Jump to content
To sloW

Номера на боята?

Recommended Posts

Колеги каде да погледна за да намеря номера на боята на автомобила? Какво трябва да представлява,цифри, букви, каде? И да попитам,туниране на бои има,тва е ясно,а на спреиове?Искам да си поръчам спреи с желания цвят? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги каде да погледна за да намеря номера на боята на автомобила? Какво трябва да представлява,цифри, букви, каде? И да попитам,туниране на бои има,тва е ясно,а на спреиове?Искам да си поръчам спреи с желания цвят? :(

На мен ми я пиши на шофиорската врата на купето мойта е чарвена и пише R-81Там на същото стикерче пише и гумите какви да са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

A какъв цвят ти е колата ,за да те ориентирам какво да търсишпо принцип е на колоната на шофиорската врата и това за размерите на гумите е там но на отделен стикертова за боята би трябвало да е над планката за заключващия механизъм

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магазини за бои в който да ти направят шпрей има купища из София. Цената обикновенно е около 25-30 лева за флаконче от 300-400мл. И си купуваш и лак. Почти всеки магазин за тониране на бои,прави и шпрейове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Брутален :) ама не издържах, не се пише шпрей, а спрей.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре освен с номера на боята, да отидете или с колата или поне с капачката на резервоара (външната). Защо ли? Ами защото примерно R81 на някои бои излиза в 3 варианта. ;) go6i11 - може да го потвърди. Черната перла също е малко е***а работа :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам да попитам:А боите които правят какви са? Питах в един магазин дето бъркат авто-бои и ми казаха че вече продават само бои на водна основаАз още си пазя един "лакочистител" в боята на колата - определено не е на водна основа, гъст лови много добре, абе прилича на лак за нокти :offtopic:.Ако някой знае правят такава боя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един магазин под моста при кат.Питай там ,ама най добре ходи на автобояджия,та ако стане нещо да има гаранция

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички ви.....ще шотърся този стикер!Боята ми е ....и аз незнам каква е.... синьо-зеленикава!

 

 

Ето такъв:hondarulez: А що правят и спреиове значи съм уреден :whistle:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам готова боя за мойта, някъде могат ли да ми я сложат в спрей?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) От любопитство - 10-15 годишна боя стояла на слънце/сняг не е ли по-различна от новата? Как се компенсират тези разлики?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е с лаково покритие няма проблем , говоря за металици и перлени боиако е акрил първо се пастира,полира и след това се прави сравнение каква боя да се направи-нюансто е препорачително и за тези с лак да се пастират преди да се сравни цвета,и е хубаво да се знае ако е боядисвана колата с на коя фирма за бои са използвали предишните маисториимал сам случаи с НИСАН СЪНИ - LESONAL -GLASURIT и SPIESHECER три различни нюанса на един и същ номер боя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...