Jump to content
atoma

Сервиз във Варна

Recommended Posts

Здравейте колеги,някой знае ли добър сервиз за климатици във Варна? (и е с добри отзиви от там) :)Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам сервиз.Намира се до сервиза на Myamoto (Дидо) посока Метро-Аксаково, след светофара на "Дом на камиона " веднага в ляво синя сграда влиза се навътре последната клетка. Дано да съм помогнал.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги някой друг сервиз? Идва лято трябва да се охлаждаме някак :unsure: Никой ли във Варна няма или е нямал проблем с климатика си?

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

impas56 е фирмата която ти трябва Дидо (4ikiriki) може да ти даде координати на точния човек който ти трябва

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на портала на Елпром, питаш за Божо (Божидар) и после мисля, че беше първата пряка в дясно. На мен не ми се е налагало да ползвам услугите му, но всичките ми колеги ходят при него и имат добри впечатления. P.S. Ако не се сещаш Елпром е голямото грозно нещо до Технополис :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето и моите отзиви:

Намира се до сервиза на MIYAMOTO (Дидо) посока Метро-Аксаково, след светофара на "Дом на камиона " веднага в ляво синя сграда влиза се навътре последната клетка.

Доволен, там човека ми оправи климатика.

impas56 е фирмата която ти трябва Дидо (4ikiriki) може да ти даде координати на точния човек който ти трябва

Голямо чакане, иначе хората си разбират от работата. За съжаление аз не дочаках да видя как се работи там. ;) беше ми горещо и заминах.

Отиваш на портала на Елпром, питаш за Божо (Божидар) и после мисля, че беше първата пряка в дясно. На мен не ми се е налагало да ползвам услугите му, но всичките ми колеги ходят при него и имат добри впечатления. P.S. Ако не се сещаш Елпром е голямото грозно нещо до Технополис ;)

До там неможах да стигна защото вече ми духаше студено в колата ;)Дано с тази тема съм бил полезен на някой.Успех на всички. Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

impas56 е фирмата която ти трябва Дидо (4ikiriki) може да ти даде координати на точния човек който ти трябва

Още един глас за Импас 56 ... намира се в посока бул. 8-ми Приморски към ул. Никола Въпцаров ---> след бензиностанцията на PETROL втората пресечка в ляво ( над курортна поликниника ) и след това само направо .... докато ти свърши пътя :) Има си табела ИМПАС 56 - работят качествено + бързо + добри цени !
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за Импас 56. Наложи се да почакам около час, защото имат доста работа явно, но пък единия майстор явно е хонда фен :)Докато чакахме да се зареди фреона се разприказвахме за Хонди, за турбо Хондите във Варна и НС2011 и като свърши работат ми казва:- По принцип е 80лв, но като за Honda фен - 60лв :)Та така.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти препоръчам сервиз.Намира се до сервиза на Myamoto (Дидо) посока Метро-Аксаково, след светофара на "Дом на камиона " веднага в ляво синя сграда влиза се навътре последната клетка. Дано да съм помогнал.

Днес ходих при тях и останах МНОГО разочарован. Като отидох попитах едно момче дали може да погледне колата, че имам проблем с климатика и той каза остави я ей там и замина на някъде. Стоях 20-тина мин. някой да дойде да ми обърне внимание, НИКОЙ, стоя си аз в жегата и чакам някой да ми каже, да оставям ли колата, какво и има, абе нещо. Накрая си заминах и отидох при един Веско, който се намира от кръговото на метро в посока центъра, веднага след кръговото първата в дясно има един портал и там има халета. Засега съм доволен от него, проблема ми беше в едната тръба, изпускаше и беше омаслена, той я завари, доля ми фреон и засега е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тя темата е стара но пък е актуална през всяко лято :D

 

Никой не споменава колко фреон са му изтеглили от климатика и колко са му долели респективно колко пари са платили за всеки 100 грама ?!

80, 60 ,30 -100 лева е много относителна цена Особенно като не знаеш за какво точно си я платил :D

 

Аз Ви препоръчвам за Варна - Вальо в Каменар, 100 грама 10 лева за фреон по принцип ! Маслото не се бара Публикувано изображение То е за целия живот на компресора или ако му се прави некакъв ремонт тогава се сменя маслото Публикувано изображение

 

Работи с перфектни машини , КАТО задължитерно ви изкарва влагата и вакумира системата преди да ви напълни Фреона - това е най важното за всеки компресор с фреон Публикувано изображение

 

Вчера дозареждах една кола - 145 грама изтеглиха от колата , а общото напълнено количество беше 610 грама плюс две сменени уплътнителки - 60 кинта :P

Разбира се ми направи пълна диагностика на ситемата плюс измерване на температурата на духалките на втора степен 5 градуса :blink:.

 

Странно как никой не еспоменал за този майстор - масово се ходи при него и оплаквания не са се чували кой знае какви. Клима Кар се казва сервиза.

Абе всеки да си решава къде !

 

И нещо полезно -

Пускате да дърпа въздух отвън и ако да речем е 30°C, то изходящият въздух трябва да е минус 16° от входящия. Това се счита за добре работещ климатик. Ако разликата е равна или по-голяма от 16°, значи всичко е наред. Затова пускате колата да върти въздуха в купето, така ще се постигне по-пълно и бързо охлаждане.

 

Климатика може и 2 градуса да направи на духалките ама няма да работи дълго време след това :lol::blink:

Редактирано от iso_eu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за Вальо в Каменар

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте контакт на Вальо в Каменар, моля 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...