не мисля че съм длъжен да плащам за боклуци, само защото някой искал да ми помогне... Ако някой не може да се оттърве от счупените си части (в случая с автора на темата - непотребен радиатор), по-добре да не "помага" на хората и то срещу пари.

Напълно съм съгласен с теб. Без значение, кой е продавача, трябва дефектите по частите да се уточняват преди тяхната покупка. Ако купувачът няма претенций- хубаво. Ако пък има, или да се пазарят за нова цена, или да си търси частта от друг. Така е най- честно. Все пак един човек като си купи нещо, без значение ново или втора ръка, очаква някакво качество, та нали затова си плаща. Поздрави! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Май ще е най-честно собственика на ника да върне парите на момчето и да си вземе радиатора та да му служи за обеца на ухото да не си дава ника на друг особено почти непознат другото е мижи да те лажем което би трябвало да получи награда БАН.А към колегата

iliq

имам едни скъсани чехли ако изкаш да ти помогна с тях да не ходиш бос САМО за 100лв.
добре взимам ги , а за теб имам едни гащи скасани с кафяво от дзат без пари ще ти ги дам ще ти ги пратя по еконт само да не ходиш гол Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пич, внимавай да не ти ги върне с нещо кораво и дълго по средата. Ако му липсва, ще му дам назаем.

 

Ало, търгашите /и техните фелацио дружки/ , малко по-кротко, щото тук не си вадим картофите с бомби...

 

П.П. Ама като ви знам що за стока сте - дълго ми е за разясняване...

Редактирано от Fido Dido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, човече след като си даваш ника на друг, значи поемаш отговорността за действията му. Мисля че това е ясно като бял ден. След като хората в форума те познават с ника ти и ти имат доверие, все едно ти си го продал този радиатор. Нищо лично, но според мен хората трябва да са отговорни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, внимавай да не ти ги върне с нещо кораво и дълго по средата. Ако му липсва, ще му дам назаем.

 

Ало, търгашите /и техните фелацио дружки/ , малко по-кротко, щото тук не си вадим картофите с бомби...

 

П.П. Ама като ви знам що за стока сте - дълго ми е за разясняване...

недеи даваи много че и на теб може да ти липсва писнами от такива отворковци като вас бе за кви се мислите вие не ми е ясно кво си мислите че сте ? голяма работа ли какво ? много вращате много говорите , а всащност си барате .... и се хвалите на вашите познати кво пишете по форума и т.н. не искам да засягам никои ама вие направо на нищо не приличате кво е тва детцка градина ли да се оплаквате от наи малкото .... а по темата на човека за парите които си иска е прав и дано да си ги получи стига сме цапали темата на човека .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...