Jump to content
Ombre

Бутон "Напускам форума"

Бутон "Напускам форума"  

177 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Полезно за хората,които не желаят да са тук и успокоение за тези,на които им е приятно да са сред приятели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с каква цел този бутон , по принцип всеки си е свободен да напусне ;) никой не е длъжен да стои във форума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един вид деактивация на акаунта,ако не искат да четат кой какво е писал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един вид деактивация на акаунта

С натискане на бутона всеки я получава мигновено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целта е да си удариш един самобан ! Тфа малко кат сепуко ве ! Ма нал сме по японски стандарти ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяхме по японски стандарти,нямаше да се налага да има бан.Тия които са се осрали щяха сами да си тръгват а не да лаят! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен е ненужно. Прости спира да влиза човека и това е. Който не го кефи просто не влиза - чисто и ясно

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви странни неща се случват в този форум. Ей така като започнат някакви вътрешни политики да пречат на кефа е най-гадно. И винаги всичко това се случва на базата на някакви пари. Все има някой сърдит, все някой си тръгва, зарязва обществото и приятелите ... глупости така или иначе на срещите не се нареждаме по номера във форума. Все е тая дали някой пише тук или другаде. Бутонът "Напускам форума" е малко като нацупване, след като някое детенце ти е взело играчката. Не знам дали дори темата е сериозна или идеята е да се долови скрит сарказъм, надявам се да е второто, защото първото говори за поведение, характерно за участниците в гореописаната(с играчката) ситуация.Аз и 2те ми стотинки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва мнение на prozium най-много ми хареса. Каза точно какво се случва! Еми хубаво, аз съм за този бутон! Преди време имаще една тема за карти и членски внос, там много работи се дискутираха. Някои бяха недоволни други сърдити, сега пак се повтарят събитията от тогава. Защо един път не го решите това както е при другите. Нека има карти и членски внос, който не е съгласен нека си е несъгласен, все пак никой нищо не задължава. Това важи и за самия форум, който не го харесва да не влиза или пък просто да се изтрие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се приеме този "бутон", нека се направи така,че след натискането му да излиза съобщение от рода на: " наистина ли искате да напуснете форума", че току виж някой го натиснал погрешка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля , че трябва да има такъв бутон , не за нещо друго , а просто да не се създава грешна представа , че форума има 10000 човека , а реално действащите акаунти са 1000 ;) А и този , който напуска ще помогне за олекотяване на самия Форума ;)Или иначе на мен ми е добре тука , както винаги до сега и лично аз нямам нужда от такъв бутон ;) / то толкова години писане , как ще залича толкова труд ;) /

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък да няма... може някой да иска да напусне подобаващо! Добре е обаче да има и коментер под бутона "каква е причината за напускане на форума" защото според мен това е по важния въпрос!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен е добра идея, нека на който не му отърва нещо или не му харесва да се самозатрие и да спести мъката на останалите. Аз съм тука от 7 месеца и гледам досега след мен са се регистрирали 4 000 човека и нагоре....бах мааааму, то всеки който си купил хонда се регистрира да се похвали и после край, и бройките стават космически. Имаше пък някакъв банн-ат дето се регнал пак да се оплаче от админите и модовете, ако иска да препомпи хубаво бутона. От тая огромна бройка регистрирани наистина е мнооого вероятно да са най-много 1000 активните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз честно казано доста се чудих кое да избера като гласувам защото всъщност ми е добре и се кефя на форума - всеки ден влизам... Но, смятам че трябва да има - както на всички останали места като профили в сайтове и т.н. Както беше казал колегата по-горе това спомага за олекотяване на форума !!! Модераторите да го решат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и едно предложение към модераторите и админите: За потребителите които само са се регистирали но не си ползват юзъра .... може да се направи така че като си иползваш акаунда в продължение на примерно 6 месеца да се закрива автоматично! Независимо от броя на постовете които имаш! По този начин няма да има 8000 регнати а всъщност ще са 3500 реални потребители!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това се прави само в един авто форум тук. И не смятам че е удачно. И няма да го направим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе без да искам натиснах първото, да не вземете да ми изтриете акаунта (това заради малумния бавен нет !!! )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бяхме по японски стандарти,нямаше да се налага да има бан.Тия които са се осрали щяха сами да си тръгват а не да лаят! !!!

!!! !!! !!! Дам,тръгва си за да извърши харакири. Редактирано от mercury

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има такъв бутон, жена ми ще го натисне при първа възможност. И без това постоянно ми мрънка, че като се върна от работа, веднага залепвам за компютъра !!! Така че - против...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно не сериозно... форума си има бутон "напусни форума" намира се горе в ляво [Logged in as: ТвояНикНейм ( Log Out )]много ми е странно как всички говорите за Форума (нарочно с главна буква го написах) като за някакво живо същество !!! това е просто един сайт бе хора! не е нещо което да има душа, повярвайте ми няма да ви се разсърди ако не влизате в него !!! Приемете го като кръчма: музиката и кухнята са хубави в кръчмата, но пък хорато които ходят там не ви кефят... ми ти си преценяваш дали да ходиш в кръчмата.лошото е че повечето вместо да спрат да ходят в кръчмата -> отиват, напиват се и започват да се карат с барамните, а барманите викат охраната и те така...извинявам се за примера ама ми е едни кръчмарско... сряда=малкия петък !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги :thumbs1:Аз предлагам да се направи един "Бот", който да следи всичко, което се случва във форума понеже админите и модераторите не всеки път успяват да влизат във форума и да следят.А за потребителите, които се регват тук и то само за да се похвалят или защото нещо им се е счупило по колата и незнаят как да си го оправят ползват форума като сервиз и като си разрешат проблемите повече не влизат предлагам за тях 1 срок от 6 месеца в, който да се следи тяхното поведение ако не са активни редовно или пък на 6 месеца веднъж влязат и то заради някакъв си проблем свързан с тяхната кола или нещо подобно да бъдат директно банвани защото само за бройка без активност, без допринасяне на инфо и т.н. просто няма смисъл от такъв потребител.А колкото до бутона едвали ще има такъв, който да го използва защото всеки ще каже "от къв зор да си изтривам акаунта само щото на някой не съм му приятен или щото някой е казал, че не спазвам правилата и добрия тон" ами има си правила 1-во се четат и тогава се мисли дали да се регистрира на, който не му харесват и мисли, че няма да му е приятно тук ами да не си прави акаунт!Поздрави на всички! :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина фичура е тази, но наистина иска самоконтрол и достойнство. Ако се приеме - мога да помогна с реализирането му :) (програмирането...)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги ;)Аз предлагам да се направи един "Бот", който да следи всичко, което се случва във форума понеже админите и модераторите не всеки път успяват да влизат във форума и да следят.А за потребителите, които се регват тук и то само за да се похвалят или защото нещо им се е счупило по колата и незнаят как да си го оправят ползват форума като сервиз и като си разрешат проблемите повече не влизат предлагам за тях 1 срок от 6 месеца в, който да се следи тяхното поведение ако не са активни редовно или пък на 6 месеца веднъж влязат и то заради някакъв си проблем свързан с тяхната кола или нещо подобно да бъдат директно банвани защото само за бройка без активност, без допринасяне на инфо и т.н. просто няма смисъл от такъв потребител.А колкото до бутона едвали ще има такъв, който да го използва защото всеки ще каже "от къв зор да си изтривам акаунта само щото на някой не съм му приятен или щото някой е казал, че не спазвам правилата и добрия тон" ами има си правила 1-во се четат и тогава се мисли дали да се регистрира на, който не му харесват и мисли, че няма да му е приятно тук ами да не си прави акаунт!Поздрави на всички! :afro:

аз не съм съгласен с колегата защото смисъла на форума е да си помагаме в разрешаването на проблеми свързани с любимите ни коли или се лъжа? а идеята за бутона ми се вижда нелепа защото ако си згафил и без това те трият без предупреждение :(;) ;) много строги станаха нещо правилата тук,странна раота ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги ;)Аз предлагам да се направи един "Бот", който да следи всичко, което се случва във форума понеже админите и модераторите не всеки път успяват да влизат във форума и да следят.А за потребителите, които се регват тук и то само за да се похвалят или защото нещо им се е счупило по колата и незнаят как да си го оправят ползват форума като сервиз и като си разрешат проблемите повече не влизат предлагам за тях 1 срок от 6 месеца в, който да се следи тяхното поведение ако не са активни редовно или пък на 6 месеца веднъж влязат и то заради някакъв си проблем свързан с тяхната кола или нещо подобно да бъдат директно банвани защото само за бройка без активност, без допринасяне на инфо и т.н. просто няма смисъл от такъв потребител.А колкото до бутона едвали ще има такъв, който да го използва защото всеки ще каже "от къв зор да си изтривам акаунта само щото на някой не съм му приятен или щото някой е казал, че не спазвам правилата и добрия тон" ами има си правила 1-во се четат и тогава се мисли дали да се регистрира на, който не му харесват и мисли, че няма да му е приятно тук ами да не си прави акаунт!Поздрави на всички! ;)

:afro::(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има хора, които не са за тука, но едва ли някой от тях ще си тръгне доброволно! :) А иначе ще е добре, модераторите да изтриват акаунти, които не са ползвани от определено, дълго време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем съм съгласна, хем не с идеята за изтриване на профили, които не са активни 6м. Знам, че има такива които се регистрират и после не влизат. Но моят случай е друг. Аз работя на пасажерски кораб за 6м, през което време нямам възможност да влизам в каквито и да е форуми, поради адски бавен и много скъп Интернет. А когато съм отпуска влизам тук почти всеки ден, може да не съм написала 500 мнения, но чета много, научила съм много неща от този форум и не желая профила ми да бъде изтрит защото просто работата ми е такава. А аз няма всеки път да си правя нов профил.Това е моето мнение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно дали да има такъв бутон или не.Но това за 6те месеца са глупости най-големи :)Все едно да не си ходя 6 месеца на вилата на село и общината да ми я вземе , защото аджеба съм я тварил с "отсъствието си" :) :) :)Я се стегнете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе ако вместо база данни форума ползваше 200 китаеца, дето запомнят 0и и 1ци, да има смисъл да се трият старите профили, но така никакъв смисъл няма. Темата май имаше съвсем друг замисъл, различен от "олекотяване" на db-то . По скоро беше нещо от сорта "като искате да се местите в другия форум - прав ви път" . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The last member left is user1

 

ще има в статистиките на форума... или пък:

 

Most users ever left was 290 on Jul 1 2009, 03:30 AM

 

както колегата каза - ако жената разбере че има такъв бутон ше е първата да ми го натисне....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък предлагам да има някакъв контрол на модераторите и администраторите , щото не може нещо като не е по гайдата на някого или на някой негов познат и да хаква предупреждения , къде е тука демокрацията ? Нали идеята на този форум е почитателите и такива които просто управляват HONDA , да си помагат с каквото могат , а и да искажат мнение .Пък ако някой не иска да участва във форума , просто да не влиза .Нека не бъда разбран погрешно- контрол - ДА , но самоуправство- ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

@mr_petroff не се притеснявай контрол има както над потребителите така и над администраторите и модераторите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших и аз да напиша нещо по въпроса. Не съм от най активно посещаващите форума. Има моменти когато не влизам и по 4 месеца. Това обаче не значи че като вляза не изкарвам по няколко часа да чета теми...И не виждам защо някой трябва да ми трие акаунта. Или пък мненията. Някой тука колеги казаха че щял да "олекне" форума, като се изтрият акаунтите на юзърите. Правя уеб сайтове от 8 години и мога да ви кажа че няма никакво значение. Натоварването не идва от това колко са се регнали а колко го гледат едновременно и колко е голяма базата, зависи какъв е хардуера на който върви сайта и още куп неща. А идеята на форума е да има много постове, да е организиран и полезен. Поне така аз го разбирам.Така че предложението да се трият постове на юзъри дето не са влизали от половин година изглежда направо абсурдно - ми че може аз преди половин година нещо много умно да съм написал и след още половин година някой със проблем да намери отговор тъкмо в моя хванал паяжина пост :) То все едно не е това форум дето да влезеш и да намериш инфо и съвет ами дай ся да се преброим колко сме активните...Евала на хората, които се грижат форума да го има. евала и на тея дето дават съвети и помагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за потребителите, които се регват тук и то само за да се похвалят или защото нещо им се е счупило по колата и незнаят как да си го оправят ползват форума като сервиз и като си разрешат проблемите повече не влизат предлагам за тях 1 срок от 6 месеца в, който да се следи тяхното поведение ако не са активни редовно или пък на 6 месеца веднъж влязат и то заради някакъв си проблем свързан с тяхната кола или нещо подобно да бъдат директно банвани защото само за бройка без активност, без допринасяне на инфо и т.н. просто няма смисъл от такъв потребител.

Предлагам и гражданите, които не ходят да гласуват или не се показват по телевизията да си кажат мнението и въобще не допринасят за развитието на живота в страната да ги екстрадират към необитаем остров. Кой колко често ще влиза и ще пише си е негов проблем. Дали ще има 8000 регистрирани потребители от които 1000 активни или ще бъдат 7999/1000 едва ли е толкова важно. Има пък хора, които се дразнят на такива, които пишат безсмислени неща, а когато няма какво да казваш, не е необходимо да казваш нещо, можеш просто да си влизаш и да четеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...