Jump to content
Pep0

Рингове за ангелски очи

Recommended Posts

Ами това е колеги,интересува ме продават ли се отделно само ринговете и смяната им евентуално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо ти е цял ринг? Купуват се диоди само и си ги сменяш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително на колегата че ще му използвам темата,но и аз имам същото питане.

Изгоря ми въпросния габарит от снимката и не му разбирам как да го сменя,целия ли е?само диод ли? :offtopic:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отваряте фара с пистолет за топъл въздух, фурна или кой каквото има. Ринга е с 2 диода „най обикновенни - бели, 5мм мисля“ сменяте като презапоявате и сглобявате фара, може да се наложи нов силикон да сложите :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на колегата за бързите и точни отговори.Още днес ще ги отворя и ще видим какво ще стане.Ако всичко се развие както трябва ще има и снимков материал :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека не обединяваме всички видове под един знаменател. Аз съм виждал и такива осветени с малки крушки с нажежаема жичка по 4 - ри на ринг, а както всички знаем те се намират малко по трудно. Не казвам че при колегата е така, но все пак нека си има едно на ум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека не обединяваме всички видове под един знаменател. Аз съм виждал и такива осветени с малки крушки с нажежаема жичка по 4 - ри на ринг, а както всички знаем те се намират малко по трудно. Не казвам че при колегата е така, но все пак нека си има едно на ум.

Моите фарове иначе досущ изглеждат като на колегата manniakk на аватара му,от америка ми ги докараха,но имах преблем с алтернатора,които презареждаше и ги изгори!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз китайски фар за хонда с крушки не съм виждал още. ТЕзи на BMW оригиналните са така.... но може и да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са от тоя модел Публикувано изображение утре като ги отворя,че днес не остана време ще видя с точност как са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какъв беше проблема.Бяха се разпоили двете плюсови жички и на двата ринга.Запоих ги и станаха.Най-трудно беше отлепянето на стъклото и махането на силикона. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско за информацията и снимките на всички :P ,значи и мен ме чака същото упражнение :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз също имам ядове с ринга на левия фар става въпрос за 4та генерация мойте фарове са на щипки предполагам няма да има проблем да ги сваля какво ще кажете колеги ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става по същия начин който каза колегата маниак :fun: Ако е изгоряло диодчето,разпояваш сменяш го и запояваш.Изчисти фара хубаво после от силикона и така го намажи с нов.Слагаш щипките и го оставаш да дръпне.След това монтаж :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...