Jump to content
FROSTY

Al... не знам си кой...

AL... не знам си кой...  

301 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

че го маризим тоя анорексик утре .. само да го фанем , че бяга бързо !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ама добре сте си начесали пръстите по клавиатурите с глупости де.

И аз да си кажа мнението:

 

Дрът комунист

 

Публикувано изображение

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капоне ли ве? Аз го бухах тоя на националната. Никой ли не видя мариза. :hondarulez::hondarulez: Направо го скъсах от бой .... на 4 по 100 без салата (щафетно), на 200 метра (вита баница)..., 30 километра нощно теглене с въже с 30 км/ч. и други спортни дисциплини. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам и аз да напиша нещо по въпроса.

 

Относно Ал Капоне мисля че сме се запознавали на някоя от седмичните срещи, но това няма значение нито аз го познавам добре нито той мен. Той има желание да си върши работата и си е върши.

 

Относно темата искам да дам само един пример и мисля че това ще е достатъчно:

 

- Така администратор съм в един форум за музика който в момента има над 100 000 потребители около 15-20 % са Българи. Та понеже модераторите са малко и изнемогват и аз доста често се включвам с модераторските задачи. Наказвам някой и след 10 минути или повече зависи човека колко често влиза получавам Лично съобщение. Преобладаващите съобщения са два типа (Подчертал съм преобладаващите защото винаги има и изключения)

 

Първия тип - Съобщението е от типа (Ти за къв се мисли защо така направи и тем подобни глупости)

Втория тип - Съобщението е от типа (Може ли да ми обясните какво направих че да не го правя пак)

 

Така мисля че ви става ясно че в единия варянт вероятността човека да започне да спазва правилата от сега на там са доста по голями от другия варянт.

 

Та идеята ми е следната Администратора, Модератора или който и да е от екипа на който и да е сайт няма време да учи юзерите си на морал, уважение или спазване на правилата. За това момчета нищо лично към никой незнам случайте не искам и да ги знам! В този форум си личи че екипа се старае, никой не е перфектен никой няма и да бъде перфектен.

 

 

П.П. Относно правилата 90% от правилата се взаимстват от други форуми никой няма време и нерви да почне да измисля правила в общи линий са си еднакви на всякаде. Винаги ще се намерят и по строги правила винаги ще се намерят и по не строги, зависи си от форума.

 

П.П. 2. Действително съм малко пристрастен говорейки като администратор, но ПРАВИЛАТА СА НАПРАВЕНИ ЗА ДА ПОМАГАТ НЕ ДА ПРЕЧАТ.

 

 

 

(Надявам се да сте ме разбрали нищо лично към никой, възприемайте моя отговор малко като оф топик)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз едно не мога да разбера.... член съм на този форум от около 3 години и никога не съм имал проблем с модераторите. как аз мога да спазвам правилата, независимо дали съм съгласен или не - а други не могат и получават по 50-80% warn... когато съм допускал грешка са ме предупреждавали на лично (примерно писах в тема в раздел купува след влизането на новите правила) и аз се съгласих че е моя грешката... какво трябваше да почна да се карам да не ми държат сметка ли....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твърдо зад краси - ал капоне :thumbs1:без правила и без хора който съблюдават правилата - този форум ще заприлича на .... пуми........ Краси жив и здрав!!!както и всичките му колеги модератори и администратори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апропо ... главния герой на темата днес >> ЧРД !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...