Jump to content
swift

Спирачна течност

Recommended Posts

Спирачната течност в цилиндърчето ми изглежда много малко.Немога да видя къде пише минимум и максимум, за да знам дали да долея, затова пускам снимки.http://img27.imageshack.us/my.php?image=22...g&via=tfroghttp://img26.imageshack.us/my.php?image=333yyr.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам добре от снимките, но мисля, че ти е добре течността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейко по моето резервоарче, е точно където трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е под минимума ще ти свети индикатора за рьчната ,явно при теб не свети така че си ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги свети, едно заради клеясъл датчик, второ заради по-стара течност...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спирачната течност в цилиндърчето ми изглежда много малко.Немога да видя къде пише минимум и максимум, за да знам дали да долея, затова пускам снимки.

При мен надписите за min и за max са отстрани на пластмасовия съд, като гледаш фронтално с посока към кормилото. Редактирано от pesho2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли за съединителя :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли за съединителя ;)

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли за съединителя :rolleyes:

Не се вижда добре от снимките, но и на мен по скоро ми прилича за помпата на съединителя колега, а при него няма min и max (поне на моето няма).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижда се идеалната горна помпа на съединителя и на двете снимки !Долей една идея... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На капачката пише break fluid разбирам го като спирачна течност.Има инструкции за безопасност и че трябва да се налива или dot3 или dot4.Вие ще кажете за какво е :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя също ползва спирачна течност. А това е казанчето за съединителя и на него няма закачен датчик за нивото. Според мен течноста си е ОК като ниво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за съединителя е, и аз се бях заблудил, а нивата за макс и мин се падат малко от страната на двигателя - трябва човек да се понаведе малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казанчето представлява пресечен конус обърнат с по- тясната част на долу и върху него има цилиндър. Там където свършва конуса и започва цилиндъра е максимума това се вижда като застанете срещу казанчето в лявата му част макс. и мин. са написани едно до друго със стрелки нагоре и на долу така е купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...