Jump to content
lamerko

Много интересен T-shirt

Recommended Posts

Днес както си разглеждам аз в ebay попаднах на много интересен t-shirt с лека закачка към нашата марка. Искам да подчертая ,че в никакъв случей не се чувствам обиден нито ядосан. Такива закачки ме зареждат с позитивизъм и гледам на тях с лека надсмешка :D . Също нямам нищо против vw феновете всеки сам решава дали honda, vw или bmw, дали windows или linux, дали nike или adidas. Както и да е въпросът ми е има ли някъде подобни фланелки, ако не дали е трудно да се направи t-shirt естествено honda е дзера който яде X марката.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много да си изяде боя бякъде. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен па ми прилича на ТОВА чЕ МАЛКА ХОНДА Е РАЗЦЕПИЛА ФОЛКСВАГЕНА :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен па ми прилича на ТОВА чЕ МАЛКА ХОНДА Е РАЗЦЕПИЛА ФОЛКСВАГЕНА :wub:

:wub::P:wub::wub::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля че тоя Pac Man се е прецакал, щото дзверчетата не се ядат докато са червени, зелени или сини ... тогава се мре от тях. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е тъпо....пък и няма как да стане,за тяхно съжаление...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е тъпо....пък и няма как да стане,за тяхно съжаление...

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее това много рядко става хаха повечето пъти ролите са сменени :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе ако видя някой да носи фланелката няма да разбера на чия марка е фен. То може да се тълкува и като че ли една голяма уста с лицето на VW никога не застига и никога не може да лапне иначе малката Хонда :lol::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Относно темата за "Фолкс-а"...абе имам чувството че на челото ми е написано "Айде да напрайме един ластик":P.Мама му стара 2 поредни дни ми се случва да спирам на светофар до ГоуФче и оня отвътре кат види че съм с Хонда и "Малииии те са ми е момента У живота:P",чупи стойката при която може да му изхвръкне раменната става,лееекинко доотваря прозореца, че да чуя новия мега,ултра,хипер готин чалга-хит на някой мургав или силиконов субект и почва да се набира на десния педал и да поглежда ту мене ту светофара.Първия ми стана смешен щото имаше описанието на Пернишки ...500 коня, та въобще не му обърнах внимание,ма втория го отнесе и за първия,нищо че съм с малолитражка.Нек'ва война се заформя май.Извинявам се на колегата че поста не е баш по темата и че му цапам и мисля,че трябва да се направи рокада в емблемите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно описа ситуацията колега Wish :) поздравления за разказа. Докато го четях, просто не спрях да се смея с глас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vw golf - синоним на смешен комплексар ;)

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое па толко и е интересното на таа фанелка и с какво ще обогати наще знания за живота и света :) аман от провокатори нещо набъбват нек'ви съмнения за привързаноста на колегата към марката Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vw golf - синоним на смешен комплексар ;)

кой го казва:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кое па толко и е интересното на таа фанелка и с какво ще обогати наще знания за живота и света ;) аман от провокатори нещо набъбват нек'ви съмнения за привързаноста на колегата към марката Хонда ;)

:);) ;) ;) ;) Така си е.За к'во да се заяждаме с голфаджиите като знаем ,че са тъпаци,например.Това вече си избива на самолюбие..........за wishmaster_333 говоря... Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да показвате пристрастие към Хонда (примерно) - си поръчайте тениска Хонда фенклуб или нещо такова.... лично мнение!Ако някой ме види с такава тениска (онази от темата) - това ще рече, че интелектуалното ми развитие е спряло някъде около 4-ти клас...Всъщност хората с такива тениски са толкова много, че може и аз да съм прост.... знам ли!? :D п.п. имам идея за тениска - нареждат се марки на каквито коли ви дойдат на ум в квадратчета (като магазините на Симеон :P ) и върху всички тях се слага една голяма Хонда!Ако някой направи такива ми поръчайте и на мен една XL, че всички караме като селяни... понякога :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тая тема е за боклука...състезавайте се по пистите бе, не по светофарите...и престанете с глупостите, ще това което едно време беше голфаджия сега е = на хондаджия...напоследък ме е срам да карам, честно:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...