Jump to content
honda_25

КОЛЕГИ ВНИМАВАЙТЕ

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

колеги може да ви прозвучи малко травиално но един от пичовета в форума от стара загора които търгува с части втора употреба, и които го мислех за точен пич се оказа абсулютен измамник.имам в предвид човек с ник"боби хонда" от стара загора,които вкарва коли и части от англия.та този човек се разбрахме да ми изпрати един радиатор за климатик за акорд ф18а3,пича веднага ми отговори че има и ми го прати но като го получих и отворих не видях радиатора че има разлики,които няма начин да станат на моя акорд.но когато след няколко дни реших да сменям радиатора и го свалих видях че,е различен.писах в форума на колегата боби а тои ми каза колега няма проблем прати ми го обратно аз ще си го взема и ще ти варна парите, и аз му го пратих,но след като радиатора стоя един месец в офиса на еконт и не си го взима нито се обажда.през това време аз му писах няколко пъти да каже какво става да занам ако не може да го вземе да каже или да се обади да се разберем ако има някъкав проблем а тои не се обайда не пише.КОЛЕГА АКО 4ЕТЕШ ТОВА,А ТИ ЩЕ ГО ЧЕТЕШ СЪМ СИГУРЕН ЗАПОМНИ ЧОВЕК ДО ЧОВЕК ОПИРА АЗ БЯХ КОРЕКТЕН С ТЕБ ДОРИ КОГАТО ИДВА В ПАЗАРДЖИК И ИСКАХА ДА ТЕ ЗАВАРТЯТ С ПАРИТЕ КОПЕЛЕТАТА БЕЗ ДОРИ ДА ТЕ ПОЗНАВАМ СЕ ЗАСТЪПИХ ЗА ТЕБ А ТИ ДА СЕ ПРАВИШ НА ХИТЪР ПЕТЪР.

Редактирано от honda_25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Званни му бе. Може да не е влизал в форума или да е в Англия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горещо се надявам цялата тази ситуация да има някакво добро обяснение. Дано всичко да е разясни за доброто на автора на темата и за нас, тъй като форумът ни е създаден да си комуникираме, упознаваме и уважаваме, а не да правим измамен бизнес в него. Дано в най- скоро време всичко да се разясни. Успех колега и пиши като имаш нова информация. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросното момче го познавам, взех си от него мойта Хонда и мога да кажа, че е коректен търговец. Може да е в Англия за части или за коли, той често пътува, затова продължавай да му звъниш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,познавам Дани ,и съм сигорен ,че не е в България в момента ,за да не ти отговаря.Всичко ще си оредите ,като се върне, пича е точен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същевременно радиатора не може да седи вечно в еконт... след като е казал на колегата да му го върне е трябвало да уреди някой да го вземе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги внимавайте и с Еконт, защото не съхраняват пратки. Складовете има са пълни и унищожават неприетите пратки след определен срок! Виж си номера на товарителницата и се обади в техен офис, за да разбереш дали радиатора все още е в Стара Загора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да кажа че си купих от него едни стопове за Прелюда, които не работеха. При включване на фаровете ми изгаряше бушона за стоповете. В крайна сметка взех електрическата част от оригиналните ми стопове и ги вкарах в новите като всичко вече работеше ОК. Но съм решил че нищо не бих купил от него повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да ви кажа че звънях на колегата на телефона които ми беше дал а той е винаги излкючен а за радиатора ми се обадиха от еконт да си го взема обратно че вече не можел да седи там и ми го варнаха в пазарджик и си го взех.и сега си имам радиатор който не ми трябва защото не е за моита кола и съм ватре с 115лв.пробвах по всякакав начин да се сваржа с колегата дори му предложих бартер ако не мойе да ми върне парите да ми даде нещо друго но той каза че няма проблем а дефакто проблем има.нали знаете всеки си търси неговото :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тоя няма ли да пише в темата да разберем кой крив и кой прав,незнам,но ако наистина е от търговците"измамници" ще гласувам с двете си ръце за наказание или още по-лошото бан от форума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам колега дали ще пише аз мисля да пише да се разберем кой крив и кой прав не искам да казвам че точно той е измамник но се даржи като такъв,което не говори добре за него и за имиджа му в форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам кой крив кой прав,ама за момента не е коректен,защото вчера и днес е влизал в форума,така че не вярвам дори да е в Англия да му е проблем да се защити или поне да ти драсне някакво лично,но явно пича няма намерение да ти върне парите просто.Все пак ги е усвоил,а как се връщат един път взети :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колега да взел е парите и ги е усвоил предполагам ако за него парите не са проблем то може би за мен са но това което направи е много кофти,дори и да пих студена вода за тази сума то нали знаете че колелото се върти а далгата рака на оня горе рано или касно те стига,аз му предложих ако не може да ми върне парите то поне да ми даде нещто друго на тази стоиност,а колегата се прави на лили иванова.поне да каже за каква кола е радиатора за климатика да знам ако може поне да го продам на някои които има нужда от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам страна в спора, но силно се надявам, че ще намерите решение по цивилизования начин !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се надявам да намерим решение по цивиливизования начин,но знае ли човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега honda 25 просто е трябвало да му кажеш катао ти го праща да цакне отметка "провери перди да платиш стоката" или нещо такова беше не си спомням, и ти да си я провериш като си го получил и след като видиш че не става да си му я вращат еконт и те се оправят.Казвам го от личен опит винаги когато пращам я слагам тази отметка и винаги карам хората който ми пращат да я слагат. Просто си спестяваме по този начин ГЛАВОБОЛИЯТА. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега honda 25 просто е трябвало да му кажеш катао ти го праща да цакне отметка "провери перди да платиш стоката" или нещо такова беше не си спомням, и ти да си я провериш като си го получил и след като видиш че не става да си му я вращат еконт и те се оправят.Казвам го от личен опит винаги когато пращам я слагам тази отметка и винаги карам хората който ми пращат да я слагат. Просто си спестяваме по този начин ГЛАВОБОЛИЯТА. ;)

И той ако не е коректен, винаги ще почне да ти обяснява "ама аз забравих д я сложа и ти я изпратих. Ако искаш си плати транспорта и ми я върни обратно и т.н." ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква марка е радиатора, някакви номера по него няма ли да може да видим за какви коли става ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега има някакав номер но днес ще го снимам да се види и дали можем да разберем за какво е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Z-Ro --> относно радиатора за Акорда. Моя мотор е F20Z1 радиатора е 653мм. А по принцип вариантите са два:1. Дължина 653 мм, цена 350лв, но с отсъптка го дават за 284лв ( NISSENS )2. Дължина 563 мм, цена 248лв (NISSENS)Справката е от 02.06.2009г.Дано съм помогнал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а кое разтояние се мери на радиатора от наи крайните точки ли или само на питата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега напиши оригиналния номер(над тоз 184G), че не се чете. Радко грешно си ме разбрал не търся радиатор.

Редактирано от Z-Ro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,чак сега прочетох тая тема.... :D Ми то и аз гризнах дръвцето с моят мотор,който купих от този пич "Боби хонда" или по име Данчо :dry: Позната ми е историята,че при мен и по-лошо се получи ама това е дълга история.Пича по същият начин и на мен не ми вдигаше телефона,и до ден днешен така ни вест ни кост от него :whistle: От други хора от Форума разбрах,че знае за проблемите с Н22-ката,която купих от него,но уви дори не се обади или поне лично да ми беше пратил.То е ясно,че гаранция Франция за закупен мотор 2-ра ръка,но поне човещина да има.Да,ама не!!!Не познавам човека лично,но мисля,че тия отношения трябва да са по-коректни!Явно кризата удря повсеместно :D п.с. Така като го гледам този кондензатор е от Прелюд 4г. 100% ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако знаете нещо повече за този индивид "боби хонда"кажете да го разберем.а за радиатора които знае какъв е да каже няма да му се разсърдя :whistle:))) :D:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SS0 е за Прелюд!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегите горе са прави за Прелюд ще да е.

Публикувано изображение

Редактирано от Z-Ro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми като е такава скатавка тоя дайте да го излекуваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ви трябват размери бре...SS0 е кода за Прелюдката 92-96.За Акордеона е SN7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги съжалявам много за закъснението но просто не бях в течение. и така аз съм Боби и не бях България около 7 месеца като дори нямах и възможноста да посещавам форума.сега съм вече тук и таи като моя ник боби_хонда е замесен ще триабва да обесня ситуацията.услужих на момчето което продава частите със своята регистрация със желанието да направя добро и на него а и за вас всички.радвам се че има доволни тъи като това беше идеята но както винаги се случва в този вид взаимоотношения винаги има и подобни ситуации които могат да бъдат предизвикани от различни убстоятелства.и така аз несъм виждал Дани от много време.до колкото знам в момента също е в Англия.при първа възможност ще говоря с него и ще изясниме всичко.предполагам че има някаква уснователна причина за всичко това.не мога а и неискам да си представям че е просто опит колегата да бъде измамен.ако мога с нещо да помогна предложете аз съм вече тук и дори от няколко дни съм постоянно във форума но нямах време да преглеждам темите и съобщенията си и затова чак сега пиша.всъшност добре че друг колега ми каза да погледна какво се пише за "мен"във форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доколкото знам нямаме право да си отстъпваме никовете на 2ри и 3ти лица! аз затова направил ник на баща ми за да може да си влиза и пише да неползва моя!Съветвам всички да си помислярт защото ето какво става някой хора злоупотребяват явно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

форума е за взаимопомощ между хората членуващи в него.Дани е член на форума уважаващ и употребяващ марката.поради липса на достатачно мнения и невазможност да пусне обява му услужих.ако тогава не заминавах щях аз да я пусна.искам само да кажа че не пиша всички тези неща за да искарам някои престъпник.просто аз съм вътре във форума защото вече съм в бг и защото си купих хонда но хората си мислят че е тои и че се крие и нещата се объркват много.ето защо съм написал всичко това.до колкото знам тои е в англия и когато се върне се надявам всичко да е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой му е ника на този Дани тогава? Щото да казваш "не бях аз а някой друг, но няма да ви кажа кой е" е малко несериозно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги незнам кои на кои отстапва ника си в форума, но това дето става е грозна работа с тези евтини измами.аз съм изгорял с 115лв не че ги прежалвам защото не е така но тук почваме да правим както прави държавата ни с нас всеки се опитва да ебе дявола във въздуха извинвте ме за езика но ме е яд все пак.защото аз му сварших работа на момчето когато дойде в пазарджик а той ме работи сега.кара ме да го накарам когато идва или минава през пазарджик да се оглежда да не би аз да сам там някаде.колеги все пак този форум не е направен да се мамим де а да си помагаме.П.С. мерси на колегите които ми казаха за каква кола е радиатора за климатика ако на някой му трябва тъкав да казва продава се на посочената по горе цена.КОЛЕГАТА КОЙТО ГО ПОЗНАВА ДА МУ ДАДЕ СНИМКАТА ДА МУ Я СЛОЖИМ ДА ГО ЗНАЯТ ВСИЧКИ КОЙ Е И ДА ИМАТ ЕДНО НА УМ ЗА НАПРЕД.

Редактирано от honda_25

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аджиба тоя боби хонда и търговеца различни хора ли са?!?танкисте, кажи, ти нали си купи колата от бобихонда?еднакви или различни личности са?боби как му е ника на твоя френд?п.п.боби не ми се сарди, не те упреквам, просто се опитваме да разберем как стоят нещата?

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз колата сия купих от Дани и ако не отговаря на телефона си значи наистина е в Англия.Когато имах проблем с гарнитурите на двигателя му звънях, но няколко дена не вдигаше, после лично ми се обади и каза, че ще направи каквото може да помогне.Аз лично нищо лошо не съм видял от Дани и дотук съм останал с добро мнение за него.Силно се надявам да се разберете за тоя радиатор като нормални хора, а не тук да се раздуват такива кавги и сблъсаци защото с тези теми освен да оронвате името на някой, който може и да не е виновен друго не правите.Ако го е направил нарочно и отгаже помощ или не смени радиатора, тогава вече историята е друга. Ако питате мен изчакайте го да се върне от Англия, чуйте се, и ако тогава нищо не се получи тогава джавкайте айде успех с разрешаването на проблема :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та значи аз съм БОБИ и съм собственика на ника боби_хонда а момчето което продава е ДАНИ.не бях в БГ и несъм го виждал от месеци.знам само че в момента не е тук.и не става въпрос за "не бях аз а беше тои" искам просто да се разбере че него го няма и в момента в които разбера че е тук аз ще оправя нещата.неговия ник не го знам защото не ме е интерисувал.НЕ СМЕ ТОЛКОВА БЛИЗКИ...а просто хора които са се засекли на една от срещите и единия е помолил другия за услуга.и така все пак до къде са стигнали нещата къде е въпросния радиатор в еконт или не.аз съм на разположение да помогна с каквото мога.относно ДАНИ предлагам да не вадим краини заключения.случват се какви ли не неща.нека да се върне и може да се окаже че сме изписали тон глупости напразно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега надявам се наистина е така както казваш,защото тези простотии който стават тук наистана не са ми по вкуса,но и не сам от хората който търпят да ги въртят с пари или каквото и да било.а относно радиатора вече е обратно при мен от еконт защото прекара един месец при тях и се наложи да ми го върнат защото те не са склад все пак,а този дани с който явно ми е била договорката ми писа два пъти ,че няма проблем и ще си вземе радиатора от еконт,но факт е,че не си го е взел а е при мен пак.а сега ми кажи аз какво да си мисля като се получава така ,а и да не отговаряш нито на телефони нито на лични съобшения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига глупости бе! bobi_honda заслужава бан защото си е дал акаунта. А този Дани заслужава един ХУБАВ бой (счупени крайници, например) за да се научи да не прави хората на маймуни. :( Може и да си заслужа първи warn заради този пост, но ми писна от "търговците" в тоя форум. То не бе Боби, то не бе Боги, то не бе Краси, то не бе кой ли не. Единствения път който си купих нещо от тук и не беше фатално строшено е от Драгич-а едни лайсни и н тях няколко щипки им бяха строшени, но да кажем че не е проблем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стига глупости бе! bobi_honda заслужава бан защото си е дал акаунта. А този Дани заслужава един ХУБАВ бой (счупени крайници, например) за да се научи да не прави хората на маймуни. :( Може и да си заслужа първи warn заради този пост, но ми писна от "търговците" в тоя форум. То не бе Боби, то не бе Боги, то не бе Краси, то не бе кой ли не. Единствения път който си купих нещо от тук и не беше фатално строшено е от Драгич-а едни лайсни и н тях няколко щипки им бяха строшени, но да кажем че не е проблем :)

а ти купуваш лаисни не щипки стига сте рогали само не ви ли писна бахти и племето каде сте както и в друга тема за двигателите от него и т.н. за втора употреба квото вземете ще си го чукате в главата и няма да спорите с хората за кво са ви дали боклук примерно те хората ви помагат вие пак недоволни ми ходете в пеша ве...... а по темата на колегата дано тоя да ти варне парите Редактирано от iliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...