Jump to content
WingMan

Въпрос относно задни светлини за мъгла

Recommended Posts

Здравейте, колицата я имам от скоро и ми направи впечатление, че ми работи само едната от заднити светлини за мъгла. След обстойно ровичкане от моя страна се оказа, че на десния стоп изобщо нямам крушка и не е изрязано за да сложа такава. Някои има ли представа какво трябва да направя за да си шибна една крушка и да си свети както си му е реда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реда си му е както е направено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мъгла е само една крушка, ако не се лъжа е от лявата страна, може и да бъркам за страната да ме поправят колегите. Но със сигурност е само една.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Реда си е точно така.За мъгла е само една крушка отзад,от лявата страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ако си голям мераклия да си сложиш ... търсиш си фасунка пускаш жиците от другата и си готов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в грешна посока си тръгналне ти трябва да ги пускаш тези светлини, само заслепяват колата зад теб. габаритите на колата са сметнати така, че да можеш да се виждаш достатъчно от далече дори и при мъглаединствената нужда от допълнителния фар за мъгла е, когато караш доста под разрешената скорост, и има много гъста мъгла. за 5 години каране на хонда, съм включвал това фарче има-няма 3 пътипри това нарочно е направен да е един фар, в ляво, за да може каращите зад теб да се ориентират, че това е точно фара за мъгла, а не стоповетеп.п. пак ще се повторя -- фаровете за мъгла --> само в гъста мъгла. моля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз свалиж фасонката и крушката но едната задна светлина...и так сега ми светят двете отзад. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моите "афтърмаркет" стопове са вързали 4 червени крушки за габарити и като натисна спирачка светват същите четири по-силно , това за мъглата никакво го няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Значи на европейските версии стопа за магла е само един
а на американките и канадките са по два, моят Сивик е френски
и отзад не стига че беше само с една ами и беше с габаритна крушчица
та търсих две фасунги ама гъзарията цена няма само не измисих
как да вържа и стоповете и мъглата да работят заедно-съвместимо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това за стандартите незнам :) защото пежотата и рендетата са с по 2 стопа за мъгла..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи до колкото разбирам е по-голяма играчка от колкото си заслужава. Явно за момента няма да го барам, но знае ли човек може да ме избият лимките някой ден и да го направя. Благодаря много за отговорите.п.с. От днес съм в траур, някой е решил че емблемата ми е прекалено лъскава за моята кола и си я е прибрал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе това за стандартите незнам :P защото пежотата и рендетата са с по 2 стопа за мъгла..

Не само те... / габарит - стоповете са отделно /

 

Публикувано изображение

Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е голяма играчка...само трябва някой да знае къде да върже жичките..в буксичката,моете за мъгла са ми ги вързали да светят като вкл.светлините,и със спирачките. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички хонди ли са дискотеки? дайте още малко и ще задминем пернишкия голф клуб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички хонди ли са дискотеки? дайте още малко и ще задминем пернишкия голф клуб ;)

така си е няма защо да ги кичим с допълнителни лампи независимо дали са сини зеленеи или бембени аз лично много се дрязня на някой коийто си е пуснал фара за мъгла без да има нужда това си е като да ти карат на дълги Лично мое мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мое, не се занимавайте с глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...