Jump to content
-=HONDA=-

Среща на Peugeot Fan Club

Recommended Posts

Колеги, вижте как протича една среща на феновете на клуб PEUGEOT. Толкова много участници имаше, че трудно си намираш свободно място !!!. Момчето с пежото ми е приятел и от чист интерес реших да отида с него за да видя как протичат техните срещи. Накрая и двамата си тръгнахме разочаровани, защото през половинчасовото чакане никои друг фен не дойде!! Радвам се, че тук сме доста по-организирани и се надявам и занапред да е така!! http://yfrog.com/5qdscn6280jhttp://yfrog.com/5qdscn6281jВесели празници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на нашата среща днес беше горе-долу същото.Ама да ви прави впечатление, че София е празна?!П.П. Разхода ми падна с 30%... !!! :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E много ясно "Софиянци" са си по родните места.Улиците и кръстовищата се опразниха както преди години когато "Селото" не беше толкова пренаселено !!!.С кеф да караш сега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, че софиянци са се изнесли ама и така да е това само говори лошо за Peugeot Fan Club и по-точно за неговите фенове и привърженици, че не им пука за собствения им Fan Club и въобще за всичко свързано с тяхната любима марка ( ако може да се нарече такава защото доста небрежно се отнасят към нея ) и форум ужас е. Аз все повече и повече се убеждавам, че нашия форум и Fan Club е най-популярен и най-организиран, което говори само хубаво за нас феновете на любимата ни марка а именно Honda :rolleyes: П.П Поздрави на всички! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и на наща среща в Търново бяхме само 5 коли, но пак е по-добре от една :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е само една кола , но мястото на срещата е страхотно , поне така изглежда на снимките , много добър избор за среща, за това мога да ги поздравя колегите от пежо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може да е само една кола , но мястото на срещата е страхотно , поне така изглежда на снимките , много добър избор за среща, за това мога да ги поздравя колегите от пежо.

И аз! Стига и да не правят гюрунтия на тва хубаво и привидно тихичко, красиво местенце...и мен много ме кефи! :P:):P Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тихичко място? колеги вие от София ли сте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно в тази част си е тихо...няма задръствания, широко е, това че в радиус от 50 метра от там има задръствания във всички посоки, не го прави шумно място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз не мога да кажа тихичко място... както и да е :) да не издребняваме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...