Jump to content

Recommended Posts

надявам се тук да ми е мястото ако не модератора да ме намести кадето трябва.купих преди няколко дена црв 2002г. и автоджамбаза ми го даде с 1 ключ.в него имало някакав чип. ходих на 2-3 ключари те го въртяха сукаха казаха бил крипто било сложно и с 2 думи оправяй се.от пловдив съм моля кажете знаете ли някой който може да го направи тук или някаде другаде че ми е притеснено с един ключ щото сам малко шемет.благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а червения ключ имаш ли го ?.. той трябва да ти е запечатан .. с него се обучават нови ключове мисля. можеш да се зачетеш в ръководството евентуално... http://bojo.hopto.org/Auto/Japan/Honda/Crv/или питай в Бултрако .. там трябва да знаят как.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж в бриколаж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Бриколаж не става , аз пробвах там.Обадих се в Бултрако и казаха 105 лв и 2 седмици за доставка.Така ,че там отивай колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да споделя тук опит, може да е полезен.Аз съм от Варна и карам ЦРВ 2000 на скоро купихме подобно като моето за един колега и беше с един ключ. Значи ключар във Варна го сложи на четец прочете чипа извади един чип и го сложи на програматор и дефакто програмира нов чип дубликат на този които имахме. После на шмиргела металната част и аиде на колата газ газ колкото можем. Те хондите май са за това да се карат, има си марки дето са за ремонтиране. :( Човека по принцип каза, че ако загубим сичките ключове можел да програмира нови в компа но било към 340 кинта процедурата а така ни струваше 80лв. Даже на ключа си пише HONDA.Твоята кол май е по новата версия от нашите но тоя ключар общо взето май не се притесняваше от нищо.С две думи явно не е проблем ама трябва да намериш правилния ключар.

Редактирано от Deian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих при един пич дето ми .го прехвалиха и евала.Само видя ключа и каза 25 мин.ключа е приказка по хубав от оригинала. гумата не се разпада.щото е пласмасов.програмира го в колата и забрани другите липсващи ключове. Не прави копие на този който го имах а записа нов.И сега в паметта на колата има само 2 ключа.Има машина за чипови ключове за всички коли.от пловдив е gsm:0898626465

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя тук опит, може да е полезен.Аз съм от Варна и карам ЦРВ 2000 на скоро купихме подобно като моето за един колега и беше с един ключ. Значи ключар във Варна го сложи на четец прочете чипа извади един чип и го сложи на програматор и дефакто програмира нов чип дубликат на този които имахме. После на шмиргела металната част и аиде на колата газ газ колкото можем. Те хондите май са за това да се карат, има си марки дето са за ремонтиране. :( Човека по принцип каза, че ако загубим сичките ключове можел да програмира нови в компа но било към 340 кинта процедурата а така ни струваше 80лв. Даже на ключа си пише HONDA.Твоята кол май е по новата версия от нашите но тоя ключар общо взето май не се притесняваше от нищо.С две думи явно не е проблем ама трябва да намериш правилния ключар.

Колега, би ли споделил кой е този ключар от Варна, че имам същия проблем. Ако дадеш и телефон или адрес ще съм ти много благодарен!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих при един пич дето ми .го прехвалиха и евала.Само видя ключа и каза 25 мин.ключа е приказка по хубав от оригинала. гумата не се разпада.щото е пласмасов.програмира го в колата и забрани другите липсващи ключове. Не прави копие на този който го имах а записа нов.И сега в паметта на колата има само 2 ключа.Има машина за чипови ключове за всички коли.от пловдив е gsm:0898626465

А на каква цена излезе това удоволствие, защото зная ключар, който ми обяви 80лв. за нов ключ, но самия ключ - дубликат е различен от оригиналния и не ми харесва да дам толкова пари за кофти дубликат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...