Jump to content
vlado_h

мнения за Prelude 94г. 2.3i

Recommended Posts

мисля да си купувам и се 4удя дали е добър избор? или да си взема акорд или сивик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв 93.Вярно от скоро(2 седмици :unsure: ) но съм изключително доволен засега.Сигурен съм че другите съфорумници ще дадат по компетентно мнение от мен.Моята най-вероятно че пусна да я продавам че трябват пари.Повече инфо за моята в темата "Горд собственик на Прелюд".Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

излишни цитатиПоздрави!

колко кинти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Зависи какво търсиш в една кола. Прелюд е по средата между Сивик и Акорд като усещане. По-луксозна от Сивик и с по-спортно усещане и излъчване от Акорд. Ако искаш отговор точно на въпроса, който си задал - Да, добър избор е! Прелюд е кола, която ще обикнеш. Не е най-голямата бегачка, но пък поведението на пътя и кефа са несравними. Имат само един много сериозен заводски дефект - слаби са им чистачките. Не успяват да разгонят девойките от предното стъкло. :unsure: Ако те интересува нещо конкретно за колата - питай. Но по-добре се разрови из форума. Има безброй теми като твоята. Изписано е много по въпроса.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюда, колега, е кола, на която ще й се изкефиш безкрайно, колкото и народ да ти обяснява "Абе махни я тая малка количка..!" Това е само оптическа измама. Автомобила е страхотен като усещане, като возия, като поведение, като форма ако щеш...!!! Да сравним само (малко не е за тази тема, ама ще ме прощавате) '92 - '96 какви коли са правени от някои други автомобилостроители - например Рено 19 и ГоУф 2. Май няма място за сравнение, НАЛИ??? :) :) :P :P :unsure: Най-добре напиши само "прелюд" или "prelude" в кой да е раздел на форума и чети, чети, чети... Почти няма да срещнеш негативно мнение за модела, за коя да е от разработките му... Хайде със здраве и успех с покупката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще цитирам много хора, НО - ПРЕЛЮД Е МАНИЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема в избора ти няма да е между това дали да ибереш Прелюда ... а пред това дали да си вземеш двулитров (Ф20 мотор) или 2.3(Х23) ... защото там има вече много протеворечиви мнения и различни интереси ;) но което и да вземеш на дали ще сбъркаш ..... избора си е твой и ти ще я караш после!п.п. много ме кефи как всички питат каква кола е по добре да си взема.... то все едно да питаш какво гадже да си намеря (руса или чернокоса ... коя харчи повече... и на коя консумативите са и по-еФтини) :cool::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какво търсиш в една кола. Прелюд е по средата между Сивик и Акорд като усещане. По-луксозна от Сивик и с по-спортно усещане и излъчване от Акорд. Ако искаш отговор точно на въпроса, който си задал - Да, добър избор е! Прелюд е кола, която ще обикнеш. Не е най-голямата бегачка, но пък поведението на пътя и кефа са несравними. Имат само един много сериозен заводски дефект - слаби са им чистачките. Не успяват да разгонят девойките от предното стъкло. :cool: Ако те интересува нещо конкретно за колата - питай. Но по-добре се разрови из форума. Има безброй теми като твоята. Изписано е много по въпроса.

:lol: точно за този проблем мисля да се обадя в япония-с чистачките не с мадамите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти го препоръчвам любител съм на 4та генерация прелюд дизайна му е готин, този двигател има голям потенциял пъргав е откъм разход малко повечко гори това му е кусура като цяло е прерфектен автомобил :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такъв 93.Вярно от скоро(2 седмици :lol: ) но съм изключително доволен засега..Моята най-вероятно че пусна да я продавам че трябват пари.

...много си доволен а си решил да я продаваш след 2 седмици от покупката преди две седмици не ти ли трябваха пари :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за тази тема но болестите не питат кога дойдат! 9000 лв искат за една операция, която в цивилизованите държави я поема държавата!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ти Тема по същият въпрос ;) Уникална кола,уникално усещане!За мен беше мечта този модел.Скачай няма да съжаляваш! :D

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви колеги. :D това ще бъде prelude ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...