Jump to content
fery

вазможна ли е смяната на типтроника на Prelude H22 с ръчни скорости

Recommended Posts

колеги здравеите,искам да сменя типтроника на prelude H22 5 та генерацияр, вазможно ли е това и към кои да се обарна .... аз съм от софияблагодаря предварително.. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Може, но защо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но защо?

Колега Al_Capone' ,благодаря ти за вниманието... ще се старая повече за в бьдеще.що се отнася до намеренията ми да сменя кутията те са най вече заради ускорението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разваляй хубавия прелюдпродай го и си вземи прелюд с ръчни скорости ако толкова държиш на ръчканетопрелюда е идеалната Grand Touring кола, и автоматика и подхожда идеалноако искаш ръчкане, вземи си сивик или CRX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що се отнася до намеренията ми да сменя кутията те са най вече заради ускорението.

Бая ръчкане и преправяне по колата, пък едва ли ще има някакъв ефект. Типтроника си е супер, не се занимавай с глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя си го карам почти само на типтроника, единственото лошо е че са с 4 скорости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По добре недей. Ще си "отвориш ГОЛЯМА рана" , няма да е като "фабричното" но за сметка на това ще стане бавно, с много компромиси и ще ти струва безумнонезаслужаващи си пари тъй като автомата "си говори" с ДВГ-то и смяната на електрониката, тампоните, радиатора и камара датчици е (предполагам) свръх очакванията Ти. По-добре смени колата (или приоритетите си) , но със сигурност 1 секунда по-малко до 100 и 0,5 л. по-малко на 100 не си струват съсипването на кола и нерви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за указаното внимание :P ... наистина и ще взема да ви послушам, болно ми е малко ..ама какво да се прави :lol: Принципно внасям коли и ми изпадат чат пат такива японци, аз съм си фен. Сега карам TOYOTA CELICA GT 170 HP 97Г,надяавах се с този прелюд да си начеша крастата :lol: , но на този етап с този тип тириник прелюда няма как да е по барз от селиката.. и онзи звяр много бяга.Преди това карах CUVIC COUPE Z6Y8.... доволен бях , но ми се преиска пове4ко да бяга пък и несстоеше на патя като прелюд и селика...Като споменах това с повечето мощност , всячески се опитвах да да избягам от ТУРБОТО..но сега с този типтроник съм в изходна позиция , мисля си за няколко варианта , CELICA GT FOUR.. която ве4е е с турбо и 242 к.с или INTEGRA но за тази колица колица трябва много да (плюнча) :lol::lol::huh: ,иначе какво да ви кажа, тези две марки коли са ми на сърцето , други неща и непоглеждам и не ми писва от тях ,което е най важното ...охх айде стига толкова от мене че станах сантиментален ;) ...пишете ако нещо ви хрумне н....благодаря ви.... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...