Jump to content
Светльо

Смукателна система на D16z6

Recommended Posts

Здравейте колеги интересува ме дали някой знае всмукателната система на D16Z6 дали е еднаква с тази на D16Y2.Искам да си порачам хубава смукателна систе но ми казаха че за моятя няма.Но ми казаха че имат за този другия двигател който е най близко до моя.Ако някой знае или има снимки на D16Z6 да ги прати за да се опитам да ги сравня а ако има и някой от Пловдив да даде някакви координаги за да се видим и да ги сравним.Мерси много предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я първо разгледай това обади се на Пафката и дори и да няма което много ме съмнява поне ще ти даде съвет какво да правиш :cool:http://www.pmconsult-bg.com/index.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкаш да сменяш всмукателния колектор ? или да слагаш интейк ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да слагам интаке ама нещо хубаво инджен сам си харесал швоя от каде си го взе и с какъв филтър си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако взимаш колектор ще съвпадне без проблеми, но само за интейк мисля че на Y2 всмукателния колектор беше някъв по-тумбест и малко по-къс, та не се знае къде точно ще дойде рамото на интейка, ще трябва ли да го удължаваш с нещо, или ще може ли да пасне под някъв ъгъл.п.п. Мнението е субективно, от това което съм виждал по снимки, така че не го приемай много сериозно, но го имай предвид. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2710/80...12118955980.JPGЕй това представлява моя интейк поръчах го от Ибей филтъра няма марка, но има много добър глас.В ибей има и по добри виш кое има доставка до БГ първо, по-хубавите са по скъпи :) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква марка да търся и от кой ибей от английския или американския.Мерси много все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз вчера гледах всмукателния колектор на D16Y3 и не видях разлика от моя поне външна почти на 99% съм убеден,че външно са същите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...