Jump to content
B E X 3 M

Blue Angel Eyes

Recommended Posts

някой знае ли как да си направя ангелските очички да не светят бяло а синьо.може ли лесно да се смени крушката или диода,каквото и да е там.някой ако го е правил да сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако са ти със светодиоди става, но ако са газоразрядни няма как да стане ако не ги смениш изцяло.Ето ти едни сини според мен газоразрядни цъкЕто едни светодиодни не са като твоите, но са интересни цъкОтварял ли си ги да ги видиш как са?

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм отварял фара.малко ме е страх да не съсипа 370лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да ги отвориш, но когато го правиш трябва да си готов да слагаш или сменяш рингове за да не ги отваряш 2-пъти. Дай една снимка в близък план със пуснати габарити.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно мога да преценя така. Изглеждат ми светодиодни, но не съм сигурен. Принципно газоразрядните имат инвертор, който ги пали. Евентуално по това може да се направи разлика. И все пак каквото и да решиш да правиш, трябва да отваряш фара. Това трябва да се види на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светодиодни трябва да са. Диода е като на гсм, но може да се сложат и още 2 диодечета примерно от запалка или нещо такова. Аз отварях моито и не е много лесно, но се справих. Ето как светят моите Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете се отварят с пистолет за горещ въздух и става лесно но не ти препоръчвам само за смяна на диодите да ги отваряш защото може да счупиш нещо и после да те е яд ако ти направят проблем тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен също са газоразрядни, защото като се загледаш в ринга долу в основата, има две лентички съвсем малко по-ярка светлина, където би трябвало да са светодиодите, ако бяха газоразрядни светлината щеше да е с еднакъв интензитет по целия ринг, справка - погледни си луминисцентната ламба в банята. (примерно ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Диодни са 100% аз съм ги свалял ринговете и могат да се сменят но има опасност като ги отвориш да почнат да се запотяват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...