Jump to content
Wolfcry

пак ми удариха колата

Recommended Posts

не знам защо я пускам тази тема... просто съм БЕСЕН ! за 2 месеца 3 пъти ми удрят колата, 2 пъти ми я ограбват.. още на втория ден след като я взех ми свалиха бронята, боже ! омръзна ми да живея в тая държава просто ми омръзна ! пасажерската "врата" ми е смазана вече доволно.. за 2ри път ми я удрят, но този път е злобно....... просто нямам думи :D:) :) :D :D

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа човек.. Ако това ще те успокои - с Реното за една година имах 5 щети, като 4 от тях бяха на паркинг в мое отсъствие :) . Предните панели два пъти ми ги правиха на гъз, врата ми удариха, задния калник ми престъргаха. Имах чувството, че съм най-големия карък на света, а винаги паркирам толкова внимателно и нормално - винаги гледам да има достатъчно разстояние между мен и околните, за да не ги затруднявам говедата като паркират или излизат, но изглежда, че някои хора просто не гледат никога накъде се движат. Същата година ми откраднаха и CD-то от рендето.Има страхотни некадърници, непукисти и кретени, които ще ти смачкат колата без изобщо да се замислят.Хондата вече има щета - един бус паркира в задния й калник пред очите ми (аз бях в колата). Единствената причина да не си скъсам нервите е, че имаше и други щети за оправяне (така я бях купил) и всичко мина само с един ремонт.Затова вече колата е с аларма с пейджър и преследвам безпощадно всеки, който ми "паркира" в ламарините. Поне да ми плати за нервите, разкарването по застрахователи и седенето без кола, докато я боядисват.Не се коси, имал съм и 2-3 поредни години без никаква щета на паркинг, както и 2 месеца с 2 щети, така че това си е до късмет и ти пожелавам от тук нататък да нямаш такива случки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна в кой квартал живееш в Пловдив , че да не паркирам там ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то това не е само в Пловдив :whistle: На мен за един месец някой ш***н бакшиш ми е ударил предната броня,след това ми откраднаха капачето около халогена и преди 2 дена някой "хубавец" ми е напукал задната броня :bounce::whip::whip: ИСКАМ ДА ВЗЕМА ЗИЛ И ДА МАЧКАМ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост е така колеги, и аз съм така две щети за един месец... Тъпана ни държава, прави хората да не им пука.Озлобява ги и ги кара да вършат какво ли не. Също така от две седмици някъде отново е на мода в София поне да се чупят колите на прозорците и да се изкъртват касетовфони CD-та и т.н.Пазете се колеги от такива нещастници.Даже на една позната и разбили Поло-то,защото на задната седалка имало стек с Фанта. Представете си каква измет има по улиците.Аз вече си слагам бухалка в колата и една до възглавницата,като чуя алармата на Акорда,катко съм на първия етаж излиам и без да говоря почвам да употребявам бухалката. :whistle::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:rolleyes:на центъра живея на 1 минутка от Tankista :whistle: квартал на всякакви гъзарчета с джиповете на тати..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък имам синя боя по гърнето и задната броня... как са успяли на гърнето да го ева......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много просто: натиснали са достатъчно бронята и е стигнало и до ауспуха :thumbs1: Аз сутринта гледам таксиджийски цвят по лявата врата. Добре че е само по лайстната и се изтри с коресилин. Аман от хора които цял живот не разбират колко им е голяма колата и нямат никакъв усет как да направят правилно една проста маневра без да ощетят някого :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

квартал на всякакви гъзарчета с джиповете на тати..

...абе някой от тях да не ти има зъб :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...абе някой от тях да не ти има зъб :blink:

и аз започнах да се замислям за нещо подобно.. колкото по-хубавка си правя хондичката, толкова повече пати..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко познати истории :D за съжаление...при мен 50% завистници (лошото е че ги знам кои са и нищо не мога да направя), 50% НЕКАДЪРНИЧКИ/ци..подчертавам ЧКИ, защото едната я видях и се разправях и..файдата - никаква, само дето спря да спира пред блока..преди половин година я докарах куклата като слънце с една единствена малка забележка по боята..сега - 2 пъти ключове, 3 пъти задна броня, 1 път калник..то половината стана за пребоядисване :D не е за приказване..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе комши, да ти кажа на 1 минута си от мен, ама явно е важна 1 минута, аз съм в бабешки блок и колата не е барната, имам само една случка с малко бяла боя по задната ми броня от някой цар на маневрите, надрасканото ми с ключ е от пред работа.Аз си мисля, че някой твой комшия завижда или го е яд на теб за нещо, или спираш на някой на мястото...това в Пловдив в вечния спор, кой на чие място спира...ще лажеш че някой си го е платил, ама както и да е. Ако нямаш аларма слагай си и диода да мига на видно място и ако трябва даже да е по-чувствителна алармата, а според мен, като посъбереш малко парици прави и каско...а ако го разбереш кой е жална му майка.... :D:):lol::):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужас жалко за хондичката :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спирам си я пред нас пред гаража личния, просто вътре има още една кола, по скъпа от хондичката, та тя милата седи отвън :) случайно няма начин да я удари който и да било.. алармата беше първото нещо което сложих на колата, когато стъпи на българска земя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една камера на терасата да гледа към колата, свързана с компа и да си записва денонощно какво става, ако е поне малко светло отпред ще се вижда кое е "доброжелателя"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера измих колата и видях, че са ми остъргали задната броня и днес заведох щета при застрахователя. :rolleyes: Добре, че е каското.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди месед Дел Солчето с камъни го целиха.... заедно с другата ми кола, която остана без заден прозорец... Преди 6 месеца предната ми кола бесхе със зверски удър по двете леви врати.... При около година стара ми хондичка всеки ден се събуждаще с дупки като от градушка.. да не продъллжавам нататък... Това е България 2009!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега преди месед Дел Солчето с камъни го целиха.... заедно с другата ми кола, която остана без заден прозорец... Преди 6 месеца предната ми кола бесхе със зверски удър по двете леви врати.... При около година стара ми хондичка всеки ден се събуждаще с дупки като от градушка.. да не продъллжавам нататък... Това е България 2009!!!

не е само там .... аз мойта я взех без забелешка за 6 месеца няма да ви кажа .... нарешето от камани дето хвърлят ирланците 1 път ми чупеха преден прозорец задна дясна врата с рамо или нз с какво ми я огънаха на вътре ... тазчетата ми ги счупиха понеже те са захванати с болтовете ... немогат ги земат .... някой с машина или нещо от сорта ми мина гредата на вратата и ми избели цвета ама хубо че е била синя или и ас нз не стой бяло ми синио ..... задната броня 2 пъти ма удряха сложих теглич :rolleyes: ся ма целят по ъглите и ми спукаха бронята .... предната са мъчиха да ми я свалят ся е виснала ...... задната праскачка ми истръгнаха но не я зеха ми само я изтръгнаха ....незнам колеги дали е само в България ама и тука не си поплюват .... но хората завиждат а това е най-лошото което може да ти са случи кофти съседи ако можеш да го засечеш ще е супер :lol: успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мен пък одеве докато бях в магазина някой ми е ударил колата и избягал.Добре че са му записали номера утре ще ходя в кат да го издирват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбиваха ми два пъти колата на един и същ паркинг в София пред блока, понеже е слабо, да не кажа хич осветен. Жалба в полицията - отговор: Ами за съжаление нищо не можем да направим... А на този паркинг има всеки божи ден разбити коли... Какво да кажа незнам. Към кой да се обърна пак незнам. Вече не спирам там, но факт е, че има много нови коли, които все още не знаят какво ги чака, алед като са решили да си оставят милата колица там...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега съчусвам ти за колата,знам какво е.Миналата зима една вечер беше валял обилен сняг,а колата стоя на улицата вечера.Излизам от къщи и гледам стъпка по бронята стъпка по задния капак стъпки по тавана(беше се сгънал навътре)стъпка по предния капак и стъпка по предната броня:)А Чирпан се води за спокоен град:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...