Jump to content
Civic 16v

Смях

Recommended Posts

Наистина доста смешно, но ентусиастът не е попаднал на автомобил от любимата ни марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Джета и Каптива :lol: Мен щеше да ме е срам да кажа че съм се дърпал с такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Джета и Каптива :lol: Мен щеше да ме е срам да кажа че съм се дърпал с такива.

Абсолутно си прав колега, пълен срам е да се хвали че се е дърпал с тези автомобили.Забравил е да напише разхода на горивото, сигурно е изразходил гориво за 30км. преход от отсечка от 100м. Поне е щаслив човечеца, че е преборил тези два автомобила. Успя да ми вдъхне респек към BMW :lol: , повече няма да се опитвам да се дърпам с тези единствени автомобили на света. Иначе е голям смях историята на този велик човечец и неговия самолет. Коментарите отдолу са смешни повече от вицовете. Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой да постне цитат в темата Виц на деня. Това само там ще си е на мястото. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох го 3 пъти и се спуках от смях.А и от БМВ форума доста са му се посмяли майче;).Има доста интересни историйки там от този тип ;):(:afro: ххх

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;):afro::( Няма такъв смях ;););) Аман от състезатели;)Тоя пич май е попрекалил със гледането на Fast And Furious ;););) Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виакм да си направим пост....: '' как се дърпах с една жигула...с много лепенки по вратите и..направо.., показах и..''или ''Вчера на светофара гледам един КАМАЗ..и ония надул чалгата...и аз само светна зеленото ....и...''

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз виакм да си направим пост....: '' как се дърпах с една жигула...с много лепенки по вратите и..направо.., показах и..''или ''Вчера на светофара гледам един КАМАЗ..и ония надул чалгата...и аз само светна зеленото ....и...''

:afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:afro::(;) ;) ;) ;) неповтаряйте чуждата глупост нека си мислят за че са царе на пътя

.....5К и двигателя долу

това беше за бмв някаде из форума го четох ;) ;) ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха, няма такъв смях, 520-състезателен автомобил :):lol::) карал съм на един приятел 520 ката, няма такъв спънат кон, на по-високите обороти се понаема, ама закога.Въпросния 6-так оная вечер само че в 320-ка 2вратка реши да ме дърпа на един светофар...е дръпна ме обаче му бях плътно зад задната броня и ми стана смешно, защото нека сме реалисти, аз съм 1,5 101 коня срещу 2,0 150 6-так и съм автоматик.....ако не бях изръгал от 1 директно на D4 можеше и да сме наравно, много бързо смени автомата от 2ра на 3-та. Както и да е, аз лично харесвам баварците и най-вече всичко от 2,0 нагоре, всичките мотори надоло са доста мудни и бавнички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо да кажа, че не обичам такива теми...a понеже темата вече се отклони в друга посока от заглавието, в защита на BMW искам да напомня, че 320 или 520 дизел с турбо на BMW са много здрави и пъргави двигатели, плюс че там един чип ти бутва + 25-30 коня разлика и забравете да ги гони сивик по-слаб от Б16! Поздрави и леко по празниците!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: не знам за камаз ама шкода-мадара с ремарке как дърпа на зелен светофар.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се кефа на БМВ-тата но от 2.0 нагоре 320 (Е36)сток си е спънат кот няма спор вече ако е с чип понеже съм карал 320+ и си върви доста :) А за 520 просто много тежи :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е на това момче дето е автор на темата от БМВ форума трябва да му предложат договор от някоя издателска къща! :angry::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси смеха това е страшна работа.само една ладичка липсваше на пеизажа и щеше да е 6 :angry:страшни състезатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия от бмв трябва да си прекръстят форума на - "комиците" :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия от бмв трябва да си прекръстят форума на - "комиците" :lol:

:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как щеше да с развие сценария на този филм ако някоя B16-ка беше на "стартова позиция" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаше да има спенарий :thumbs1: абе темата е написана доста хумористично и кефи. аз обичам да се забавлявам като чета такива неща. особено култувата история за пича с Г-тройка - генади.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...