Jump to content
rockDrive

Prelude 5

Recommended Posts

Да не прозвуча нескромно, но вижте какво открих случайно:Preludepower.com

евала колега , заслужава си да те обсъждат по другите форуми , колата ти е направо уникална !!! Mugen могат само пасти да ядат !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти си ги побъркал ;) Така като гледам още няколко прелюда ще заприличат на твоя,което е повече от нормално..колата ти е уникална,евалата за труда и много се радвам че е оценена и извън България :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не прозвучи нескромно, ама аз съм виновен. :) Докато показвах километражите си в PP и PZ стана въпрос за това кой ги е правил. След това стана въпрос че същите хора са правили и километражи за 5-а генерация. Дадох им пример и им показах колата като пример за един от най-красивите прелюди 5-а ген. които съм виждал. И те така... Димо, надявам се не се сърдиш, че съм те направил "известен" без да те питам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой нормален на моето място би се сърдил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

rockDrive тази кола ще я сънуват от другата страна на океана

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я видях в Ямбол колата на живо е супер яка !!!.просто модел за подръжание:worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко актуални снимки, след като вече е свалена.

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислил ли си за леко малко спойлерче на багажника да им надуе дупето,и там да лъсне не като "defualt" може би ще стане още по красива! и после ще даваш интервиута за някой списание :) ( :( )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе, не се вживявай толкова братле...ами аз имам споилерче оригинално, но още не е боядисано. Обаче си мисля за някой огромен тип супра....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен с такъв голям спойлер само ще развалиш прекрасния автомобил.

Колата ти и така изглежда страхотно!

 

п.п. Може би само това е правилния вариан :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това е спойлера !!!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено крилото ми харесва Димчо !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Димо,само свалянето липсваше ;) Колата ти е образец за тунинг на 5-та Прелюд ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Обаче си мисля за някой огромен тип супра....

Имаш предвит нещо такова http://www.azect.co.jp/lineup/aero/sedan-c...t/sil_fr_01.jpgИли още по голямо.Стоково крило на супра? http://195.69.110.154/drugi/2009_07_29_sup...-07-09_1206.jpgОпределено по голямо и заоблено (не някой грубо) ще и седи по добре ;) Редактирано от MUGEN_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kолега ... приятел ... не те познавам лично, но като гледам май започваш да си утвърждаваш приза от националната, поздравления! И мен много ме кефи автомобила...което доста ме изненадва, щото 5та прелюд попринцип само от зад ми харесват, продължавай в същия дух и моля те не загрозявай красивата кола със пейка тип супра! Примерчетата от Founder и rulemaker според мен са по-добрия вариант. ;)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги и приятели!

 

Определено голям заоблен споилер отива повече на супра защото изглежда като естествено продължение на задницата. Прелюда като цяло е по ръбест и от този пример става ясно, че не е подходящ.

 

Оригиналния ми споилер ще се върже много добре с издължен напред предел лип. :unsure:

Публикувано изображение

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години бях на work&travel (така наречените студенстки бригади) в Сан Диего. Та докато се кефех че съм в Калифорния, калифорнийците казаваха "да де, ама... ееех... Флорида". Че и аз така... хубав ти е сток спойлера, ама... ееех, репликата (дай боже и оригинал) на Муген. :lol: Определено е спойлера който най-много отива на Прелюд 5.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега евала брато супер е:) можеш ли да ми измислиш предна броня за прелюд 5г. и ако може да ми обесниш как да си напрвя фаровете,че мойте са запотени.благодаря предварително П.С. и спойлерче като на снимките по нагоре Муген ли се казва.ако има нещо пиши ми на скайп;shatzy1980

Редактирано от Йордан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключителен ефект си постигнал с промените във външността... Фаровете, цвета на боята - страхотно...Браво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най красивия прелюд, който съм виждал от тази генерация. По принцип на тези прелюди предницата не ми допада вобще, но на твоя е убийствен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... По принцип на тези прелюди предницата не ми допада вобще...

ХАха, гроздето е кисело :D Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох с много интерес цялата тема. Трудът който си положил оправдава крайния резултат просто перфектен изчистен вид, БРАВО. Ще се радвам да се запознаем и ако се срещнем някаде ще се радвам да си снимаме жабите заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Велико колега! Само така! Дай боже всекиму такива вазможности като твоите! С здраве да си я караш! И мн. безаварийни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, изключително красив автомобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е наистина! Честито колега за положения труд над колата. Относно спойлера на мен лично ми допада така, както е в момента, без него. Но и както си го направиш мисля, че ще се получи добре :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега искам да те питам нещто какви пружини да сложа да е смъкна малко и аз,помогно миМалко актуални снимки, след като вече е свалена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз искам да те попитам, какви пари горе долу струват обръчите на километража, оборотомера и т.н. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как вкара фаровете навътре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хора незнам ама аз току що се сдобих с такъв прелюд и много искам да го направя с такъв километраж и същите фарове а твоя брат е .... абе нямам думи само сълзи от радост като го гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

:lol: StreetStyle

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее най накрая развитие.... бях се разтревожил че проекта вече е GAME OVER.... страхотна JDM-ка

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...